Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נשבר לי בקבוק אלכוהול בקיוסק, אני צריך לשלם עליו?

maatrixx
שימו לב! השרשור הזה בן 5006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יום שישי האחרון נכנסתי לקיוסק לקנות 2 בקבוקי פינלנדיה 700 מ"ל, הרמתי בקבוק אחד מהמקרר והוא נשמט לי מהיד והתנפץ על הרצפה, לקחתי שתיי הפילנלדיות סגורות ושילמתי, והמוכר(סתם עובד שם) אמר שאני צריך לשלם על הבקבוק שנשבר, מחירו בקיוסק 80 ש"ח אבל הוא בא לקראתי וביקש שאני ישלם רק כמה שעולה להם הבקבוק במקרה הזה 65 ש"ח, התחלתי די הרבה להתכווח הוא לא וויתר ושילמתי מכיסי את המחיר.

שיתפתי חברים בסיפור והם אומרים לי כשלהם קרה מקרה כזה פשוט אמרו להם לקחת בקבוק חדש מהמקפיא ללא כל עלות,

חבר אחר אומר שהקיוסק מחזיר את הבקבוק השבור לספק ומקבל על את הכסף כך שהוא לא היה צריך לקחת ממני כסף.

מה דעתכם?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שברת? שילמת. זו דעתי הכנה, ששברת את הבקבוק כי לא שמת לב? תשלם.

עריכה:

מה שחבר שלך אמר נכון לגבי מוצרים פגומים או פגי תוקף (בחלק מהמקרים)

ליבואן אין מה לעשות עם בקבוק שבור, אז חבר שלך מבלבל את השכל.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי מי החבר שאמר לך שבעל הקיוסק מחזיר לספק? זה לא מילקי שאפשר להחזיר לשטראטס. שברת -שילמת. זה כמו שאני יכנס לחנות חרסינה וישבור שם משהו, זה ברור שאני צריך לשלם עליו

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החנות מחזירה את הבקבוק השבור למפעל ומקבלת חדש? שטויות, כי אם זה היה נכון כול בעל קיוסק היה מגיע למקומות שיש שם מסיבות טבע ואוסף אחריו את עשרות עד מאות הבקבוקים, שובר אותם ועושה מיליונים...

HU: DEH-P690UB|Rear:JBL CS3196 (6X9)|SubWoofer:JBL GTO1204D|Mono:RockFord P3001|Front:Morel Hybrid Ovation 6

Front AMP:Rockford Punch 500a2|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כותב בכותרת: נשבר לי בקבוק אלכוהול בקיוסק, אני צריך לשלם עליו?

קח אחריות על המעשים שלך, אם הייתה איזשהיא רשלנות תורמת לקיוסק אז היה מה לדבר, אבל אתה שברת את זה, אז למה הוא צריך לשלם על זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עונש הולם למי שקונה פינלנדיה בקיוסק (אפילו בסופרמרקט זול יותר)...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המלבלים את המוח, מאיפה אתם החלטתם שבעל הקיוסק לא יכול להחזיר לספק שלו את הבקבוק השבור ?

אל תגידו סתם אם אתם לא יודעים.

בקיצור לפותח השירשור, בבעלותי עסק, שבמקרה גם מוכר בקבוקי אלכוהל, ואם נשבר לי בקבוק אלכוהול אני מחזיר לספק שלי את הפקק שמחובר לחתיכת זכוכית שנשארה, והוא מזכה אותי בעלותו.

לחכם שרשם שצריך לאסוף בקבוקים במסיבות טבע, איך בדיוק נאסוף בקבוק ריק שהפקק פתוח?? ותחשוב בהגיון, צריך להיות טיפה הגיוני עם החזרות האלה, למה שספק יזכה אותך על הרבה בקבוקים והוא יפסיד אצלך ?

תחשוב בהגיון טיפה....

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו ו..? גם אם הוא יכול להחזיר והוא גם יעשה את זה אני מקווה , זה עדיין לא פותר את פותח השרשור מלקחת אחריות על המעשים שלו , כמו שכתבו כבר שברת ? שילמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם הבקבוק נפל על הפקק והכול נשבר מה תגיד על זה? תחשוב אתה קצת בהיגיון.

HU: DEH-P690UB|Rear:JBL CS3196 (6X9)|SubWoofer:JBL GTO1204D|Mono:RockFord P3001|Front:Morel Hybrid Ovation 6

Front AMP:Rockford Punch 500a2|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור לפותח השירשור, בבעלותי עסק, שבמקרה גם מוכר בקבוקי אלכוהל, ואם נשבר לי בקבוק אלכוהול אני מחזיר לספק שלי את הפקק שמחובר לחתיכת זכוכית שנשארה, והוא מזכה אותי בעלותו.

אמת. כשעבדתי בתחנת דלק, היו מזכים אותנו רק על בקבוקים שבורים שנשאר הפקק מחובר לפיה.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל כן, אתה צריך לקחת אחריות על המעשים שלך ולשלם על העלות, אבל רק אם אתה בוחר, המוכר בקיוסק לא יכול לדרוש ממך לשלם על בקבוק סגור שנשבר. שכן, כמו שאמרו HUNTER וMX-5, על בקבוקים סגורים שנשברים, מקבלים בקבוק חדש במקום.

עבדתי כמנהל בר, ושם בקבוקים שנשברים זה דבר שבשגרה. כשמטלפנים לסוכן לטובת הזמנת סחורה אומרים לו שיש בקבוק סגור שנשבר, והוא שולח בקבוק חדש במקום. כמובן ללא תוספת תשלום, החבר'ה שהיו מביאים סחורה היו מבקשים לראות את הפקק של הבקבוק ואם אכן רואים (לא כלכך קשה לראות על שום בקבוק, במיוחד לא אלכוהול, אם הוא נפתח בעבר) לוקחים את הפקק בלי שאלות.

מה שכן, על בקבוק פתוח שנשבר, לא מקבלם החזר, ודברים כאלה מאוד מרגיזים בעליי פאבים, חנויות, ושאר מעין בישין. סתם טיפ לחיים

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לדוגמה אם הייתי מנהל שם, אז לא הייתי לוקח תשלום,

הרי כולם יודעים שבעלי פיצוציות וקיוסקים עושים הרבה, אבל הרבה כסף.

אז בקבוק אחד שנשבר בשוגג, לא ממש אמור להזיק, אלא אם כן העסקים אצלו חלש וכל שקל הוא צריך לחשבן בשבע עניים.

למרות שיש את האנשים שכן יקחו ממך תשלום מלא עבור הבקבוק ששברת.

אין מה לעשות יש כאלו שהם ראש קטן ולא רואים ממטר.

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם הבקבוק נפל על הפקק והכול נשבר מה תגיד על זה? תחשוב אתה קצת בהיגיון.

ההגיון שלי אומר שאם נשבר גם הפקק (סיכוי מאוד נמוך) הספק שלך יבוא לקראתך ויזכה אותך,

אף ספק לא רוצה לריב עם לקוח שלו בשביל 60 שקלים...

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...