Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המכונית הגדולה הבטוחה ביותר ?

orankohn
שימו לב! השרשור הזה בן 5149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי המכונית המודרנית הגדולה והבטוחה ביותר ?

כידוע , במבחני EURO-NCAP החדשים בשנתיים האחרונות עורכי מבחני הריסוק בודקים את המכוניות בארבעה תחומים עיקריים, ומעניקים להן ציון נפרד בכל תחום - הגנה על נוסעים מבוגרים, הגנה על ילדים, הגנה על הולכי רגל ומערכות בטיחות. בנוסף זוכה כל מכונית למספר כוכבים כציון כולל.

לדבריהם , וכך מקובל על רוב המומחים , ככל שהמכונית גדולה ומסיבית יותר הנוסעים ישרדו יותר טוב מאשר אלו ברכב מקטגוריה קטנה יותר , בפרט בתאונה בין גדול לקטן.

לכן עדיף להמצא ברכב גדול לעומת בינוני - קטן , הגם ששניהם בעלי אותו ציון כוכבים/ציוני משנה בקטגוריות השונות .

לפי השיטה החדשה נבחנו כ – 20 כלי רכב גדולים מדגמים חדשים שהוצגו בשנתיים האחרונות.(השקה 2009-2010). כולם זכו בציון מירבי של 5 כוכבים - יפה !

בניתוח ציוני המרכיבים השונים יש הבדלים . מי זכה בציונים המיטביים והתעלתה על כל היתר ?

הטובות ביותר היו השבדיות . ראשונה סאאב 9-5 החדשה , ומעט אחריה הוולבו XC-60.

צמד השבדיות הותירו מאחור מכוניות נחשבות כמו E-class החדשה, אודי Q5 , איפיניטי FX , שלא להזכיר סקודה סופרב, שני דגמי וולבו - C-30, V-70, סיטרואן C5 , רנו גרנד סניק, אודי A4 , מרצדס סדרות GLK , C-class , ב.מ.וו X-1 ויפאניות חדשות כמו מאזדה 6, סובארו B4 ,טויוטה אוונסיס, הונדה אקורד.

לתדמית מוניטין הבטיחות השבדית כנראה יש בסיס איתן.

חבל שפלישת המותגים השבדית שסחפה את עם ישראל בשבועות האחרונים (איקיאה ו H&M) לא

תתבטא בהצלחת מותגי הרכב שלהם .(לסאאב אין אפילו אבא או יבואן...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המכונית הגדולה הבטוחה ביותר, זה עדיין Liebherr T 282B

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לו חושב שקיים בעולם הולך רגל שלא ישים לב אליו (גם אם הוא עיוור וחירש). ומאחר וגם אסור, וגם לא אפשרי פיזית, לנסוע עם הליבהר ברחובות ערים, סכנת פגיעה בהולך רגל שואפת לאפס.

גם בשטחי מכרות (מקומם הטבעי של המפלצות האלה) קשה מאוד להתעלם מליבהר מתקרב, לכן כל העובדים, מנהלים, ומבקרים במכרה, דואגים למצוא מחסה כשרואים ליבהר באופק.

אז הוא בטוח גם להולכי רגל

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין הוא אחראי למוות של עשרות אנשים בשנה רק בתחומי מדינת ישראל(אני לא בטוח שמדובר ספציפית במשאית הנ"ל אבל משאית מאוד דומה אשר מכונה "דרייסר", במקרה חבר עובד במכרה בדרום הארץ ובשנה האחרונה נהרגו 4-6 אנשים רק מהתפוצצות גלגלים, שניים מהם בחודש האחרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אישי של 3 שנים (וגם במילואים)

לך על D9R, לא משנה מה מולך אתה תצא בריא ושלם

D9ArmorM.jpg

"לאונו שלי 3 דלתות, 3 דלתות לאונו שלי, לולא היו לה 3 דלתות לא הייתה זו האונו שלי"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שכחתי לציין, ייקח לך קצת יותר זמן מהרגיל להגיע למקום חפצך...

נסיעה טובה:-D

"לאונו שלי 3 דלתות, 3 דלתות לאונו שלי, לולא היו לה 3 דלתות לא הייתה זו האונו שלי"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...