Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיקום מכסה דלק

dabab
שימו לב! השרשור הזה בן 5193 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין לרוב המכוניות מכסה תדלוק בצד ימין, זה מתחלק חצי-חצי פחות או יותר.

לפי מה היצרן מחליט, האם למקם את מכסה התדלוק מימין או משמאל - זו שאלה טובה ומעניינת גם אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי שבתוך הרכב יש סימן איפה המכסה נמצא, למקרה ושכחת, מה הסימן הזה?

רץ פעם באינטרנט טיפ שלפי סמל משאבת הדלק (שנמצא ליד המד הדלק ברכב) אתה יכול לדעת ליד איזה משאבה אתה אמור לעמוד.

בזמנו בדקתי במספר רכבים והדבר היה נכון במרבית המקרים אך לא בכולם. כך שבתור טיפ ובמקרה שאתה נוסע ברכב החדש שאתה לא יודע מאיזה צד נמצא פתח התדלוק ואתה מגיע לתחנת דלק ומתלבט, אזי ההימור היותר מוצלח יהיה להסתמך על הסמלון הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכאל, בתור אחד שיש לו 3 מכוניות, כאשר בשתיים מהן המכסה בצד ימין ובאחרונה בצד שמאל, זה לגיטימי לחלוטין לשכוח איפה נמצא המכסה דלק.

במיוחד כאשר אחד הרכבים נמצא בשימוש גבוה יותר אצלי מהשני.

לגבי נהגים אשר נוהגים תמיד על רכב אחד, אני מסכים, די טיפשי לשכוח איפה המכסה דלק.. אלא אם כן הרכב עושה 20 קילומטר בחודש ומתדלקים אותו פעם בחצי שנה :-D

אני ממהר לקראת המוות במהירות של שישים דקות לשעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלא מעט מכוניות אמריקאיות משנות ה 60' עד שנות ה 80 '(וגם באופל רקורד C) פתח מילוי הדלק היה מוסתר מאחורי לוחית הרישוי האחורית.

ככה אין אף פעם בעייה של צד..:-D

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיפ הזה הוא קשקוש מוחלט.

אבל, במכוניות מסויימות בלוח שעונים באיזור שעון הדלק מופיע חץ > או

אני בדקתי ואכן היה סימן > או

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כאן היחיד שחושב שלשכוח איפה המכסה דלק זה לא לגיטימי בעליל?

שמע, אני מתדלק פעם בחודש, ורוב החודש אני לא מוטרד מהמחשבה איפה המכסה - קרה פעם או פעמים ששכחתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלא מעט מכוניות אמריקאיות משנות ה 60' עד שנות ה 80 '(וגם באופל רקורד C) פתח מילוי הדלק היה מוסתר מאחורי לוחית הרישוי האחורית.

ככה אין אף פעם בעייה של צד..:-D

גם בפיז'ו 404 כמובן.

וב-במוו E12 הפתח הוא בין הלוחית לפנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5193 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...