Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

black Ford Fiesta by dj_dani סט תמונות חובבני

dj_dani
שימו לב! השרשור הזה בן 5086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יום שבת ירדתי לאוטו וניקיתי אותו במשך שעתיים, פנים וחוץ, אחר כך קצת תמונות, באיכות די טובה הייתי אומר יחסית לסלולרי (n96)

אשמח להערות הארות וסתם תגובות.

(ולפני שתעירו לגבי שאין סמל, אני חייב לציין שהדבקתי יום אחרי זה סמל, וחידשתי את הפגוש הקידמי ועכשיו הוא שחור יותר)

05062010554.jpg

05062010555.jpg

05062010556.jpg

05062010557.jpg

05062010553.jpg

05062010552.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אוטו נחמד, רק למה הבאגז' מוחזק באמצעות חתיכת עץ?

נראה לי שראיתי אותך עובר באיזור של מת"ם איזה פעם יכול להיות? אני גם חיפאי.

אהבתי את הקוביות במראה, נוסטלגי לגמרי:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו נחמד, רק למה הבאגז' מוחזק באמצעות חתיכת עץ?

נראה לי שראיתי אותך עובר באיזור של מת"ם איזה פעם יכול להיות? אני גם חיפאי.

אהבתי את הקוביות במראה, נוסטלגי לגמרי:lol:

כן אני עובר שם מידי יום, יכול להיות שראית אותי.

החתיכת עץ זה מקל מטאטא כי המוטות פנומטאיים חסרים, לא עניין רציני כי אני בקושי משתמש בבאגז', גם ברכב הקודם שלי הם היו חסרים וזה מעולם לא הפריע.

הייתי מחליף את הריפוד לדעתי תם זמנו 8)

הריפודים מקדימה במצב לא טוב אז כיסיתי בכיסוי תואם לצבע הרכב, מאחורה הם התחילו טיפה להיות בלויים, אני מקפיד להשתמש בתכשירים ייעודים לנקות אותם ולשמור על ברק, ומכסה אותם תמיד מפני השמש, ומקפיד בעיקר לחנות בצל.

מסכים עם סורוק, הרכב נראה טוב יחסית לשנתון שלו.

הוא לא רק נראה טוב לגילו הוא גם נוסע טוב לגילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה לא קניתי סמל מקורי אלא רק מדבקה, וזה מוסיף הרבה למראה הרכב דווקא.

הריפוד מאחורה במשענת במצב מעולה, המושב קצת פחות, פשוט צריך למתוח אותו ואז הוא ייראה נורמלי יותר, חוץ מזה רק כמה שיפשופים קטנים יש לו, אפשר להסתדר עם זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומך הייתי משחק עם התמונות טיפה בפוטושופ, או מצלם עם מצלמה אמיתית.

נ.ב.

תחליף את הצמיגים מאחורה.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו נחמד וניראה טוב לגיל שלו. אהבתי שלט נהג שודים שתואם לתואר בפורום.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומך הייתי משחק עם התמונות טיפה בפוטושופ, או מצלם עם מצלמה אמיתית.

נ.ב.

תחליף את הצמיגים מאחורה.

אין לי מצלמה אמיתית, ואני לא מבין בפוטושופ. דווקא איכות טובה יש בn96.

נ"ב כל ה4 צמיגים חדשים מאותו תאריך ונסעו אותו ק"מ, זה רק נראה שהם צריכים החלפה זה לא ככה באמת.

האוטו נחמד וניראה טוב לגיל שלו. אהבתי שלט נהג שודים שתואם לתואר בפורום.

השלט עוד מהאוטו הקודם ועוד הרבה לפני שהייתי נהג שודים פה בפורום, זכיתי לכינוי בזכות כמו סירטונים שצילמתי עם הסוזוקי לפני שהיא נגרטה:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הטמבון הקידמי אני מחדש פעם בכמה חודשים עם ספריי, לא מזמן מישהו פה בפורום המליץ על אוטו-גלים ואני מתכוון לנסות את המוצר בהזדמנות, יוצא זול יותר מצביעה.

לגבי וקס, אני שוטף את הרכב רק ביד עם ג'ילדה מעור צבי ושמפו שקניתי באוטו דיפו שמעורבב עם וקס לפי צבע הרכב, זה הסיבה שהרכב נראה כזה טוב לגילו. וגם זה יותר זול וקל מוקס והתוצאה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וקס יעודי יתן תוצאה עוד יותר יפה. כדאי לנסות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת ידע, על אריזה כתוב איך להשתמש. לוקח בערך שעתיים לעשות וקס ואחרי זה אוטו ניראה מדהים - במיוחד שחור.

וקס לא כ"כ יקר, אני קונה טרטל שעולה בסביבות 50ש"ח, מספיק עד חצי שנה בקבוק. פעם הייתי עושה כל שבוע, עכשיו פעם בחודש - חודשיים (אין לי פשוט כוח וגם נורא חם עכשיו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...