Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

E 46, E30 מה המשמעות?

Yoni P.
שימו לב! השרשור הזה בן 7309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

E30 הוא שם קוד של סדרה 3 עד שנת 90. E36 משנת 91 עד 98, E46 מ-99 עד היום.

ככה זה בב.מ.וו - לכל דגם יש שם קוד משלו. כך זה גם עם סדרה 5, 7 וכולי.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמספרים יש קשר לנפח מנוע?

למספרים האלו ממש לא.

נפח מנוע קשור לרוב לשתי הספרות האחרונות, למשל 328 זה מנוע 2800, אבל לצערך גם זה לא תמיד נכון, כאשר בסדרה 3 החדשה (כלומר E46) גרסת ה-318 מגיעה עם מנוע 2.0, וגרסת ה-320 היא בעצם 2.2...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם לריענון הזיכרון,

איזה גירסה הפראית ביותר?

ה E30 או ה E36?...

(אני זוכר פעם ששלומי אמר משהו שזה האוטו שהוא רוצה, הנאה אחורית, בלי כל מיני בקרות וידנית...אבל לא זוכר איזו מהשתיים).

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם לריענון הזיכרון,

איזה גירסה הפראית ביותר?

ה E30 או ה E36?...

(אני זוכר פעם ששלומי אמר משהו שזה האוטו שהוא רוצה, הנאה אחורית, בלי כל מיני בקרות וידנית...אבל לא זוכר איזו מהשתיים).

פראית יותר?

אם אתה ממש מתכוון אך ורק ל"פראיות" שבה, אזי ה E30 יותר...

קלה יותר ומסוכנת יותר...

ה E36 לעומת זאת, יותר מאוזנת, יותר מיושבת (חלוקת מושלמת של 50:50), יותר מתורבתת קצת, אבל גם יותר מהירה...

אהבה באה בזוגות, לנשים ולמכוניות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד הרבה דגמים, עיינו ברשימה הבאה - http://www.pesto.co.il/health/cedditives12.htm

אני אישית חושב ש- E181 מוצלח במיוחד. E127 למי שמחפשים משהו יותר פראי.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד הרבה דגמים, עיינו ברשימה הבאה - http://www.pesto.co.il/health/cedditives12.htm

אני אישית חושב ש- E181 מוצלח במיוחד. E127 למי שמחפשים משהו יותר פראי.

אני נקרע מצחוק.... :lol::D:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק אם החלוקה באמת מושלמת 50:50 במכונית נוסעים עם מנוע קדמי, אפילו שהמנוע ממוקם אחרי הציר הקדמי בב.מ.וו למיטב זכרוני. אבל תקנו אותי אם אני טועה.

אני יודע שבמכוניות ה-WRC למשל הם השקיעו הון תועפות בשינוי חלוקת המשקל כך שתהיה 50:50, כך שאני בספק אם ב.מ.וו מסוגלים לעשות כזה דבר במכונית סדאן או קופה רגילה עם מנוע מלפנים. יש הרבה מגבלות אחרות שמונעות את זה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מנוע האימפרזה WRC הוא גם בוקסר כמו כל מכוניות סובארו או 4 בטור כמו לשאר מכוניות הראלי ?

בוודאי בוקסר, אלא מה חשבת? :D

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל תקנו אותי אם אני טועה.

אני מתקן. בקופה חלוקת המשקל היא 50:50.

שאני בספק אם ב.מ.וו מסוגלים לעשות כזה דבר במכונית סדאן או קופה רגילה עם מנוע מלפנים. יש הרבה מגבלות אחרות שמונעות את זה.

ב.מ.וו. הצליחו לעשות את זה. ישנם כל מיני שינויים, החל בגג ("משוך לאחור" :wink: ) ועד למצבר שמוקם מאחור ע"י היצרן.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק אם החלוקה באמת מושלמת 50:50 במכונית נוסעים עם מנוע קדמי, אפילו שהמנוע ממוקם אחרי הציר הקדמי בב.מ.וו למיטב זכרוני. אבל תקנו אותי אם אני טועה.

אני יודע שבמכוניות ה-WRC למשל הם השקיעו הון תועפות בשינוי חלוקת המשקל כך שתהיה 50:50, כך שאני בספק אם ב.מ.וו מסוגלים לעשות כזה דבר במכונית סדאן או קופה רגילה עם מנוע מלפנים. יש הרבה מגבלות אחרות שמונעות את זה.

רוני

לא כל-כך קשה להגיע לחלוקת משקל שווה עם סרחיי עודף כמו שנעשה ב-BMW. מה שמנסים (בהצלחה) בראלי לא ממש דומה.

דרך אגב, לאלפא GTV (משנות ה-70 וה-80) מנוע 2000 יש חלוקת משקל של 50.2% מקדימה מול49.8% מאחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...