Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפשוף בחלק הקדמי של הרכב

topiy
שימו לב! השרשור הזה בן 5063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני יומיים כשיצאתי מהחנייה שיפשפתי בטעות את החלק הקדמי של הרכב בצד ,אני מאוד שומר על הרכב (הוא תמיד נקי בלי טיפת אבק, השקעתי ברכב את כל השיפורים הקוסמטיים האפשריים) ולכן כמו שכמראה הבנתם זה כאב לב רציני ! .כאמור יש לי מאזדה 3 שנת 2005 צבע אפור עכבר,ברצוני להשקיע ולצבוע את החלק הקדמי.

רציתי לדעת כמה כזה טיפול יעלה לי ואם יש למישהו המלצה על בעל מיקצוע שהוא אמין ומקצועי.

תודה רבה תומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני יומיים כשיצאתי מהחנייה שיפשפתי בטעות את החלק הקדמי של הרכב בצד ,אני מאוד שומר על הרכב (הוא תמיד נקי בלי טיפת אבק, השקעתי ברכב את כל השיפורים הקוסמטיים האפשריים) ולכן כמו שכמראה הבנתם זה כאב לב רציני ! .כאמור יש לי מאזדה 3 שנת 2005 צבע אפור עכבר,ברצוני להשקיע ולצבוע את החלק הקדמי.

רציתי לדעת כמה כזה טיפול יעלה לי ואם יש למישהו המלצה על בעל מיקצוע שהוא אמין ומקצועי.

תודה רבה תומר.

שכחת לציין מהיכן אתה.

בנוסף תיקון לדבר כזה [במידה וזה לא משהו רציני] לא יעלה מעל 300 שקל וזה בהגזמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה המהירה (זה באמת משמח שיש אנשים שאכפת להם :) ) אני מאזור המרכז (רמת גן ) .אני יעלה תמונה מחר ,זה באמת לא שפשוף רציני זה פשוט לט יפה בעיין !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם מותר לפרסם,

מוסך קלעי בתל אביב (http://kalay64.co.il/), תיקנו שם צבע לפני שבועיים..

פשוט אומנות.. כמה שלא חיפשתי לא מצאתי שרידים של המכה.. לפי מה שהבנתי מההורים שלי

בעבר כשהם בדקו מחירים אז גם הציעו להם שם הכי זול.. (האמת לא יצא לי להיות שם , אבל איך שאני

מכיר את אמא שלי היא גם הייתה מוכנה לשלם פי 2 בשביל שהעבודה תהיה מקצועית.. ככה שאני דיי בטוח

שמדובר במוסך טוב)

קיצר הם חבר'ה לעניין שם.. (יש לי מאזדה 3 בצבע שחור מטלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרתי אליהם עכשיו ושאלתי כמה יעלה לי המקרה הכי גרוע שהוא להחליף את כל הפגוש מקדימה ,הוא עונה לי אני לא יכול להגיד לך בטלפון אתה צריך להגיע ...זה פשוט הרתיח אותי למה שאני יגיע כדי שתגיד לי הצעת מחיר ,אם היא מוגזמת למה לי לבוא וישר ללכת אני רוצה לדעת כמה יעלה לי בערך אם בכלל יש סיבה לזה שאני באמת יבוא .פשוט עצבים !!

ובקשר לנושא רציתי לדעת אם יש המלצה של מישהו אחר ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקוני פחחות וצבע לא ניתן להעריך מרחוק (לפעמים, רק קצת לפי תמונות) ולכן צריך לגשת אל בעל המקצוע כדי שיראה את מהות הפגיעות, עומקן, מיקומן, גוון הצבע ועוד ורק לפי כל זאת הוא יוכל לתת הערכת מחיר.

אל תצפה שמישהוא יתן לך הצעת מחיר נכונה מבלי לראות המכונית והנזקים.

יש כאלו שסתם זורקים מחיר טלפוני כדי למשוך את הלקוח ולפתותו להגיע אליהם.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי אם מה שאתה אומר נכון ,אין בזה כלל הגיון למה שאני יגיע לשם לשמוע הצעת מחיר מופרזת ? אותו איש מקצוע צריך לתת לי תווך מחירים שאני יבין בכמה מדובר...לוץ מזה שבמקרה שלי אין צורך בפחחות כלל זהו רק שפשוף שמפריע בעין ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה תמונות ונעזור לך .

על סמך התיאור שלך אי אפשר לנחש מה הנזק .

אם אתה אומר שזה רק שפשוף , קח פוליש עדין ונסה להוריד את הסימנים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל,תודה על העזרה אבל לא נראה לי שרק פירוק של הטמבון וצביעתו יעלו 4500 מפני שזהו המחיר של צביעה לרכב שלם ...

בנוגע לתמונה באמת הגיע הזמן שאני יעלה תמונה :)

oizi4txiwogm.jpg

1tjtxmymnqnc.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס לפחחות וצבע , מקום שמכבדים את עצמם ויעשה לך צביעה רק של המקום .

האם יהיה הבדל?! ככול שהמקום יותר מקצועי ככה ההבדל יהיה מזערי.

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...