Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צג דיגיטלי מרכזי בלוח שעונים לא עובד בסקודה פאביה 2008

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 5051 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

הרכב הוא פאביה 2008 ספורט באחריות יצרן לעוד כמה חודשים. לפני שבועיים תוך כדי נסיעה הבחנתי כי הצג הדיגיטלי בלוח השעונים לא עובד כלל, כלומר אין מידע על הטמפ' החיצונית, אין מחשב דרך, אין שעון, אין תצוגת ק"מ ואין חיווי על כמות הדלק במיכל... פשוט הצג התכבה. מה שעבד זה רק מד המהירות ומד הסל"ד האנלוגי.

כשסגרתי סוויץ והוצאתי מפתח עדיין צריך להופיע השעון וכמות ק"מ כללית ברציפות - במקום זה קיבלתי לוח LCD חלק. בבוקר, כשסובבתי סוויץ' הלוח התעורר לחיים כאילו כלום לא קרה. ניגשתי למוסך וביקשתי סריקה ממוחשבת, אך לא נרשמה כל תקלה במחשב וליד כל סעיף הופיע "וי" כאילו הכל תקין, לכן ביקשתי שיתעדו במערכת שהתלוננתי על התקלה.

אני יד ראשונה ולא ביצעתי שום התקנות מקומיות מאז שהרכב אצלי, באופן כללי הרכב תקין ולא היו לי איתו שום בעיות מכאניות עד עכשיו. מה יכולה להיות הבעיה, ואיך גורמים לבטלנים מצ'מפיון לאתר ולתקן את התקלה בלי שיגידו לי שהכל תקין והמפתח בפנים? בסוף אני אשאר ללא יכולת לראות כמה דלק יש לי במיכל ואם התקלה תופיע שוב אחרי תקופת האחריות אני אשאר עם התחתונים למטה (לא רוצה לדעת כמה עולה לוח שעונים לרכב הזה).

תודה מראש לעונים :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב באחריות, גש למוסך המרכזי ופנה אליהם.

אם הרכב באחריות אין סיבה שיקחו לך כסף על תיקון כל שהוא שיתבצע.

חשוב ביותר למהר במקרה כזה כדי שלא תיגמר האחריות.

לילה טוב.

רותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת לא מוצאים? אין מה לחפש, התקלה מול העינים.

אמרת שהצג לא עובד? אז מה הסיפור?

פשוט כואב הלב שהחברות זורקות לעזאזל את כל השם שלהן לאחר שאתה מגיע

לממש את האחריות שלך. מנסים לסבן אותך, אל תוותר.

כנס שוב לסוכנות, בקש לראות את המנהל, ואפילו תראה לו את התקלה,

אל תחכה עוד זמן, הם רק רוצים למרוח אותך כדי שתיגמר לך האחריות, ואז יאמרו לך "חביבי, מאוחר מדי".

אומרים שלישראלים יש אופי צעקני ועקשני, כנראה שזה מה שצריך כדי לקבל את מה שאתה רוצה במדינה הזו.

תפעיל קצת איומים, צלם את התקלה אפילו בוידאו כדי שתהיה לך הוכחה לעתיד,

במידה ולא יפתרו את הבעיה ולא יהיו מוכנים לתקן לך אותך על חשבון האחריות, גש לעורך דין ותבע אותם.

רותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא, דרוש החלפת הלוח.

יתכן וגם ברכבך יש לוח המעביר חשמל סטטי ולכן מידי פעם הצג מקצר זמנית וחוזר לעצמו.

ו-Gunner, עו"ד לא יעזור ויהיה מה.

רק מהנדס רכב וזאת במידה וישנה תקלה חריפה ולא צג LCD שאינו פועל לסירוגין.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GUNNER רותם הנכבד

לו היית קורא בקצת יותר תשומת לב, היית ודאי שם לב שלמחרת בבוקר התקלה חלפה עברה לה. לא שאני מנסה לסנגר על נותני שרות, ממש לא, אבל קשה מאד למצוא ולאתר תקלה שאיננה. אני משער שמדובר במגע רופף היכנשהו ולמצוא דבר כזה זה ממש לא קל. לפיכך, הצעתך ללכת למוסך , להראות להם את התקלה ו"לעשות סקנדל", לא ממש ישימה במקרה המתואר. אני הייתי מציע לבעל הרכב ללכת למוסך, לדבר עם המנהל הטכני ולהסביר לו את הבעיה. במקביל ובנוסף, לתעד את זה ע"י משלוח מכתב רשום ליבואן עם העתק ליצרן הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

כתבה בעניין מ- YNET (לא המקרה המתואר כאן אלא אחר):

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3911367,00.html

לקוחה מסורה של סקודה, שרכשה פאביה בפעם הרביעית, לא תיארה לעצמה שתיאלץ לבקר במוסך לעתים כה קרובות. "במצב הזה חייבת החברה לבטל את העיסקה ולהחזיר לי את כספי", היא כותבת. תגובת היבואנית, צ'מפיון מוטורס: "החברה פעלה למציאת הפתרון המיטבי - כולל הזמנת חלק משופר מחו"ל, לאחר התייעצות עם היצרן"
בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, אני לא יודע מה לעשות, הצג הדיגיטלי הארור לא עובד (עובד מידי פעם) ואני לא יודע כמה דלק נשאר במיכל כי הכל מתכבה! והם לא רוצים לטפל בבעיה, כי "המחשב לא מראה תקלה" ועוד 4 חודשים מסתיימת האחריות. חוצפה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני לא יודע כמה דלק נשאר במיכל כי הכל מתכבה!

מד ק"מ עובד אצלך?

לך תמלא פול טנק, תאפס ספידומטר ותראה כמה ק"מ אתה נוסע ולפחות את הצרה הזו פתרת

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מד ק"מ לא עובד. לא עובד כלום - זאת בדיוק הבעיה. אתמול מילאתי דלק 250 ש"ח בדיוק, נכנסו 40 ליטרים כשהקיבולת 45 ליטרים, איזה מזל...

אם התקלה תחזור שוב היום אני אצלם לכם תמונה ואעלה לכאן כדי שתראו באלו תנאים אני נוסע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מד ק"מ עובד אצלך?

לך תמלא פול טנק, תאפס ספידומטר ותראה כמה ק"מ אתה נוסע ולפחות את הצרה הזו פתרת

אתה רציני?!

למה שהוא יקבל את זה? זה רכב חדש! באחריות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה : מד הק"מ אינו מציג את מספר הק"מ האמיתיים שעבר הרכב - האם מותר לנסוע ככה? בעל רכב שכזה אינו עלול להחשד בעת מכירת הרכב בזיוף קילומטראז'?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רציני?!

למה שהוא יקבל את זה? זה רכב חדש! באחריות!

אל תדאג, על ציפוי של כפתור לבלם יד לא שתקתי, אז בטח על דבר כזה אני לא אשתוק להם. אני פשוט מחכה שזה יתקלקל סופית ואז אני אגש לשם, אחרת הם רואים כאילו שהכל תקין ומנפנפים אולי לכל הרוחות.

שאלה : מד הק"מ אינו מציג את מספר הק"מ האמיתיים שעבר הרכב - האם מותר לנסוע ככה? בעל רכב שכזה אינו עלול להחשד בעת מכירת הרכב בזיוף קילומטראז'?

מד הק"מ ממשיך לרוץ כרגיל ונשמר במחשב ניהול מנוע ולא בלוח שעונים, פשוט לא רואים את התצוגה ע"ג הלוח עצמו. גם אם מחליפים את כל הלוח לא צריך לכוון כמות ק"מ (כאמור הכל נשמר במחשב), אבל טסט אני לא אעבור ככה בחיים.

בוא'נה,

הזמנתי פאביה, מהדגם המדובר (לא TSI) אני מאוד מקווה שזה לא משהו סדרתי :(

בפאביה החדשה יש לוח אחר לגמרי, אבל לך תדע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה בעניין מ- YNET (לא המקרה המתואר כאן אלא אחר):

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3911367,00.html

הממ, מעניין על רכב של מי מדובר :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5051 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...