Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות מסוכנות מרצדס

YaronMi
שימו לב! השרשור הזה בן 5058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קפצתי היום לסוכנות של מרצדס בתל אביב, יש לנו הזדמנות של 10 ימים ואסור לפספס את זה, אז נסעתי לצלם והחלטתי לשתף אתכם, לצערי הגעתי חצי שעה לאחר הסגריה ולכן כל התמונות נעשו מחוץ לחלון, אז עשיתי מה שיכלתי

27886_1201692302297_1828275999_367454_456318_n.jpg

27886_1201692462301_1828275999_367458_2521564_n.jpg

27886_1201692662306_1828275999_367463_550884_n.jpg

לאחר מכן קפצנו גם לסוכנות אבארט' שנמצאת לא רחוק משם, גם כן היה סגור לצערי :(...

27886_1201692822310_1828275999_367466_4891324_n.jpg

27886_1201692982314_1828275999_367469_4741452_n.jpg

בדרך הביתה יצא לראות עוד S5 חביבה, ואם אני כבר עם מצלמה ביד, אז למה לא?

dscn6216.jpg

בהחלט היה מעניין, מכוניות מרשימות ביותר, מי שיכול להספיק בימים הקרובים להגיע לשם לראות את SLR אל תפספסו את זה :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בחור שעובד במקום העבודה שלי כמאבטח, אבטח גם את ההשקה של ה-SLS ביום שישי שעבר. הוא סיפר לי שהגיע זוג, והגבר אמר לבת זוגו "איזה צבע את רוצה, מאמי?". לבסוף הבנתי שהוא הזמין לה אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחור שעובד במקום העבודה שלי כמאבטח, אבטח גם את ההשקה של ה-SLS ביום שישי שעבר. הוא סיפר לי שהגיע זוג, והגבר אמר לבת זוגו "איזה צבע את רוצה, מאמי?". לבסוף הבנתי שהוא הזמין לה אחת.

שטויות,העיקר הבריאות......

.....כן בטח:cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הSLS והסטרלינג פשוט מדהימות. :shock::oops:

עם שווי הכולל של הרכבים שיש שם עכשיו, בטח סמויים מאבטחים את המקום 24/7.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי את הsls החדשה , הייתי צריך להתווכח איתם על חיישני רוורס מתנה, אני שוקל לצבוע אותה לשחור מט , מה אתם אומרים(הלוואי ולא הייתי משקר בהודעה הזאת:-( :-( )

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים, אני הייתי שם בהשקה ביום שישי שעבר.

אקפוץ לשם שוב השבוע.

מדהים לראות שיש SLS בתצוגה בישראל [טוב זה זמני כי עד שייקנו אותה, אבל ישבתי בתוכה בהשקה וריאתי את המפרט של התוספות שלה ולא השקיעו בתוספות ולא ראיתי בפנים שלה אפילו חלק קרבון אחד, אין לה הרבה תוספות יחסית לאחרות, אז לדעתי מי שיירצה לקנות אחת יירצה את כל התוספות או קצת יותר ולא ייקח אותה]

מה שעוד יותר מדהים זה שאפילו בחו''ל נדיר לראות אותה בתצוגה וכמעט ואין סוכנויות שמעמידות אחת, אז בישראל זה WOW ענק !

ועוד דבר מדהים זה שהביצועים שלה לא נופלים מפרארי ושהיא אקזוטית אמיתית, רכב על אמיתי בישראל.

בקרוב פרארי ומזראטי ישווקו בארץ [אני מכיר את האדריכל שייעשה את האולם והוא כבר נפגש עם אוטו איטליה לגבי התאמת האולם].

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על "למה דווקא בארץ", למה דווקא בארץ יש את הסטירלינג מוס שממנה יש רק 75 יח'? למה שמרצדס ירצו להביא אותה לסוכנות כאן, ולא למקומות שיש סיכוי שיקנו אותה?

אגב, אם כבר מדברים עליה, אוטו לא כ"כ שימושיו אני לא מבין מי קונה אותה, עם כמה שהיא יפה, ומרשימה, לא באמת ניתן לנסוע איתה, הריי אי אפשר לסגור בה את הגג, החלון קטן מדי ולא חוסם את הרוח, איך אפשר לנהוג בדבר הזה? :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...