Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגעתי לגשר. הנדסת בניין\אלקטרוניקה.

Eliran1987
שימו לב! השרשור הזה בן 5192 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגעתי לנקודה שבה אני צריך לבחור את המשך החיים שלי.

מתלבט אם ללכת במסלול של מהנדס בניין או מהנדס אלקטרוניקה.

אציין שיש לי מס' אנשים שבסיום התואר יוכלו לכוון אותי לתעסוקה מכובדת בסיום הנדסת בניין.

ובנוסף זה תחום שאני די מתחבר אליו.

לגבי אלקטרוניקה - מאז ומתמיד אהבתי להתעסק ברכיבים אלקטרוניים, ותחום המחשוב זה תחום שאני אוהב מגיל מאוד קטן.

בנוסף הייתה לי גם התלבטות לגבי הנדסת תוכנה, הורדתי את זה מהפרק מאחר והחלטתי שאני לא מתכוון להיות תכניתן שכותב 10,000 שורות ביום.

אשמח אם תייעצו לי לגבי העיסוק העתידי בתחומים הנ"ל.

תודה ושבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, אני חושב שהתכוונת לפרשת דרכים, לא לגשר... :roflmao:

מהנדסי אלקטרוניקה יש בשפע, למיטב ידיעתי השוק די רווי בהם בשנים האחרונות.

המדינה צריכה מהנדסי בניין טובים, והתחום די מעניין כשלעצמו, אבל לא לכולם.

השאלה העיקרית היא מה אתה רוצה להיות כשתהיה גדול - פשוט כך.

האם אתה רואה את עצמך עוסק בתחום הבניין ונהנה מזה, או שמא אתה מעדיף משהו בתחום האלקטרוניקה וה-IT?

אלה תחומים שנוים בתכלית, עם תנאים שונים בתכלית. עזוב כרגע תיאוריה ושיקולים פרקטיים - תחשוב מה מתאים לך

יותר באופן אינסטינקטיבי, כדרך חיים.

נקודה אחרונה שכדאי לקחת בחשבון: אם תהיה מהנדס בניין ותוציא ציונים גבוהים, אולי יום יבוא ותזכה לעבוד עם רזמל.

יש אנשים שזה כשלעצמו מהווה סיבה מספיק טובה בשבילם ללכת בכיוון הזה... או להימנע ממנו. :rolleyes:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון להנ' אלקטרוניקה באחת המכללות, או על הנ' חשמל באוניברסיטאות? כמו שדריש ציין, שוק העבודה בתחום החומרה הוא מצומצם ולתפקידים כמו מהנדס VLSI באינטל יש שורה ארוכה של מצטיינים מהטכניון בתור. אבל שוב, זה תחום מאוד רחב והיה עוזר אם תהיה קצת ספציפי יותר.

כל קרב הוא קרב אוכל כשאתה קניבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על מה שאתה יותר אוהב.

אתה הולך לבלות את מרבית חייך בעבודה והרבה יותר חשוב לבוא מאושר מאשר עם עוד 1000 ש"ח בסוף החודש.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי אלקטרוניקה - מאז ומתמיד אהבתי להתעסק ברכיבים אלקטרוניים, ותחום המחשוב זה תחום שאני אוהב מגיל מאוד קטן.

רוב מהנדסי האלקטרוניקה (למעשה מדובר במהנדסי חשמל. אין תואר כזה "הנדסת אלקטרוניקה", זאת התמחות של הנדסת חשמל) לא מתעסקים בכלל ברכיבים ולמעשה התפקידים הנחשקים ביותר לבוגרי התואר הזה הם התפקידים שמרחיקים את המהנדס יותר ויותר מהרכיבים ומקרבים אותו יותר ויותר לשולחן, לכיסא ולמחשב.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...