Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כל הרעש ובסוף שיפצו סובארו DLשנת 91 ממש ...

VW130071
שימו לב! השרשור הזה בן 4406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

pimp my ????

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleId=744408&sid=126

ואני חשבתי שהחברה האלו רציניים

איפה בדיוק שמו שם 50000 ש"ח בריפודים ?

יוסי:wave:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

את האמת- מה שהכי הרג אותי- היה כיסוי דשבורד!!!:?:cry: יעאני- חדש כבר לא היה בתקציב? אם באמת היו מוקצבים לעבודה הזו 50 אלף- אז סליחה.... אני מעדיף לא להגיד...:shock: -חבל לי על הציפיות של הבן אדם, אני בטוח שציפה ליותר! מצד שני- אני דווקא שמח שלא הלכו על הכיוון של "פימפ מיי רייד" לגמרי- חבל להרוס אוטו כזה דווקא בשביל שטויות! אבל בכל מיקרה אני דווקא שמח שנבחרה הסוברו הזו- אני אוהב אותה כסוג של "קלאסיקה מודרנית" שבד"כ אף אחד לא ממש מתייחס אליה! אני מתכנן גם לעצמי כזאת לאוסף!:twisted:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להסתכל על שתי האופציות שהיו :

1. לתת את הסובארו לגריטה .

2. להציל אותה מגריטה

אז טוב ששיפצו אותה לפחות בזמן הקרוב היא עוד תהיה על הכביש. :-D

וב50000 אפשר לשפץ לפחות 2 או 3 סובארו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הטאסות בעשרים שקל ,הסופית של האגזוז וחלונות החשמל :lol:

יוסי:wave:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מיקרה אני דווקא שמח שנבחרה הסוברו הזו- אני אוהב אותה כסוג של "קלאסיקה מודרנית" שבד"כ אף אחד לא ממש מתייחס אליה! אני מתכנן גם לעצמי כזאת לאוסף!:twisted:

אנחנו באותו ראש. סחתיין.

שיפוץ מצחיק שלא להגיד מעליב... אפילו המערכת דבל-דין לא נראית לי חדשה. (שלא לדבר על זה שאחרי חצי שעה היא כבר לא תהיה שם)

לפחות בדקו לו את הרצועה של המזגן! גם משהו...:twisted:

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שלא נתתי את האוטו שלי

את לא צריך- שלך במצב לא פחות טוב, אם לא יותר!:shock:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיפוץ של 50 שקל אולי...

עושים בדיחה מאנשים

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזה הצביעה הזאת ??

לא מתאים בכלל לכסוף כל הפסים הצבעוניים האלה .

אפילו גאנטים מגנזיום לא יכלו לשים ?:lol:.

פשוט בדיחה גרועה כל העניין הזה:evil:

8).................citroen C5 2002 Sx2000.................8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה עושים פרסום להילוך שישי.

ראיתם כמה שלטים?

עכשיו הבנתם?

הבנו עוד מהתחלה- אבל קיוונו שבכל זאת ישקיעו קצת יותר מאמץ... זה לא אגב שב-MTV הכל וורוד- חלק ניכר מהעבודות שהם עושים שם- זה סתם חארטה, רק בשביל "להוציא עיניים", אין שם לא איכות ולא נעליים- אני עד היום זוכר סיטרואן ZX שצולמה בסוף אחרי כל העבודה יוצאת ונוסעת עם גלגל מגנזיום עם שמיניה- בהתחלה לא האמנתי, אבל ראיתי את זה כמה פעמים- ואין לי בכלל ספק שאני לא טועה- אז רבבק, לא יכולו אפילו בשביל שייראה טוב לסדר? -בקיצור הכל עבודה בעיניים ופרסום, אין בזה כלום גם שם!:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מכוערת!! ועוד איזה רכב לקחו סובארו פשע 91 כאלה בכמיות על הכביש אבל זה עדיין עדיף מאשר שתגרט!

אבל לפחות היו מצילים רכב עממי קצת יותר נדיר ! כגון פיאסטה, מלגה, רגטה, BX, או אפילו סובארו (80-84) (כמו הסטיישן שראינו בסרטון)

רק דבר אחד לא הבנתי! מה הבעיה להשיג טסות מקוריות לסובארו???!!!!

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...