Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי הוספת יד ברכישה

eyl
שימו לב! השרשור הזה בן 5176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני מחפש רכב חדש, ואבא שלי הציע שאקנה את הרכב שלו (בהנחה מאוד משמעותית), שהוא רכב יד שנייה (כל הבעלים פרטיים) משנת 2006. הרכב במצב טוב מאוד ככה שהעסקה כדאית לנו, אבל מדאיג אותי הנושא של היד.

1) האם יש איזו דרך להעביר בעלות במצב כזה בלי תוספת יד? (חייבים להעביר את הרכב לבעלותי לפחות החלקית, אחרת אני לא זכאי להחזרים מהעבודה)

2) במקרה ולא, מה תהיה ההשפעה של היד כשנרצה למכור את הרכב עוד כמה שנים? כמה זה פוגע במחיר וכמה זה יוריד את הדרישה (כלומר, בהנחנה ששאר הנתונים של הרכב טובים ביחס לגילו, האם יהיה הרבה יותר קשה למכור רכב יד שלישית מאשר יד שנייה?)

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דרך להעביר בעלות עליך ללא הוספת יד,

גם אם יוסיפו אותך כ"בעלים נוספים" .

רק בעל ואישה יכולים להוסיף את עצמם כבעלים נוספים ללא התשלום והוספת יד.

לגבי השאלה השניה, לא רשמת מהו הרכב.

בכללי - ככל שהרכב יהיה יותר ישן, השפעת מספר הידיים תהיה פחותה.

אם תוסיף את עצמך לבעלות הרכב, במעמד המכירה תוכל להוציא תדפיס של בעלים קודמים (ממשרד הרישוי),

ובתדפיס אפשר יהיה לראות שבעלים מספר 2 ו 3 זה בעצם אותם הבעלים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בסוזוקי ליאנה 2006

אם תוסיף את עצמך לבעלות הרכב, במעמד המכירה תוכל להוציא תדפיס של בעלים קודמים (ממשרד הרישוי),

ובתדפיס אפשר יהיה לראות שבעלים מספר 2 ו 3 זה בעצם אותם הבעלים.

אני לא בטוח שהבנתי - אתה מתכוון להוציא תדפיס במעמד המכירה שמראה שאבא שלי הבעלים הקודמים ואני הנוכחי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנת אותי נכון,

ואם זה מקובל ע"י מקום העבודה שלך (לצורך קבלת אחזקת רכב), ואביך לא מתנגד,

אתה יכול להוסיף את עצמך לבעלות משותפת, ביחד עם אביך.

אם תחזיק את הרכב 5-6 שנים נוספות, השפעת היד תהיה לא משמעותית.

מה שיהיה הכי חשוב - זה מצב הרכב.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...