Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורית Check Engine שנדלקה בלוח השעונים ושאלה על משמעותה הכלכלית והכללית [כ"ע]

YaronMi
שימו לב! השרשור הזה בן 5159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז ככה, לפני מס' חודשים נדלקה בקורולה של ההורים נורה שלא ידענו בדיוק מה היא מסמנת, אצל חבר שלי בקורולה שנתון מתחת הנורה הזאת דלוקה קבוע, וכשהם היו במוסך אמרו להם שזה סתם בעיה במחשב רכב ולא צריך לדאוג.

אצלנו לעומת זאת אמרו שזה שמן מהול, וצריך לנסוע עד שיגמר הדלק למלא חדש ולראות אם זה נכבה, אני חושב שזה נכבה או שבמוסך כיבו לנו את זה.

בפונטו שלי ושל אחי, 2002, גם כן נדלקה המנורה הזאת, אני לא יודע מה נסגר עם זה בסוף אבל היא גם כן נכבתה.

יום שישי האחרון נסעתי בפונטו, פתאום נדלקה המנורה, בלי שמילאתי דלק או משהו ככה שאני לא יודע אם זה דלק מהול, האוטו לא השמיע רעש מוזר, והוא נסע בסדר, התקשרתי לאחי והוא אמר לי לנסוע עם זה ככה ולא לדאוג. (הוא יסע או כבר נסע אני לא יודע למוסך שיכבו לנו את זה)

בכ"מ רציתי לדעת מה הסיפור עם המנורה הזו, יכול להגרם נזק או שכנראה כמו אצל חבר שלי היא סתם נדלקה ורק צריך לכבות אותה? :|

speedoodo.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זנ נראה כמו מנורת check engine וכשמה, מתריעה על בעיה במנוע. מה בדיוק הבעיה אפשר לדעת רק מחיבור סורק תקלות במוסך.

Daihatsu Charade 1.5i Classic

♦♦♦○○○♦♦♦○○○○○♦♦♦○○○♦♦♦

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו לעומת זאת אמרו שזה שמן מהול, וצריך לנסוע עד שיגמר הדלק למלא חדש ולראות אם זה נכבה, אני חושב שזה נכבה או שבמוסך כיבו לנו את זה

האמת שלא הבנתי איך יש קשר בין שני הדברים?

אין כמו שריקת הJT3D-7 על הבוקר...8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה הכוונה לדלק מהול, לא שמן מהול. בכל מקרה, סורק תקלות במוסך יוביל ככל הנראה לפתרון. זה יכול להיות הרבה דברים. לרוב מדובר אכן בבעיית תערובת (דלק-אוויר) שגורמת לפעולה לא נכונה של חיישן כלשהו. (או תקלה בחיישן עצמו).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו לעומת זאת אמרו שזה שמן מהול, וצריך לנסוע עד שיגמר הדלק למלא חדש ולראות אם זה נכבה, אני חושב שזה נכבה או שבמוסך כיבו לנו את זה

האמת שלא הבנתי איך יש קשר בין שני הדברים?

כן התכוונתי לרשום דלק מהול...

אגב יכול להיות שבשלושת המקרים זה דלק ואז משהו מסריח קורה עם התחנות דלק בארץ? :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל חבר שלי בקורולה שנתון מתחת הנורה הזאת דלוקה קבוע, וכשהם היו במוסך אמרו להם שזה סתם בעיה במחשב רכב ולא צריך לדאוג.

לאבי קאמרי 02 וגם דלוקה לו נורה זו זמן רב, לקח את הרכב לטויוטה וגם לו אמרו שזה בעיה במחשב ושאין להתייחס :?

בשני המקרים, נשמע כמו הכסת"ח הקבוע שבעצם אומר "תמשיך לנסוע ככה, ניפגש כשהממיר יתפגר סופית" :twisted:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5159 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...