Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכלה החדשה אצלי בחניה+תמונות

Eviatar
שימו לב! השרשור הזה בן 5195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני התמונות אומר לכל אלה שירצו לומר שזה רכב לא מוצלח או כל דבר בסגנון, חופשי.

התאהבתי ברכב ובלי לחשוב הרבה הגענו עם המוכר ישירות למוסך לבדיקה מקיפה והועברה הבעלות.

מדובר בשברולט אפיקה 2.5 שנת 2004 V6, הכי מפוארת ומאובזרת שיש כולל כל האמצעים הפאסיבים והאקטיבים,ABS ESP וכו..

Capture1.JPG

Capture2.JPG

Capture5.JPG

Capture3.JPG

Capture6.JPG

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

מעניין שבקנדה הרכב הזה נמכר כשברולט, כמו בארץ. בארה"ב הרכב נמכר תחת השם סוזוקי וורונה (רכב נדיר יחסית, לפחות באזור פלורידה).

http://miami.craigslist.org/brw/ctd/1580858609.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

תתחדש,נראת טוב! :wink:

זה הגלגול המודרני של דייהו לגנצה?

כנראה שכן

נ.ב. לשים לוחית רישוי שכתוב בה "BMW" על דייהו זה סוג של אבסורד :D

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, הלוחית הזאת כבר ירדה היום.

אני כבר לא יודע איזה רכב זה סוזוקי דייהו או שברולט,אבל אני מעדיף לקררוא לה "שבי" 8)

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ השנתון הזה נראה מאד מיושן גם חיצונית וגם פנימית.

אין מה להשוות לצורה החדשה של האפיקה.

למרות זאת, הרכב בתמונה - שהוא לא במצת ה STOCK שלו, מרשים ביותר !

כנראה שכל רכב נראה יותר טוב כשהוא לא בארץ.

תתחדש! תתרגש !

ותהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

מילא אם היית קונה אותה בארץ הייתי מבין, כי זה רכב מפנק במחיר זול.

אבל בחו"ל, ועוד בצפון ארה"ב שהרכבים כ"כ זולים והמבחר עצום...

סתם לידע כללי, כמה עולה רכב כזה שם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נמכר בממוצע 6.5K לקחתי בפחות.

הרכב שחיפשתי זה מאקסימה אמריקאית, אבל בתקציב שהיה לי נכנסו רק שנתון 2000/2001 עם קילומטראז' עצום.

ואחרי חיפושים ובירורים מצאתי את מה שמתאים לי ולא אכפת לי כל כך מתגובות למה דווקא זה ולא משהו אחר.

התאהבתי ועכשיו אצלנו 8 בבוקר,קמתי עם חיוך והדבר הראשון שעשיתי זה להסתכל עליה מהחלון ולראות את המראה הקרבי הזה.

הנסיעה ברכב בשבילי גם חלומית אחרי שיוכלתי להרשות לעצמי טמפרות. למרות שבזמן האחרון היו לי רכבי עבודה למינהם וגם חדשים כגון פאביה החדשה מהניילונים וכל מיני ברלינגו ופרטרים חדשים של החברה.

אתמול עשיתי תדלוק ראשון נכנסו 52 ליטרים ויצא 50 דולר. סך הכל מאוד נחמד לראות שכמות הליטרים גבוהה מכמות הדולרים :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...