Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רובר 214-רוצה לעשות יישור קו לאחר רכישת הרכב

agent_amos
שימו לב! השרשור הזה בן 5033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז את הרכב בדקתי בתלתן בחיפה. הבדיקה הייתה יסודית וטובה והשירות היה אדיב וטוב. טוב אחרי שבדק את הרכב, המכונאי טען שיש מספר נזילות וצריך לשטוף כדי להבין מאיזה כל נזילה. אח"כ הוא נתן לי הצעת מחיר לגבי החלפת רכיבים ספורים ברכב.

להלן רשימת הרכיבים:

-דוד אחורי : מחיר לצרכן 450 ש"ח, המכונאי לא הסביר לי מדוע צריך להחליף את הדוד.

-נגד למע' חימום : 349.26 ש"ח, נגד המהירויות של המזגן עובד רק על 3 ו4.

-צינור הגה ממשאבה למיכל : 680 ש"ח, הוא טוען שהצינור דולף ויש להחליפו.

-תושבת מנוע ימינית: 510.25 ש"ח ,לא הרגשתי שום רעידות באוטו, אבל המכונאי טוען שיש להחליף. איך אני אדע אם התושבת גמורה.

סה"כ כולל עבודה ומע"מ : 2844 ש"ח

כמו כן הוא אמר שערך הלמדה מעט גבוה 1.04, מה ניתן לעשות כדי לשפר את המצב. חוץ מלהחליף ממיר או חיישן.

יש למישהו המלצה למוסך טוב לרובר במחירים שפויים ועם חלקים מקוריים?.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד אחורי מחליפים אם יש חור. לבדוק גם אם הכל מחובר שם כשורה, מידי פעם יכול להיות ששומעים חור אבל זה מחיבור לקוי.

נגד למפוח הפנימי- אם באמת לא עובדות המהירויות הראשונות אז כנראה שמשהו לא תקין שם, בד"כ מחליפים אלא אם אתה מהנדס אלקטרוניקה.

צינור הגה דולף- אתה תמיד יכול לראות, תבקש רק יפה והוא יראה לך בטח :wink: . אני לא יודע מה המחיר המקורי שלו אבל זה נראה קצת גבוה לדעתי. הרם טלפון לחנות חלפים, ציין פרטי רכב ומוצר ושאל מחיר.

תושבת מנוע- תבקש לראות אותה, אם היא קרועה\סדוקה משמעותית אז צריך להחליף. אם אתה לא בטוח במה שהוא אמר אז לך לעוד חוו"ד. בקשר למחיר תעשה אותו הדבר עם חנות החלפים. אני מאמין שמחיר העבודה שהוא ביקש קצת גבוה לתושבת.

בקשר ללמבדה תעשה חיפוש תמצא הרבה תשובות.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז את הרכב בדקתי בתלתן בחיפה. הבדיקה הייתה יסודית וטובה והשירות היה אדיב וטוב. טוב אחרי שבדק את הרכב, המכונאי טען שיש מספר נזילות וצריך לשטוף כדי להבין מאיזה כל נזילה. אח"כ הוא נתן לי הצעת מחיר לגבי החלפת רכיבים ספורים ברכב.

להלן רשימת הרכיבים:

-דוד אחורי : מחיר לצרכן 450 ש"ח, המכונאי לא הסביר לי מדוע צריך להחליף את הדוד.

אם לא שומעים רעש למה להחליף? ברוב המקרים נתן לרתך בעלות של 50 ש"ח

-נגד למע' חימום : 349.26 ש"ח, נגד המהירויות של המזגן עובד רק על 3 ו4.

בקיץ הישראלי עדיף להתקע בלי מהירויות נמוכות מאשר גבוהות... נשמע יקר בשביל נגד (אלא אם העבודה כבר מגולמת)

-צינור הגה ממשאבה למיכל : 680 ש"ח, הוא טוען שהצינור דולף ויש להחליפו.

מה ז"א טוען? יש סימנים לרטיבות? יש חוסר במיכל מלאי? מלא לגובה מקסימלי ותבדוק אחרי חודש.

-תושבת מנוע ימינית: 510.25 ש"ח ,לא הרגשתי שום רעידות באוטו, אבל המכונאי טוען שיש להחליף. איך אני אדע אם התושבת גמורה.

אין רעידות? אין בעיות!

סה"כ כולל עבודה ומע"מ : 2844 ש"ח

כמו כן הוא אמר שערך הלמדה מעט גבוה 1.04, מה ניתן לעשות כדי לשפר את המצב. חוץ מלהחליף ממיר או חיישן.

יש למישהו המלצה למוסך טוב לרובר במחירים שפויים ועם חלקים מקוריים?.

מכיר את הרכב שקנית, אפילו נהגתי עליו. טופל טוב ולא הייתי רץ לבצע כל מה שהמליץ המוסך שהוא בעל אינטרס.

סע קצת על הרכב, רכוש החלקים הנחוצים ופנה למקום ששמעת עליו כאמין אחרי הכל רוב הליקויים שציינת לא מחייבים מוסך מורשה.

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנגד מהירויות מפריע כי אם אני נוסע בערב עם מזגן וזה חובה בגלל הלחות הנוראית בת"א אז אני קופא כשהוא על 3. והמחיר של הנגד כולל עבודה. לגבי המיכל אין חוסר טפו טפו, אבל איזה שמן צריך למלאות שם?.

מה שאני אעשה אני אלך למוסך שאבא שלי מטפל רק שיבדוק אם יש נזילות ואם יש שישטוף ויראה מאיפה. אחרי כן נחליט מה עושים.

אם נצטרך משהו אני אלך לש.ח לוי.

אגב האם מומלץ לעבור מליקווי מולי חצי סינטטי מתוסף 10-40 למוטול סינטטי מלא 5-40?

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...