Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך רעיון איך להוציא עקרב מהאוטו

Night Driver
שימו לב! השרשור הזה בן 5169 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בדרך חזרה מאיזור ים המלח פתאום אני מגלה עקרב מטייל לי על היד. מיד העפתי אותו (למזלי לא עקץ אותי ובכל מקרה כנראה שזה עביד עד כמה שהספקתי לראות שממילא לא מזיקים אלא רק מכאיבים) אבל הוא עף לתוך מערכת האורור דרך חריץ הפשרת האדים ליד החלון הקדמי.

וכאן מגיעים לשאלה בכותרת. איך לעזזל מחלצים אותו משם כי ממש לא מתאים לי להסיע יחד עם הילדות (שלא לדבר על מה שאשתי תעשה לי) גם עקרב.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תנסה לפנות למשתמש בשם בגירה.

הוא מתעסק עם זוחלים וכו'.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקיצת עביד כושי לא כואב ולא מסוכן (אפילו לילדים), משווים את עקיצתו לעקיצת דבורה.

מצד שני, הצביתה שלו מאוד מאוד כואבת.

image001.jpg

עביד צהוב כנ"ל (המשוואה של צהוב מסוכן, שחור לא מסוכן לא רלוונטית כאן כי מדובר בעקרב עם צבתות מסיביות, ברגע שיש צבתות כ"כ מסיביות וכוחניות, אין לו צורך בארס חזק).

60595828_fbc9ba0a11.jpg

בכל מקרה, להוציא אותו משם זה רק לפרק את כל הדש-בורד, מה שמאוד לא סביר שתעשה ולכן הברירות הן לחיות איתו במחיצתך או שאם אתה ממש בלחץ, בצער רב אני נאלץ להמליץ לרסס את המערכת עם חומר הדברה, לסגור את תריסי המערכת, לסגור את האוטו לכל הלילה ובבוקר אם יש לך מזל, נפתרת מהמטרד.

רק למען הפרוטוקול, פרוקי רגליים בישראל, לצערי הרב, אינם חיה מוגנת ולכן אין איסור להרוג אותם (חוץ מאשר האיסור המוסרי אבל בחיה שכזאת, אני מבין את הלחץ של אנשים).

ולסיכום, תגיד תודה שלא זחל עליך עביד מלכותי :wink:

AvyadAnak.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי וואי וואי...מחזיר לי זכרונות לא נעימים בכלל.

בזמנו עשיתי מחקר קטן על עקרבים, ומסתבר שזו פחות או יותר החיה הכי עמידה בטבע. אין כמעט שום דבר שמשפיע עליה.

הדבר היחיד לדעתי שתוכל לעשות הוא להתיז ישירות עליה חומר נגד מקקים. אם תפגע בו ישירות הוא ימות, אם לא הוא ילך על זה כמו ישו על המים.

האופציה היחידה הנוספת היא לפרק את כל מערכת האוורור ולהודיע למי שיעשה את זה שבפנים יש עקרב...

עקרב עמיד לכל סוגי ההדברות והרעלים אלא אם כן אתה פוגע בו ישירות, והוא יכול לחיות שנה בלי מזון ומים ובלי לזוז מהמקום.

אין ספק, בעיה קשה לפתרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, איפה אני אמצא רכב חדש עם גיר ידני?

לא רוצה להרוג אותו ובטח לא לנסוע באוטו עם ילדים שמערכת האורור פולטת שאריות חומרי הדברה.

יש איזה משהו שאפשר לפתות אותו בעזרתו לצאת?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו ברצינות, אני הייתי מפרק את התריסים של המזגן ובאמצעות שואב אבק עם פיה צרה מנסה לשאוב אותו החוצה. (ואם לא אז להזיז אותו באמצעות לחץ אוויר)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, איפה אני אמצא רכב חדש עם גיר ידני?

לא רוצה להרוג אותו ובטח לא לנסוע באוטו עם ילדים שמערכת האורור פולטת שאריות חומרי הדברה.

יש איזה משהו שאפשר לפתות אותו בעזרתו לצאת?

עקרבית??

TATTOO-2-1.jpg

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מענין שלא ענו לך את זה קודם

אבל זה פשוט מאוד -

סגור את החלונות, סגור את האוטו - הפעל את המיזוג על חימום - למשך איזה שעה או שעתיים - כשהאוטו חונה בשמש - זה לא אמור להיות סיפור גדול בימים שטופי שמש כמו היום או הימים הקרובים.

אחרי שעה-שעתיים בחום המטורף לחלוטין שישרור באוטו אני משוכנע שהעקרב לא יחזיק מעמד - פנים הרכב בקלות יכול להגיע ל80-100 מעלות.

לאחר מכן כבה את האוטו - תן לו להתקרר וסגרת עניין.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי העקרב כבר מזמן לא באוטו.

ואם כן אז לא חובה שהוא נשאר במערכת האיוורור.

פעם בעבודה הקומדת נכנס לאחד הלקוחות עקרב לרכב.

פירקנו את כל פנים הרכב, הוצאנו את השטיח, הכסאות - מה לא...

לא נמצא עקרב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מענין שלא ענו לך את זה קודם

אבל זה פשוט מאוד -

סגור את החלונות, סגור את האוטו - הפעל את המיזוג על חימום - למשך איזה שעה או שעתיים - כשהאוטו חונה בשמש - זה לא אמור להיות סיפור גדול בימים שטופי שמש כמו היום או הימים הקרובים.

אחרי שעה-שעתיים בחום המטורף לחלוטין שישרור באוטו אני משוכנע שהעקרב לא יחזיק מעמד - פנים הרכב בקלות יכול להגיע ל80-100 מעלות.

לאחר מכן כבה את האוטו - תן לו להתקרר וסגרת עניין.

אחשלו, זה עקרב, הוא רגיל לחיות בחום של המדבר בים המלח,ב- 80-90 מעלות כל מה שחסר לו זה בירה ו-IPOD.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי, נתת לי רעיון עם הבירה.

באגירה, איך עקרבים עם אלכוהול? אם הם לא אוהבים אז אנסה לטבול את פילטר המזגן באלכוהול ולהפעיל את האורור.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו נתקעה לי קשית של פחית ריסוס בתעלה המרכזית של האיוורור בעצת מרק 10 לקחתי שואב אבק וחיברתי לו צינור מזגנים(עודפים) בקצה והקש הסורר נשאב,תנסה מה יש לך להפסיד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...