Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אל פסק הפסיק לעבוד

DAn-BP 1.8
שימו לב! השרשור הזה בן 4993 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיה הזאת כבר יחסית הרבה זמן פשוט לא ממש התייחסתי אליה כי לא כל יום יש הפסקות חשמל שאפשר להיזכר בזה.

קניתי לפני כשנתיים אל פסק של חברת ADVICE ואמרו לי בחנות להטעין אותו כמה שעות ואז לחבר למחשב,אחרי שהטענתי ראיתי באמת זה עבד והשאיר את המחשב דולק גם בהפסקת חשמל,כיום אין לי מושג למה הוא פשוט משמיע רעשים אבל לא מחזיק את המחשב דולק..הוא מחובר בצורה כזאת שנראה לי זה מטעין אותו כל הזמן,אם כן אז מה יכולה להיות הסיבה?

אשמח אם תעזרו לי כי אני לא מבין בזה הרבה וכבר קרתה לי תקלה עם המחשב בגלל הפסקת חשמל ולא צריך שיקרה שוב.

תודה.

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט אפשר להשיג מצבר חדש בחנויות האלקטרוניקה באיזור תחנה מרכזית, בסביבות 200 שקל.

אני קניתי לפני כמה שנים בסכום הזה מצבר 12V 12Ah.

(לאל פסק 600 VA)

את הישן תביאו לחשמלאי רכב או משהו, לא לזרוק לפח, שלא יגיע למי השתיה שלנו.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תוכן חדש...