Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הארד דיסק בן 5 מת -איך ניתן להוציא את החומר שבתוכו?

~shay~
שימו לב! השרשור הזה בן 4976 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מחשב בן 5 עם ארד דיסק של WD 160GB הכל עבד טוב עד שהייתי צריך להעביר אותו אחרי העברה הוא נדלק אבל הארד דיסק לא מגיב ובגלל זה המחשב לא עולה.

יש בארד דיסק חומר חשוב שאני חייב לחלץ ממנו..

מה עושים?

המקרה קרה בשבוע שעבר יכול להיות שהנתונים נמחקו?

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם יש לך תוכניות בחיפה אתה מוזמן להקפיץ לי אותו לבדיקה, אולי אצליח לעורר אותו.

בכל מקרה הבדיקה שאני מבצע לא פולשנית ובמקרה שלא אוכל לשחזר את החומר זה לא יפגע בו מכדי למסור אותו למעבדה המתמחה רק בזה.

אם אתה מעוניין צור קשר.

עריכה:

חשוב!!!

כדי למנוע הריסת הנתונים אל תכתוב עליו דבר, אל תפרמט אותו, ובכלל עדיף שלא תחבר אותו למחשב ותעשה עליו ניסויים.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יבדוק איך אני יכול לשלוח לך את זה לחיפה .

אם לא יסתדר לי טכנאי רגיל יוכל לבדוק? יש לי טכנאי שגר 20 ק"מ והוא וותיק בתחום 10 שנים בערך כדאי לתת לו? פעם אחת זה קרה לחבר שלי והוא פשוט שכפל לו את הארד דיסק.(הארד דיסק האט מאוד את המחשב)

הארדיסק לא עובד כלל וזה נראה כמו בעיית חשמל.. אני מקווה שהחומר לא נפגע.

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי בדיוק את אותו הדבר, פשוט שמתי את הכונן בפריזר (כן, כן - אתם קוראים נכון), אחרי כמה שעות חיברתי אותו למחשב והוא התחיל לעבוד, מהר גיביתי את כל החומר לדיסק אחר, תוך בערך 10 דקות עבודה הוא הפסיק לעבוד וזרקתי אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הכונן כלל לא מסתובב אז אולי רצוי שתבדוק עם מקום שמתעסק בשחזור מידע נטו.

אני יכול לשחזר מידע מכוננים אשר עובדים כאשר אין גישה למידע מסיבות כאלה ואחרות וברוב המקרים אני מצליח (ישנם מקרים גם שלא, אני מודה!)

החלפת פלטות אני עדיין לא עושה.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיו אני מפחד להרוס את ההארדיסק עוד יותר..

יש לכם המלצות למישהו שמתעסק בזה?

אני מקווה שלטכנאי יהיה פתרון זול בשבילי..

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תיתן את הדיסק סתם לטכנאי אלא אם החומר לא באמת חשוב לך.

לטכנאי הממוצע אין את הידע ואין את הכלים להתמודד עם תקלות פיסיות בדיסקים קשיחים.

יש מעבדות שמתמחות בשיחזור:

http://www.tictac.co.il/

http://www.mitsy.com/

שתיהן ברמה בינלאומית בתחום הזה (מניסיון עם השניה ד"א) ואליהן מתקשרים גם בעלי עסקים וגופים חשובים לשחזורים.

אם המידע שלך לא באמת שווה את הכמה שקלים (לרוב כמה מאות בודדות לתקלות פשוטות) תביא לטכנאי שיעשה לך ניסויים.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע בחום את העצה של סטיו,

לי פעם זה גם עבד. כמה דקות במקפיא, בתוך שקית ניילון... וההארד דיסק התעורר לחיים, וגיביתי/העתקתי את החומרים ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסידרה של ה160 ג'יגה western digital לדעתי יש לה פאק רציני בייצור כי תיקנתי כבר מספר מחשבים, כולל של עצמי שהלך הארד דיסק אחרי 3 - 5 שנים וזה חלק שאמור להחזיק הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כל מיני מצבים

בגדול אם הוא מזוהה בביוס זה מצב יותר טוב

תנסה לחבר אותו כדיסק משנה ודרך מערכת הפעלה אחרת תעשה לו גיבוי

במידה ויש בו בד סקטורים אתה יכול לעשות קופי שלו עם נורטון גוסט (מניסיון היה לי דיסק 40 גיגה עם מלא בד סקטורים שלקח לו לעשות גוסט כ20 שעות והוא הצליח לגבות הכל ברמה כזו שאחרי צק דיסק המערכת אפילו עלתה )

במידה וזה לא מזוהה אתה יכול לנסות להחליף את הפלטה של הדיסק קשיח עם פלטה של דיסק זהה

לפעמים היא נדפקת ואז אי אפשר לזהות את הדיסק בביוס

יש עוד כמה שטויות שאפשר לנסות

בכל אופן אם אתה לא מתמצא בדברים עדיף לך ללכת לטכנאי ברמה שיש לו ניסיון עם הדברים האלו ולא ילד בן 17 שיודע לפרמט מחשב , או שתיגש למעבדות שזה המקצוע שלהם , אישית אני שלחתי לטיקטק 3 דיסקים של לקוחות ואני יכול להגיד לך שזה לא היהה זול . אז תחשוב אם זה משתלם

והמלצה אחרונה

תזמין דיסק גיבוי חצי טרה חיצוני

mustang 67 GT, 302 engine t5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי דיסק חיצוני של סמסונג 1TB אבל הגיבוי האחרון היה לפני שנה בערך אז זה לא עוזר לי..:oops:

כמה עולה חילוץ כזה?

אני שוקל לעשות את ההקפאה הזו אבל אני מפחד שזה יגמור את הארד דיסק סופית:cry:

להזכירכם אין שום תגובה מהארד דיסק בזמן ההפעלה .

תודה רבה !!

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי, לפי מה שאתה מספר, אין לך מה להפסיד, אם ההארד דיסק פשוט לא מגיב.

תחשוב אם כדאי לך להכניס אותו למקפיא, לחכות עשרים דקות ככה, ולחבר אותו שוב, לראות מה קורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שיש לו מה להפסיד - את כל המידע שלו!

ההקפאה הזו עוזרת לסוג בעיה אחד בלבד , אם לדוגמא - הלך לו הבקר - העצה המטומטמת הזו תעלה לו במידע על הדיסק. (וכדאי לקרא ולהבין מה ההקפאה עושה ומה זה פותר - כי זו עצה חסרת אחריות ברמות)

דודי - גם מה שאתה מציע - נחמד בתיאוריה - בתנאי שהוא מוכן לקחת סיכון שידפק לו המידע.

העצה הרצינית היחידה היא לשלוח את זה למעבדה.

אם תשים לב הא. ב. של כל מקום כזה הוא - למניעת נזק - הפסק להשתמש בדיסק ונתק אותו מכל סוג של חיבור חשמלי.

עכשיו אתה צריך לקחת החלטה - האם המידע שלך שווה כמה מאות שקלים?

אם כן - שלח למעבדה

אם לא תתחיל לעשות ניסויים (ועשה טובה - לשלב ההקפאה תגיע רק! כשלא באמת איכפת לך מהמידע - אם הכונן לא משמיע טיקים - אל טתרח להקפיא אותו - הבעיה היא בסיסית הרבה יותר)

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...