Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה מוזרה: איך לגרום למתנ"א דווקא *כן* להגיע?

TheHunter88
שימו לב! השרשור הזה בן 5149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

זה כחודש שאני עובד בתחנת דלק באיזור הצפון, ושמתי לב לתופעה מכוערת, מרגיזה ואפילו מרתיחה של אנשים שמגיעים בלילה לתחנה, יושבים משתכרים למוות, וממשיכים לדרכם ברכביהם, תוך כדיי סיכון חיי אנשים אחרים (עליהם לא איכפת לי, להפך, מאחל להם למות בתוך עץ, בלי שישאר משהו לקבור מהם, אבל לבד). כמו שאני מכיר את המשטרה שלנו, ולפי ניסיון קודם בתחנה עם המשטרה, הם עושים טובה שהם מגיעים גם אם זה מקרה של מכות. כך שאם אני אתקשר 100 ואגיד להם "תקשיבו יש פה כמה חבר'ה ששותים ועוד מעט יוצאים לנסיעת פוזה, תגיעו לעצור אותם", זה לא יעזור הרבה. והכי גרוע שכמו שאני מכיר את שוטרינו היקרים, הם עוד עלולים לפלוט שאני זה שהודעתי להם על כך, ואני אהיה בצרות צרורות.

אם כך, כיצד כדאי לי לפנות למתנ"א היקרים שלנו שיבואו לעשות את עבודתם כמו שצריך? האיזור הוא של כפרים שהם מאוד מפחדים להכנס אליו, אבל דחיל ראבק, התחנה נמצאת בקיבוץ, ואין שום בעיה לשים ניידת מחוץ לקיבוץ בלי שיראו אותה, ושתעצור ותוריד את הנבלות האלה אחד אחד מהכביש.

אולי לפנות למפקד משטרת נהריה הקרובה ישירות? לבקש לעשות איתו מין "הסדר" שבו אני מרים טלפון לתחנה, והם פשוט מגיעים ומורידים אותם?

האם מישהו פה בעל קשרים במתנ"א ויכול לעזור לי עם זה? כמו שאתם מבינים אני רוצה להשאר אנונימי מאוד, שלא יפלט לאף אחד שה"טיפ" הגיע ממני, עם האנשים כמו אלה זה פשוט סכנת חיים.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה מחוייבת להגיע לכל אירוע תוך 15 דק'.

הבעיה היא שההודעה הזאת לא שווה הרבה.

אם תתקשר ותגיד להם שיש כמה חבר'ה שמתשתכרים ועכשיו הם יצאו ברכב מס' ככה וככה ממקום X הם יעשו סריקות באיזור.

וד"א - מכות זה לא מתנ"א.

אם אתה רוצה, אתה יכול לנסות לצור קשר עם ימ"ר את"ן שזוהי יחידת הבילוש של אגף התנועה שאולי יחליטו לבצע מבצע אכיפה בתחנת הדלק, ספק רב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לעצור אדם על נהיגה בשכרות השוטר חייב לראות את הנהג בזמן נסיעה.

הרעיון של הצבת ניידת במארב ולהמתין הוא רעיון טוב אך לא יעמוד במבחן המציאות.

כמו ש Nakamichi אמר ישנן יחידות אשר יכולות לסייע ואולי להוריד את הנהגים השיכורים הללו מהכביש, צריך רק ליצור קשר עם מפקד היחידה ולדווח לו על כך.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא יעמוד במבחן המציאות?

תחנת הדלק נמצאת מחוץ לשער של קיבוץ, עד הקיבוץ הזה יש עוד כ-500-600 מטר של כביש גישה, שבסופו צומת לכביש ראשי.

אפשר לשים ניידת בצומת, בלי הצ'קלקה, והם יורידו אותם אחד אחד.

מה הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלילה מספר הניידות והשוטרים קטן יותר, לכן הניידות עובדות ומטפלות בכל ארוע שיש בגזרה שלהם, בשביל "מבצע" כזה צריך שתיי ניידות ארבעה שוטרים לפחות, וגם זה לא בטוח שהם ילכדו את האנשים בזמן בנסיעה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חייב להבין שזה לא שהם לא רוצים.

פשוט יש כל כך הרבה עבודה וכל כך מעט שוטרים. וגם אלה שיש לא תמיד ששים לעבוד שמראש דברים כמו שאתה מציע יתרחשו רק אם תפנה למפקד היחידה והוא יתלהב מהרעיון ויחליט לעשות שמה מבצע.

וגם אז, פעם אחת יעשו ומה בשבוע שאחרי? ואחרי?

ששוטר תנועה הולך לאכוף שכרות יותר נכון מבחינתו לפרוס מחסום בכביש ראשי כמו שעושים ביציאה מראשל"צ לבית דגן, לבדוק רכב רכב וככה הוא בודק כמות רכבים עצומה, גם מבצע הרתעה וגם אכיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבטחה שלי שהם יתפסו אותם נוהגים, וגם בשכרות. בהבטחה! אין להם לאן עוד לסוע, אין שם דרכי "בריחה" בכבישים אחרים.

הרעיון שלי הוא שכשהנבלות האלו יגיעו, אני ארים טלפון לתחנה והם פשוט יחכו להם ביציאה. אין צורך לחכות להם כל לילה, זה יהיה "לפי קריאה".

הקטע הכי עצוב, ש-4 ק"מ משם יש תמיד מחסום, רק צריך להזיז אותו משם....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוזמה מבורכת ונפלאה. אך מעבר לכל דמיון בארצנו שלנו. המשטרה נשארת בדרכה שלה.

תנו לשוטרי התנועה להתעסק בקסנונים וברעשים של מכוניות ולא בעברייני תנועה שכאלה שנוהגים בשכרות.

אני תושב באר שבע, וכשאותי עוצר שוטר לבדיקה שגרתית ואני רואה בדואי שנוהג בהונדה סיוויק לבנה על 200 קמ"ש

עם פנסים שקופים מאחור, מקדימה, פנסי ערפל דולקים, ספויילר בגובה מטר וחצי וסאבוופר שמעיר חצי עיר ב2 בלילה ביום שישי,

כואב לי הלב שאין לשוטרים בארץ אומץ. כי אלה דברים שצריך לטפל בהם. ולא בנו, האנשים הקטנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאקאמיצ'י,

על מה אתה בדיוק מדבר?

על אילו אירועים?

הם לא עושים כלום חוץ מלהתעסק בשטויות וזה מוכח כבר בכל מובן אפשרי, רואים מה הם עושים כל הזמן, הדברים היחידים שהם עושים זה לחפש נהגים תמימים על התדרדרות בעצור במהירות של חצי קמ"ש גם בשעות 9 וחצי בערב!! קרה לי לפני 3 ימים מקרה כזה(לא קיבלתי דו"ח).

כל הזמן הם רק מתעסקים בשטויות, מדובר ב90 אחוז בשוטרים שבזמן אמת הם סתם פחדנים ולא יודעים להתמודד עם מצבים אמיתיים, הם יודעים העיקר להיתפל לאזרחים תמימים ולעשות להם את המוות את זה כבר כולנו יודעים.

ראיתם פעם ששוטר עצר מישהו "כבד"? ואם כן תוך כמה זמן השוטר שיחרר אותו, אל תחשבו שמעל 5 דק' גם אם אותו אחד עשה עבירה תהיו בטוחים.

כל המשטרע במדינה שלנו זה חתיכת בלוף ועצוב שהאנשים הקטנים האלה עומדים בראש הפירמידה הזאת שאמורה כביכול להגן עלינו אבל בפועל רק דופקת אותנו.

אז לפותח השרשור,לצערי הסיכוי שלך נמוך,קח לדוגמא את תופעת הבדואים בדרום, כמה בלאגן הם עושים שם וכולנו יודעים מה המשטרה עושים בנדון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...