Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הערייה איבדה את דוח החנייה המקורי - עילה לביטול?

putis
שימו לב! השרשור הזה בן 5079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר בסיפור די הזוי מול עריית תל אביב בו הם טוענים שלפני יותר מ- 4 שנים חניתי שלא כחוק ושנשלחו לי מכתבים רשומים בעניין, כולל ביקור של הוצאה לפועל ונסיונות עיקול לחשבון הבנק. הבעייה ה"קטנה" היא שלא היו דברים מעולם, וכל הסיפור נודע לי לפני כשבועיים לאחר שביצעו עיקול בחשבון. בשיחה עם הערייה ביקשתי שישלחו לי את כל האסמכתאות שלטענותיהם יש בתיק (עדיין מחכה למכתב). בכל מקרה הם טוענים שאין להם עותק של הדוח המקורי - יש רק רישום במחשב.

שאלתי היא האם מבחינה משפטית העובדה שאין לערייה עותק של הדוח המקורי זו עילה לביטול הדוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך להישפט איתם, תנסה לגייס איתך את אורלי וגיא/גבי גזית. הם מתים על סיפורים כאלה.

עילה לביטול? חבל שבביהמ"ש לעיניינים מקומיים בת"א אין הרבה מדרגות בכניסה. שיכאיב להם קצת כשהשופט יגלגל אותם.

אתה טוען שלא היית שם, לא קיבלת שום התראה, וכנראה נפלה טעות מחשב והם טוענים בתגובה שאכן אין להם אפילו את הד"וח המקורי שלא לדבר על צילום הרכב? חבל על הזמן שלהם, הם ישלמו גם על עגמת הנפש והטרטור שטרטרו אותך, ובעיקר על העיקול שהטילו שלא כדין על חשבונך.

(אגב, זה עלול להסתבך אם יוכיחו שקיבלת לפחות התראה אחת בעבר-השופט עלול לשאול מדוע לא טיפלת בזה כבר אז)

נתקו

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש את הדרך המהירה ביותר להוריד את התיק הזה ממני. לא מחפש להתנצח אם לא צריך. נראה לי בעייתי לדרוש ממני תשלום על דוח שאין ממנו עותק, אלא רק רישום במחשבי הערייה. מצד שני אינני עו"ד כך שאני לא יודע אם החוק לצידי או לא, ואם כן כיצד לפעול. אשמח לעצות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מצפה לפתרון מהיר והעיקר לשחרר את החשבון מעיקול - יש דרך אחת, לשלם ולשכוח.

אם אתה מחפש צדק, הדרך ארוכה היא וקשה ויכולה להימשך חודשים רבים.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל לא מבצעים עיקול לפני ששולחים מכתבי התראה. האם קיבלת מכתבים כאלה והתעלמת מהם?

אתה צריך לקבל מן העיריה אסמכתא למשלוח ההודעות (לפעמים זה נקרא "דו"ח מצבים").

בדו"ח תוכל לראות מתי העיריה שלחה אליך הודעות.

אם אין הפרש של יותר מ-3 שנים בין ההודעות, העיריה לא עברה על חוק ההתישנות.

אגב, בתי המשפט נוטים לקבל את דו"ח המצבים כהוכחה מספקת לכך שההודעות נמסרו לך. (אך יש תקדימים הפוכים).

אם אין התיישנות אך אתה משוכנע בחפותך ובכך שההודעות לא הגיעו אליך או שנשלחו לכתובת שגויה (בהנחה שלא שינית כתובת ולא דווחת), אתה יכול לבקש מן העיריה את מספרי האסמכתא של משלוח דואר רשום. יש בפורום דיונים קודמים בנושא זה.

באופן כללי - מסכים לתשובתו של אמיר שליט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור הערייה טוענת ששלחו לי מספר הודעות, כולל ביקור של הוצאה לפועל ונסיונות עיקול בחשבון. ביקשתי שישלחו לי אסמכתאות למשלוח ההודעות - עדיין מחכה להגעתן. לפי המידע שנמסר לי טלפונית לגבי תאריכי המשלוח לכאורה אין התיישנות.

הבהרה: עד כמה שזה נשמע תמוה לא ידעתי על כל הסיפור עד לאחרונה, כאמור. לא קיבלתי שום דבר בדואר, לא ידעתי שניסו לעקל לי בעבר את החשבון, וכו'. אין לי מושג איך זה קרה - אולי טעו במספר הדירה, אולי מישהו בערייה עשה פוילישטיקים במחשב ותפר לי תיק - לא יודע.

בשורה התחתונה אני מבין מכל התגובות כאן שכנראה שהערייה לא חייבת להחזיק בעותק של הדוח המקורי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה מהר וקל? פנה לגבי גזית כמו שהצעתי.

תתפלא כמה מהר הם ירדו מהעץ שטיפסו עליו.

אין להם שום עילה.

כתוב להם תלונה לפה:

http://www.103.fm/contact_us/default.aspx?P106np6Vq=EM

או תן להם קישור להודעה בפורום פה.

מנסיון, רק טלפון מההפקה שלהם מספיק כדי שיגיעו איתך לפשרה והסיפור יושתק ולא יעלה לשידור

(למרות שזה בד"כ מאוחר להם מידי. גבי ידבר על זה בכל מקרה,הוא "מת" עליהם)

אם לא תקבל תשובה מההפקה תוך זמן סביר (שבוע-שבועיים) פנה אלי בה"פ. יש לי קשרים אישיים שם.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אערב את גבי גזית אם לא אצליח בדרך יותר פשוטה.

עדכון קטן: קיבלתי את חומר התיק. הדוח של המוציא לפועל מפוברק לחלוטין - קומה לא נכונה, מציין שם משפחה לא נכון על הדלת, אומר שדפק בדלת וסירבו לפתוח לו - פשוט גיבוב של שקרים. לגבי הדואר הרשום - יש לכאורה 2 קבלות של רשות הדואר, אבל לא מצויין מה סטטוס דבר הדואר.

השאלה המתבקשת - אין עותק דוח מקורי, יש דוח הוצאה לפועל מפוברק, יש טענות לבקשות למשיכת כספים בחשבון שהבנק טוען שלא היו. מה עושים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אערב את גבי גזית אם לא אצליח בדרך יותר פשוטה.

עדכון קטן: קיבלתי את חומר התיק. הדוח של המוציא לפועל מפוברק לחלוטין - קומה לא נכונה, מציין שם משפחה לא נכון על הדלת, אומר שדפק בדלת וסירבו לפתוח לו - פשוט גיבוב של שקרים. לגבי הדואר הרשום - יש לכאורה 2 קבלות של רשות הדואר, אבל לא מצויין מה סטטוס דבר הדואר.

השאלה המתבקשת - אין עותק דוח מקורי, יש דוח הוצאה לפועל מפוברק, יש טענות לבקשות למשיכת כספים בחשבון שהבנק טוען שלא היו. מה עושים?

חוזר על דברי אמיר שליט, יש 2 שיטות, הדרך הקלה או הדרך הארוכה, לבחירתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאין דרך קלה לבטל את הדוח, אלא יש צורך להיגרר להוכחות במסדרונות בית המשפט. חבל.

----

ניסיתי לברר סטטוס מסירה באתר של דואר ישראל על פי המספרים שקיבלתי מהערייה. אני מקבל את התשובה הבאה:

"אין נתונים על דבר הדואר מסוג רשום שמספרו *********"

כלומר המערכת מזהה שמדובר בפרט דואר רשום, אבל אין סטטוס. ייתכן שעבר יותר מדי זמן (כמעט 3 שנים)? יש דרך לברר הסטטוס בכל זאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חובת הוכחה שההודעה אכן נשלחה היא על העיריה. היא אינה צריכה להראות שההודעה התקבלה.

האם העירייה סיפקה לך העתק של הדו"ח וכל פרטי האירוע בו נכונים? (מיקום, זמן, זיהוי הרכב, וכו').

אני מציע שתכתוב לעיריה באופן מסודר את כל טענותיך.

בקש עיכוב כל הליכי הגבייה עד לתום הבירור!

ציין את כל השגיאות במען, אי קבלת דברי הדואר וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערייה שלחה לי עותקים של 2 קבלות של דואר ישראל על משלוח דואר רשום עם מען נכון. מה שלא ניתן זה סטטוס המסירה של דברי הדואר.

לערייה אין העתק של הדוח המקורי אלא רישום פרטי הדוח בלבד כפי שמופיע מפלט מחשב, בו מס' הרכב, סוגו, מיקום כללי של העבירה (שם הרחוב בלבד) ומהות העבירה (הסעיף עליו עברתי לכאורה).

ציינתי את כל טענותיי טלפונית כמה פעמים מול כמה פקידות שונות, אבל זה לא ממש עשה על אף אחד רושם. אני בספק אם פקס ישנה את המצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערעור שלך חייב להיעשות בכתב , רצוי בדואר רשום למחלקת הגבייה.

אם הפנייה אליך נעשתה על ידי משרד עו"ד בשירות העירייה, גם הם צריכים להיות מכותבים.

לא כל השיחות הטלפוניות מתועדות. לפיכך אם תגיע לדיון משפטי לא תוכל להסתמך על דברים שאמרת.

בפנייתך לעירייה בקש עיכוב הליכי גבייה עד לתום הבירור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...