Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רצועת תזמון ברנו קליאו B

sonego78
שימו לב! השרשור הזה בן 5134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ברשותי רנו קליאו 16v B 2002 אוטומט

לפני כמה ימים נסעתי אם האוטו. ופתאום האוטו היתכבה היה רעש של חריקה מהמנוע ניסתי להדליק את האוטו והאוטו לא נידלק

פיתאום ראיתי שיש נזילה מאזור של המשאבת מים גררתי את האוטו למוסך והמוסכניק אמר לי שיש סיכוי גבוה שהלך ראש מנוע

אבל קודם הציע שנעשה בדיקה להחליף את המשאבת מים ולנסות להדליק את האוטו ואמר לי אם האוטו ידלק והמנוע לא יזייף

בפוקס לא הלך מנוע הרכבנו את הרצועת טיימינג ואת המשאבת מים הדלקנו את האוטו והמנוע הרעיש והוא אמר לי שצריך ליפתוח את הראש מנוע וליראות אם בכלל שווה לסדר את הראש מנוע תלוי כמה שסתומים התעקמו הוא אמר לי אם התעקמו יותר מ שלוש שסתומים לא שווה לתקן את המנוע זה הגיוני ? הוא פתח את הראש מנוע וראה ששמונה שסתומים התעקמו ואמר לי שלא כדאי לסדר את המנוע והציע לי ליקנות מנוע מיבוא ונתן לי הצעת מחיר מנוע מיבוא כולל סט טיימינג כולל משאבת מים כולל עבודה במחיר של 8.000 שח

כולל מעם . השאלה שלי אם זה מחיר סביר ואם יש דרך יותר זולה לסדר את האוטו ? תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

8,000 שקל כולל מע"מ לחלקים שתיארת ולכל עבודת ההרכבה נשמע כמו מחיר סביר.

תודה על התשובה ..יש לך מושג כמה עולה מנוע כמו שלי מיבוא ואם יש מקום שקונים את המונע ובקניה זה כולל הרכבה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות חברה .ניכנסתי לאתר של איצי פרט שהמנוע מיבוא כולל החלפת רצועת תזמון [טיפול טיימניג] החלפת מחזירי שמן ..שמנים..פילטר שמן ..החלפת משאבת מים ללא תשלום נוסף אז איך הגיוני שהמוסכניק שלי רוצה שאני ישלם בניפרד חוץ מהמנוע המיובא את כול החלקים האלה בניפרד מהמנוע ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שסתומים עקומים לא מחליפים מנוע אלא מתקנים. השאלה היא כמה אמור לעלות החלפת השסתומים?

גם אני רוצה תשובה על זה אי אפשר לסדר מנוע עם 8 שסתומים עקומים?

תודה לך על התגובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו מוסכניק גרידי.

התיקון בהחלט משתלם לעומת החלפת מנוע.

לדעתי, קח הצעת מחיר ממישהו אחר.

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רוצה תשובה על זה אי אפשר לסדר מנוע עם 8 שסתומים עקומים?

תודה לך על התגובה

שאל כאן את השאלות לגבי עלות התיקון

035621621

לבקש את יענקלה

ג.מ.א. ראשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בדעה של לסדר ולא להחליף מנוע.

אני סידרתי רובר של חבר ש9 שסתומים התעקמו אחרי ש- 12 שיניים עפו מהרצועת טיימינג ב-2500ש"ח+-.

כול שסתום חליפי 45 ש"ח

הלכו גם 2 מובילי שסתומים 90ש"ח לשניהם חליפי.

סט אטמים 450ש"ח חליפי.

רצועת טיימינג + מותחן 190ש"ח.

חריטה לראש מנוע 300ש"ח.

בית טרמוסטט וטרמוסטט שהוחלפו על הדרך שניהם נקנו במוסך +המחיר הכולל של העבודה 1200ש"ח.

העבודה בוצע במוסך מורשה של רובר.

רובר 214 SI למכירה אלפא 75 טורבו למכירה

"הפחד הוא רק תחושה, האומץ לנסות - זאת המעלה" (א.איינשטיין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בדעה של לסדר ולא להחליף מנוע.

אני סידרתי רובר של חבר ש9 שסתומים התעקמו אחרי ש- 12 שיניים עפו מהרצועת טיימינג ב-2500ש"ח+-.

כול שסתום חליפי 45 ש"ח

הלכו גם 2 מובילי שסתומים 90ש"ח לשניהם חליפי.

סט אטמים 450ש"ח חליפי.

רצועת טיימינג + מותחן 190ש"ח.

חריטה לראש מנוע 300ש"ח.

בית טרמוסטט וטרמוסטט שהוחלפו על הדרך שניהם נקנו במוסך +המחיר הכולל של העבודה 1200ש"ח.

העבודה בוצע במוסך מורשה של רובר.

מוזר איך בזול כך? סגרתי אם המוסכניק שלי שכבד עלי 8000 שח אז החלתנו לשפץ את המנוע ב 6.400 כולל מעם

אבל אני מקבל מנוע חדש ...את הפרוט המדויק של החלקים שהוחלפו אני יפרט בקרוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...