Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי Carsforum - ביה"ח אברבנל זקוק לעזרתכם!

blavie
שימו לב! השרשור הזה בן 5143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני מניח שחלק מכם כבר שמעו על המקרה הנ"ל, ולמי שלא -

לפני כמה שבועות ( ב 25.2 ) התפרסמה במוסף סוף השבוע של ידיעות אחרונות כתבה של הכתבת דנה ספקטור שביקרה בבית החולים הפסיכיאטרי אברבנל.

בכתבה נחשפו פרטים מזעזעים לכל דיעה על מצב בית החולים ועל התנאים שבתוכם, אמורים, החולים להתקיים כבני אדם.

בית החולים לצערי נמצא במצב מחפיר, בשל אוזלת היד של משרד האוצר בחסות חברי הכנסת היקרים שלנו שכמו תמיד, מקצצים ומעגלים פינות שכבר לא נשאר איפה לעגל מהן בשביל דברים אלו ואחרים.

(מבלי להיכנס לוויכוח פוליטי, עם כל הכבוד לכל שאר השיקולים במדינה, אני בטוח שבמצב נורמטיבי שבו לחברי הכנסת היה אכפת מהאזרחים של המדינה אותה הם אמונים לשרת -

בוודאי שהיה נמצא תקציב גם לשיפוץ טוטאלי של בית החולים הזה, כשבפועל הוא נראה כמו מקלט רעוע או דיר חזירים סליחה על הביטוי ואף נשמעו לא פעם איומים לסגור אותו בשל "מחסורי תקציב").

גם בערוץ 2 הייתה כתבה, הנה קישור למי שרוצה לצפות -

http://reshet.ynet.co.il/%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA/News/Domestic/Health/Article,38062.aspx

בכל מקרה, מתוך ידיעה ברורה שבמדינה היקרה שלנו כלום לא זז אם לא תזיז אותו בעצמך,

כי כמו בעוד מליון נושאים חברי הכנסת היקרים שלנו אלופים במתן תירוצים ובלהגיד אנחנו מנסים לגרום לזה לקרות, החלטתי לקחת את העניין לידיים.

כבר יצרתי קשר עם בית החולים ששמחו למשמע פנייתי, והתפלאתי לשמוע שהמחסור שקיים שם מתבטא לא רק בתנאים הקשורים למבנה בית החולים עצמו,

אלא גם לדברים בסיסיים הנדרשים כדי לקיים את אותם החולים באופן הומניטרי.

כבר התחלתי לארגן תרומות של כל מיני דברים, ואבקש גם את עזרתכם - הרי כמה שנצליח לעזור יותר לאותם חולים הרי זה משובח.

אני מתבייש כאזרח במדינת עם ישראל, שנודע לאורך אלפי שנותיו כעם שכולו אחים שעוזרים אחד לשני - שאחת השכבות הכי חלשות באוכלוסייה שלנו מתקיימת כך,

ואני יודע שהפורום הזה שמלא אנשים מקסימים ששמחים לעזור ולסייע בכל דבר כמו שכבר נוכחתי לדעת בכמה וכמה הזדמנויות - ישמחו לעזור גם הפעם.

לכן, אבקש את עזרתכם בדברים הבאים -

.1בראש ובראשונה, מתוך הכרה שרוב אוכלוסיית הפורום מתגוררת באיזור גוש דן ואני גר בדימונה, אצטרך את עזרתו של חבר פורום שמוכן לסייע ולארגן את כל התרומות מאיזור המרכז אצלו,

כשבמקביל אני מארגן תרומות באיזור הדרום.

דבר זה יתבטא מן הסתם בלהיפגש עם אנשים שירצו לתרום דברים, ולאכסן אותם אצלו בבית \ בכל מקום אחר שעומד לרשותו - כשבמקביל נהיה בקשר, וברגע שיהיו מספיק תרומות אצלי ואצלו אגיע לאיזור המרכז בכדי להעביר את התרומות לבית החולים.

חבר פורום שמוכן לקבל על עצמו את המשימה מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית עם מספר הטלפון שלו כך שאוכל להתקשר אליו ולתאם הכל.

.2 אני רוצה לארגן יום מרוכז שבו אגיע לבית החולים בסיוע של כוח אדם כדי לבצע עבודות שיפוצים קלילות במקום כדי לגרום למקום להיראות אנושי בלשון המעטה.

עבודות כמו צביעה, מיקום עציצים, תליית תמונות ודברים כאלו.

אם יש חברי פורום שמוכנים לשים יד במלאכה הזו, הם מוזמנים לשלוח לי הודעה פרטית עם מספר הטלפון שלהם ולציין שהם מעוניינים לעזור בשיפוצים,

כך שאוכל ליצור איתם קשר ולהודיע להם לאחר שאתאם את מועד השיפוצים עם בית החולים.

תרומות חומריות

במידה ויש חברי פורום המעוניינים לתרום, להלן רשימה של דברים לדוגמא שצריכים בבית החולים -

מוצרי היגיינה וטיפוח - משחות ומברשות שיניים, סבוני רחצה, שמפואים וכו'.

ביגוד - ביגוד והנעלה יד שנייה יתקבלו בברכה.

חשוב מאוד!!! לציין, למרות שאני מניח שזה ברור מאליו, שהכוונה היא לביגוד והנעלה יד שנייה במצב טוב בלבד.

ביגוד והנעלה בלויים לא יתקבלו, כמו שאני לא הייתי רוצה ללבוש בגד מרופת \ קרוע גם לא אביא לחולים בבית החולים אחד כזה,

ולכן אם יש למישהו בגדים והנעלה במצב טוב שהוא כבר לא משתמש בהם מפאת זה שהתיישנו בעיניו, שהם כבר לא במידתו וכו',

במיוחד כשאנחנו לפני חג הפסח שכולם מארגנים את הבתים וזורקים הרבה דברים, הוא מוזמן לתרום אותם למטרה יותר טובה מאשר שיזרקו לפח ויגמרו את חייהם בחירייה.

תמונות וקישוטים- במידה ויש למישהו תמונות קיר שזרוקות במחסן הוא מוזמן לתרום אותן כדי לייפות ולקשט את בית החולים.

כמובן שתמונות בעלות אופי אלים \ מיני וכו' לא יתקבלו, שכן החולים בבית החולים הם בעלי אופי עדין בלשון המעטה.

עציצים וחפצי נוי - במידה ויש למישהו עציצי פלסטיק \ עציצים חיים שהוא רוצה לתרום - גם הם יתקבלו בברכה.

צעצועים - צעצועים מכל הסוגים יתקבלו בברכה, דובונים, משחקי ילדים, כל דבר שאתם יכולים לחשוב עליו ויכול להנעים את זמנם של המטופלים שם.

כמו כן, בזמן הקרוב אפרסם פרטים נוספים על דברים \ סיוע שאולי צריך.

אני בטוח בכל ליבי, שתהיה היענות מכובדת בפורום.

לא פעם נוכחתי לדעת שמתרכזים בפורום הזה אנשים משכמם ומעלה שמוכנים לתרום ממרצם ומזמנם כדי לעזור לאחרים מבלי לקבל שום תרומה.

בזה, אנו נבדלים כבני אדם מן הבהמות והחיות - בזה שאכפת לנו.

חבל שבמדינת ישראל של 2010 הדבר נראה כאילו נעלם מיום ליום, למזלי אני יודע שכאן מתרכזים אנשים שלא פעם שמחתי לקחת מהם דוגמא אישית כשראיתי איך הם עוזרים לאנשים.

ולכן אני מבקש, עזרו לי , לעזור לאנשים המסכנים האלו - בואו נהווה כולנו ביחד כוח גדול, ונשנה את הזוועה שמתחוללת בבית החולים הזה מדי יום ביומו.

תודה רבה לכולכם, בן.

HARD WORK BEATS TALENT WHEN TALENT

DOESN'T WORK HARD

1353594600_28_1_USD_7_dark.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד, עבודת קודש בתחום שלא מקבל את היחס הראוי לו.

מחלת נפש היא מחלה ככל מחלה וכך יש להתייחס אליה.

אני יכול להרים את תרומתי הצנועה בכמה זוגות נעלי ספורט איכותיות (סאקוני, אסיקס, ברוקס וכו') שנראות חדשות. אני כבר לא רץ איתן, כי אני מחליף כל 600 ק"מ ריצה, אבל הן בהחלט נראות חדשות ומצויינות להליכה או לספורט לא אינטנסיבי.

לקראת הפסח יהיו לי גם בגדים לתרום.

אנא פרסם להיכן ומתי להביא את הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחסן אצלי יש ארגז צעצועים של הבנות (והבן) שלי שגדלו מהם.

באותו עניין, אומנם אני מעט מצומצם אך אני יכול לאחסן במחסן ארגז או שניים עבורך.

המיקום - רעננה.

ירון

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולכם!

איתן ו Fifth gear, ברגע שאמצע תושב המרכז שיש לו אפשרות לאכסן אצלו את הדברים אצור איתכם קשר בנוגע לעניין...

מרק - אני שולח לך הודעה פרטית.

DOESN'T WORK HARD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לארגן כמה שקים של בגדים (בד"כ נתרמים לבית מחסה בקרית גת)

אך אני זקוק למישהו שיוכל להסיע אותם מת"א (דיזינגוף) לבית החולים, אנא פנו בה"פ

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, תודה רבה רבה לכולם!

שניר, הבאת לצומת ליבי נושא חשוב...

כמו שאני רואה את זה, ביום השיפוצים העתידי באמת תידרש עזרה בשינוע של דברים באיזור המרכז,

מחבר הפורום שיסכים לקחת על עצמו חלק באכסון התרומות עד יום השיפוץ,

או במידה ולא ימצא כזה בשינוע התרומות מהתורמים השונים שאין באפשרותם להביא את הדברים לבית החולים כמוך...

לכן, אם יש חברי פורום בעלי רכב \ קטנוע שיהיו מוכנים לקחת על עצמם עזרה בארגון הלוגיסטי בוא נקרא לזה כך של אותו יום, כמובן בתיאום מראש ברגע שיתואם יום השיפוץ עם בית החולים - הם מוזמנים להגיב פה \ לשלוח לי הודעה פרטית ולציין שהם מעוניינים לעזור בשינוע באותו היום במידה ויוכלו כמובן.

DOESN'T WORK HARD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל כל הכבוד על היוזמה.

כדאי לברר איתם גילאים של הילדים שם כדי להתאים צעצועים נכונים.

ממליץ גם לפנול לפורום למען הקהילה בתפוז. עד התאונה שעברתי (גם במסגרת מבצע איסוף מזון לנזקקים

) הייתי מאוד פעיל בו ויש בו אנשים מדהימים שמוכנים לתת הרבה מעצמם.

במקביל אני אבדוק מה נשאר לי בבית שאפשר למסור (אתמול סיימתי חודש שיפוצים ואת הכל נתתי לפני שהתחלתי).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה!

בקשר לגילאים מחר אני צריך לקבל פרטים יותר מפורטים, אך בעקרון מדובר על נוער (בערך 12 עד 20)...

כרגע העבירו אלי רשימה מפורטת של ציוד שצריכים, כבר התחלתי לחפש תורמים בדימונה...

להלן הרשימה -

1) מברשות שיניים

2) משחות שיניים

3) סכיני גילוח חד פעמי

4) קצף גילוח

5) מייחם מים לשבת

6) מסנני מים ( תמי בר וכד')

7) שמפו

8) סבון רחצה

9) גרביים

10) תחתונים

11) משחקים:

א) שש בש

ב) דמקה

ג) קלפים

12) צבע + ידיים עובדות

כמובן שבנוסף יש דברים שציינתי מקודם ולא קיימים ברשימה, והם בגדר אקסטרא - מבחינתי כמה שנצליח לארגן יותר דברים יותר טוב.

במידה ויש למישהו רעיונות לדברים אחרים שאפשר לארגן הם יתקבלו בברכה.

כמו כן - לחברי הפורום שרצו לתרום תרומה כספית,

לא הייתי מודע לחוסר גם בהלבשה תחתונה -

מכיוון שאין ביכולתי להתעסק עם כסף מזומן מפאת זה שאני אדם פרטי והתרומה מתבצעת בעקיפין למוסד שאמור להיות ממומן בידי מדינת ישראל, כל מי שיש ביכולתו לתרום תרומה כספית מוזמן לבטא אותה ברכישה של הלבשה תחתונה (גרביים, תחתונים) בסכום שאותו הוא מעוניין לתרום ואותה הלבשה תחתונה תעבור למוסד.

בקשר לשאר הדברים - כנראה יש לי תורם שיכול לתרום כמות של מוצרי היגיינה (מברשות ומשחות שיניים, שמפואים),

ולכן כדי להשיג כמה שיותר דבריםאם מישהו מעוניין לקנות מכספו משהו כדי לפנק את החולים עדיף שזה יהיה גרביים \ תחתונים \ קצפי גילוח וסכינים חד פעמיות....

שוב, תודה רבה רבה לכל העוזרים!

DOESN'T WORK HARD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה רבה לכולכם!

התפלאתי בשנית לגלות אילו אנשים נפלאים גולשים כאן!

פרסמתי הודעה גם בפורום תפוז למען הקהילה כמו שהמליץ אחד הגולשים כאן, נקווה שגם משם תבוא היענות כזאת שבאה מהפורום הזה.

בעזרת ה' שנצליח לארגן את כל התרומות והדברים הנלווים בזמן, כך שהשיפוץ עצמו יוכל להתבצע עוד לפני חג הפסח.

אני ממש רוצה להצליח "להספיק לתפוס" את החג, ככה שאת ליל הסדר הם יבלו עם בגדים נקיים, מאובזרים מבחינת כלכלת מחייה, ובמקום שנראה נורמאלי ויפה לעין...

בעזרת ה' ובעזרת כולכם אמן וזה יתגשם

DOESN'T WORK HARD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...