Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בריונות משטרתית: תסתלקו או שנזמין לכם בוחן, אנחנו מתאמנים פה עכשיו

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 5059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחח, סופ"ש קשה עובר על כוחותינו. לאחר ריצות, טלפונים ובלגנים לקראת אימון נהיגה מתקדמת במסלול בכוכב יאיר, האירוע בוטל ברגע האחרון בגלל המשטרה. מאוכזבים עשינו פעמינו למתחם באשדוד, במטרה להוציא לפחות משהו נחמד מהיום המבוזבז. כשהגענו, ראינו קבוצת סיירות שהגיעה גם היא להתאמן. רבע שעה מאוחר יותר - והאנשים בכחול הגיעו.

עקב ריבוי השוטרים-אופנוענים היה לנו ברור שמשהו פה מסריח. המילים הראשונות אלינו היו "אתם נמצאים בשטח פרטי, צאו מכאן מיד" (99.9% שמדובר בשטח ציבורי, אבל מכיוון שלא בדקתי בעצמי, אתן להם ליהנות מהספק).

כמה דקות מאוחר יותר, בעוד אנחנו אוספים את הצמיגים ועומדים להתקפל, הגיע רכב בוחן והשוטרים החלו במלאכת שמירת מספרי הרכבים שלנו ובדיקת הרישיונות, משל היינו פושעים נאלחים. לאחר מכן הורשינו לצאת מהמתחם, בזמן שהחברים בכחול מסדרים לעצמם קונוסים - הם הרי באו לאימון אופנוענים...

בקיצור, גורשנו ע"י המשטרה כדי שהם יוכלו להתאמן שם בלא מפריע. בשטח הפרטי לכאורה...

מעניין לציין, אגב, שסיפרו לי שבהזדמנות אחרת (בה לא הייתי נוכח), הגיעו האופנוענים המשטרתיים להתאמן לבדם, ללא ניידות משטרה, ואיפשרו לחברים להמשיך ולהתאמן באזור אחר של המתחם, ללא הפרעה. הפעם, כנראה, הם החליטו "להראות לנו מה-זה".

אח"כ, כשיצאתי ועצרנו בתחנת דלק להחליף חוויות, ביקש ממני חבר לבדוק משהו ברכבו. אנחנו נוסעים (רגוע בהחלט) ופתאום צצה מאחורינו ניידת. השוטר עוצר לידנו:

"זה הרכב שלך?".

לא, זה שלו.

"אז למה אתה נוהג בו?".

הוא ביקש ממני לבדוק משהו, ההגה הרגיש לו מוזר.

"אתה בוחן רכב?"

סליחה?

"מה אתה בכלל נוסע לו באוטו? אם משהו לא בסדר שילך למכון בדיקה מוסמך. אתה מוסמך לבדוק לו את הרכב ולנסוע ככה ברחוב?"

לא נסעתי כמו מטורף. נסעתי מאוד רגוע.

"אני אמרתי שנסעת כמו מטורף? אני יודע טוב מאוד מה אמרתי, יש לי דיבור משפטי. אני רק אמרתי שיש אנשים מוסמכים שזה המקצוע שלהם ושהם יבדקו. ומה אם היית נוסע והיה פתאום מתפוצץ לך צמיג?"

טוב, הבנתי.

"סע לשלום".

אני אומר לכם, שוטרים כאלה זו הסיבה ששום דבר לא יתקדם מבחינה מוטורית במדינה הזאת. כל עוד מתייחסים אליך כמו פושע מהמילה הראשונה, אין עם מי לדבר.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

התכונה (או הבעיה יותר נכון) העיקרית שהשוטרים ניחנו בה היא אגו, ובכמות מטורפת ממנו. זה נכון שיש גם שוטרים היודעים לדבר כמו שצריך (ולא דיבור משפטי :)), אבל אלה הסובלים מבעיית האגו הם מקרה אבוד. אני נוטה לפעמים לפרש את הבריונות הזו כתסכול על משכורת המינימום שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי עצרו 3 פעמים ב-20 דקות באיזור נס הרים ב-3 בלילה!

בפעם הראשונה הייתי בשיחת טלפון ממש חשובה.

שוטר: "רשיונות, קיבלתי דיווח על הווונדה שחורה משתוללת ותראו את מי אני עוצר..." (אני בטוח שהוא המציא).

אני: "תמסור לו ד"ש, יש לי פולקסווגן. אני בשיחה, חכה דקה".

הוא סינן משהו בעצבים והלך מבואס תוך כדי שהוא בודק באמת VW! מדהים!

חבל שזאת הגישה של חלק מהשוטרים.

בגלל זה משכתי את השיחה איזה 15 דקות, והוא חיכה בחוץ ב-3 מעלות בשיא החורף.

שילמד להתנהג, חצוף.

בפעם השניה עשו לי חיפוש סמים ברכב. הפכו את כל הרכב, פתחו ניירות טישו משומשים! אמרתי להם שקינחתי בזה את האף

לפני פחות מדקה! תגובה שלהם: "איכססס יא מגעיל!" ואמרו לי לנסוע משם חחחח.

בפעם השלישית אמרתי לשוטר שיש לו ד"ש מהשוטר הראשון, הוא כל-כך שמח שהוא שיחרר אותי בלי לבדוק כלום :wink:.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שיש. רק שכמובן שלא היה מדובר במירוץ, והשאלה היא מי קבע שזה היה מירוץ - הכתב שרצה כותרת מרשימה, או המשטרה שחושבת שהיא בסרט של ג'יימס בונד...

למען הסר ספק:

1. אנחנו עשינו שם מירוץ בדיוק כמו שהשוטרים, ש"הפסיקו" אותו, עשו אחרינו.

2. האימון היה "לא חוקי" בדיוק כמו שהאימון של השוטרים אח"כ היה "לא חוקי". אגב, הרגע, בדיוק הרגע, חיטטתי באף. חיפשתי בספר החוקים ולא מצאתי חוק המתיר חיטוט באף. אני בפאניקה! ביצעתי משהו לא חוקי!

3. האימון לא התקיים ב"מגרש המשמש ללימודי נהיגה", אלא במקום שפעם היה מגרש ששימוש ללימודי נהיגה, וכיום הוא נטוש.

4. השתתפו בו 12 רכב - האמת, לא ספרתי. אבל יש לי תחושה שגם את זה הם לא דיווחו נכון (אולי הם צירפו גם את טנדר הליווי, בטח גם הוא "השתתף במרוץ").

5. שני כלי רכב הורדו מהכביש - לא, רק אחד. וגם זה בגלל שהתנכלו לו.

6. המשטרה הזהירה את הנהגים מקיום מירוץ מכוניות בעתיד - לי אישית לא אמרו כלום, אבל אם היו אומרים אולי הייתי צריך גם להזהיר אותם שלא לקיים "מירוץ" דומה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Sronis, אתה מתחיל לתת הסברים, או שזה רק נדמה לי?

אתה יודע שמי שנותן הסברים, בסופו של דבר מפסיד.

כמו שאומר עורך הדין הנחמד אילון: "כששוטר עוצר אותך על עבירה, אל תכחיש ואל תודה".

הכי חשוב - המשך לנסוע בזהירות. כל עוד לא נתפסת על עבירה כלשהי, תהיה רגוע, למה לעשות פיל מעכבר?

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה?

כי זה מעצבן ובפעם הבאה יתפסו כל אחד מאיתנו על משהו אחר שהשוטר החליט להמציא באותו רגע.

זו אמורה להיות מדינה עם חוקים שמגנים על האזרח, לא מדינה שבה לשוטרים יש סמכות לדפוק אותך על ימין ועל שמאל.

גם לי יש כמה סיפורי אימה מהשבועות האחרונים שקשורים לבריונות של שוטרים, על דברים שלא קשורים לשוטר או דברים שלא קרו מעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היינו שיירה של רכבים שיצאו לטייל.

עצרו אותנו, לקחו רישיונות, ורשמו אותנו. הם טענו שעשינו תחרות.

מה זה אומר בפעם הבאה שיעצרו אחד מאיתנו? יהיה רשום לשוטר במחשב שכבר עצרו אותי בעבר?

או שהם מילאו את הפרטים שלנו סתם בשביל הפרוטוקול?

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרגיז ומקומם.

אני מקווה שלא יעשו לכם אמבוש כמו שעשו לחבר'ה בצפון הארץ

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=2594919#post2594919

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את רזי החוק, אבל ממה שאני יודע החוק אוסר על נהיגת מרוץ לא?

אם כן, אין לך סיבה לבוא בתלונות...

בנוסף, בקשר לנהיגה ברכב של חבר, אם יש לך ביטוח על הרכב אז אני באמת לא מבין מה רצה השוטר. אם אין לך, זה כבר מצב אחר, בו אתה עובר על החוק.

יכול להיות שאני טועה, אני לא מבין גדול בכל העסק הנ"ל.

Uno Turbo כתב: לא יודע, לשמוע גבר אומר: אוטו קטו ואדום, עושה לי קצת צמרמורת :smile:. alexk כתב: כשאתה אומר צמרמורת אתה מתכוון לרטט במקומות מסוימים בגוף? כי אם כן, יש פורומים אחרים בשביל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק אסר לחלוטין עם קיום מרוצי מכוניות, אבל איפה אתה הסקת שהם מקיימים מירוץ?

מה גם ממה שאני יודע, המסלול באשדוד הוא אכן רכוש שבעליו מנסה להתנער ממנו, העירייה משליכה את האחריות על הבעלים והבעלים משליך חזרה על העירייה והמשטרה, בטענה שהסגירה שלו גרמה לו לנזקים כספיים גדולים, כרגע המגרש מוצע להשכרה, אבל אני די בטוח שהוא שטח פרטי.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[quote=T-Roy;2595850

בנוסף, בקשר לנהיגה ברכב של חבר, אם יש לך ביטוח על הרכב אז אני באמת לא מבין מה רצה השוטר. אם אין לך, זה כבר מצב אחר, בו אתה עובר על החוק.

יכול להיות שאני טועה, אני לא מבין גדול בכל העסק הנ"ל.\

מה קשור?

יש כמה סוגי ביטוחים, חובה (שהוא חובה וחייב להיות גם לרכב שלא נוסע ואפילו בלי טסט), מקיף, צד ג'.

אם אתה מחליט לנסוע עם הרכב בלי ביטוח מקיף או צד ג', זה לא מעניין אף אחד, זה בעיה שלך.

ובמקרה של תאונה שאתה אשם.. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...