Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משהו קטן שאבא שלי עשה לסוזוקי SX4 שלנו :]

שימו לב! השרשור הזה בן 5039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

37644_420180726121_543446121_4652154_5292960_n.jpg

אורות חנייה

זה נראה מאוד חזק כי לא יודע מה עובר על המצלמה זה דווקא עדין ביותר , זה לדים של 12V מחוברים לאורות חנייה

שילוב של כחול ולבן , אהבתם ?

אורות גבוהים :

tozlgmvjyyio.jpg

ועוד פעם אורות חנייה

ytqywm233eo3.jpg

זה באמת עדין פשוט המצלמה של הפלאפון ...

הלד הכחול בגרילר למעטה עושה גם אור כחול לריצפה נותן תחושה של ניאון ::oops:

זה עושה לי את זה לא יודע מה איתכם

המאזדה הכי יפה בארץ !:-P:-P:-P

שלי:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלך הולך להיות להיט אצל בוחני התנועה :lol:

זה מכוער, אפילו שאני מאמין שזה עדין יותר, זה יותר מידי, פס אחד שניים היה מספיק יותר מזה זה כבר הגזמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שבתוך אבא שלך מסתתר ילד בן 17?

נחמד מאוד, אם אכן זה עדין.

לא מתכוון להשתין לך במרק, אבל אני חושב שכדאי להזהיר את אבא שלך שזה לא חוקי והוא יכול להקבל הורדה מהכביש וקנס של 1000 ש"ח (אסור להתקין אורות נוספים מחוץ לרכב)

ד"א את שתי התמונות האחרונות לא רואים

עריכה: עכשיו רואים, לא משנה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחח איזה גועל נפש.

תוריד את זה מהר לפני שתקבל הורדה.

משום מה חבר שלי נוסע הרבה הרבה זמן עם זה ועצרו אותו כמה פעמים אבל הוא לא קיבל הורדה או קנס , חצי עיר אצלנו כבר עם הלדים האלה בכל מיני מקומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש ערס-סיטי , נשמע כאילו גם השוטרים בניידות שמים כאלה דברים

:)

יש אחד שהקיף את הדסקיות של הגלגלים האחוריים

ויש עוד אחד שהקיף את כל הגרילר מקדימה [ על ניסן ]

יש עוד אחד שיש לו רובר אז הוא שם מתחת לספויילר [5 דלתות]

האחר הקיף את המספר רכב

וזה רק מה שאני זוכר D:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאתם לא נוסעים עם פנסי ערפל מופעלים כאשר אין ערפל. זה שורף את העיניים לנהגים שבאים ממול (גם להם יש פנסי ערפל בד"כ וגם אור גבוה, פשוט הם מתחשבים בזולט ולא מפעילים אותם).

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להשמע גזען

יש רק שני מגזרים בארץ בהם נפוץ מאוד עניין המשחקים המטופשים עם פסים של לדים.

בבקשה לזכור, שלושה כללי אצבע לבדיקת תקינות אסתטית של תוספת לרכב:

1. אם זה לא הגיע במקור על האוטו - זה מכוער

2. אם זו לא תוספת שהיצרן מוכר עבור האוטו - זה מכוער

3. אם הזמנו את זה מדיל אקסטרים בשלוש-עשרה שקל ואנחנו מדביקים את זה לאוטו עם סלוטייפ - זה מכוער

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אם זה לא הגיע במקור על האוטו - זה מכוער

2. אם זו לא תוספת שהיצרן מוכר עבור האוטו - זה מכוער

לא מסכים איתך, זאת גישה מאוד צרה, מזל שיש אנשים שלא חושבים כך. במקומות רבים בעולם יש שוק מאוד רחב של אויזרים אפטר מרקט. זה נחמד להיות קצת שונה מהעדר.

אם כולם היו חושבים שזה מכוער, לא היו קיימים יצרנים של אויזרים במראה אלטרנטיבי. יש תוספות שניראות מכוער ויש תוספות יפות.

סתם לדוגמא, אתה מוזמן ליראות כמה עיצובים של חישוקי גלגלים יש ליצרנים וכמה יצרנים יש כאלה.

לפי גישה של להדבק לסטנדרט מסויים, כולם צריכים לנסוע על מזדה 3 אפורה עם מנוע 1600 וגיר אוטומטי. בנוסף, כמובן כולם צריכים ללבוש תלבושת אחידה שמסתירה פנים וצבע עיניים. כולם צריכים להיראות בדיוק אותו דבר וכמובן, איך לא - כולם צריכים להצביע בבחירות בעד אותו מועמד. התוצאה: אירן.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...