Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורית חיווי מאירה קבוע בזמן נסיעה [רנו קליאו B]

sonego78
שימו לב! השרשור הזה בן 5096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

היום נדלקה לי נורית חיווי בלוח שעונים מיד ידעתי שזה קשור לגיר .הרגשתי שהגיר לא מעביר הילוכים ונוסע על הילוך נמוך קבוע .

פתחתי ספר רכב , וזה מה שכתוב על הנורית .אם נורית החיווי מאירה בזמן נסיעה , פירוש הדבר שקיימת תקלה.פנה בהקדם האפשרי למוסך שירות מורשה מטעם חברת רנו .

השאלה שלי אם מישהו יודע מה התקלה אולי חיישן?

מצורף תמונה של הנורית מסומנת באדום .תודה מראש לכולם אורן

תצצמ.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

היום נדלקה לי נורית חיווי בלוח שעונים מיד ידעתי שזה קשור לגיר .הרגשתי שהגיר לא מעביר הילוכים ונוסע על הילוך נמוך קבוע .

פתחתי ספר רכב , וזה מה שכתוב על הנורית .אם נורית החיווי מאירה בזמן נסיעה , פירוש הדבר שקיימת תקלה.פנה בהקדם האפשרי למוסך שירות מורשה מטעם חברת רנו .

השאלה שלי אם מישהו יודע מה התקלה אולי חיישן?

מצורף תמונה של הנורית מסומנת באדום .תודה מראש לכולם אורן

מנהלים בבקשה לא לנעול .הקפצתי את ההודעה כי אי אפשר לערוך אותה מצטער אם עברתי על חוקי הפורום .

אחרי שפרסמתי את הנושא הראשון למעלה .ירדתי אל האוטו ולפתע עוד נורית חיווי דלקה לי קבוע ,לאחר שקראתי בספר רכב מה הנורית הזאת רשום שזאת נורית בקרת גזי הפליטה , אחרי חיפוש בגוגל מצאתי איזה שרשור בנושא .הנה פה

השאלה שלי אם יש קשר בין כול הדברים פה? תודה אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון מצב לגביי התקלה ,

אתמול שלחתי מייל באתר של קובי גירים בירושלים .ואחרי שעה קובי התקשר אלי ואמר לי לבוא לבדיקה ממוחשבת לגיר בחינם

נסעתי לשם .ובדיוק איך שהגעתי קובי עזב את כול העבודה ובא אל הרכב שלי ובדק את הרכב במחשב. אובחן תקלה ב סלקטור גיר [קסטה ] והציע לי לקנות מחיים לוי מוסך מרכזי רנו ניסן בירושלים .סלקטור גיר בעלות של 500 ש"ח וביקש על העבודה 250 ש"ח

אמרתי לו שכבד עליי המחיר ושיביא לי משומשת קובי מצא לי אחת והכול עלה לי 580 ש"ח כולל עבודה ומע"ם

והבעיה נפתרה רצוי לציין שהמכון הזה לשיפוץ גירים בירושלים מקצועי ביותר ושרות מעולה ..תודה רבה רבה קובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5096 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...