Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום מסלול-הדרכת נהיגה בתאריך 20/2/10 לקלאסיות - שרשור תמונות וסרטונים

reuven
שימו לב! השרשור הזה בן 4382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פרסמתי את זה כנושא חדש על מנת שיהיה ברור נושא התאריך (שלא יימצא באמצע השרשור ויהיה קשה לקלוט אותו):

20/2/10 נתחיל בשעה 9:00, המיקום- המסלול בנחשונים.

עלות השתתפות מוזלת בסך 175 ש"ח.

כל משתתף יקבל מספר וזה יהיה סדר העלייה למסלול. כל מקצה יהיה מורכב מ- 4 הקפות (בסוף ההקפה השלישית יונף שלט LAST LAP) זמן להקפה קצת פחות מדקה, הערכה היא שכל משתתף יעלה למסלול כ-5 מקצים.

אנו נגביל לכמות של 25 משתתפים כאשר בו זמנית יעלו למסלול 3 משתתפים (בהפרשים מסויימים לבטיחות).

שוב להדגיש, זו אינה תחרות, המטרות העיקריות הן הנאה ולימוד. לצורך הנושא הלימודי עומד לרשותנו דני גלטר שהינו מדריך מיומן.

נא להרשם כאן, כולל מי שכתב קודם שהוא מעוניין על מנת שאוכל לדעת שגם התאריך מתאים לו. נא לציין שם ורכב.

אנו זקוקים למתנדבים לנושאים לוגיסטים ובטיחותיים.

סליחה מראש משומרי השבת.

כאן המקום להודות מראש:

1. לדני (G) גלטר שיתרום ממקצועיותו בצד ההדרכתי וכמוכן ילווה ויאמן אותנו בנהיגת מסלול מקצועית לכל אורך הארוע.

דני תורם את זמנו לצורך הצלחת הארוע והמון תודות לו על כך.

2. לישארמוטור שילוו אותנו לכל אורך הארוע כולל צילומי וידאו.

3. ליבואני צמיגי DUNLOP שמייצרים עבורנו מדבקות מיספור לרכבים

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 159
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלחתי למייל.

אשמח אם תפרסמו את תוואי המסלול.

מצורף.

אין להתייחס לחץ הירוק, המסלול הוא ההקפה החיצונית עם כיוון השעון.

נחשונים.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שלום לכולם,

למי שאינו מכיר אותי, אני דני (G) גלטר, ונעניתי בשמחה לבקשתו של ראובן להירתם ליום המסלול ולתרום לכם מהידע, הנסיון, והיכולות המקצועיות שלי. אני שמח לראות שהרשימה מלאה ושרבים אכן מנצלים את ההזדמנות לנהוג על מסלול ולהתאמן בנהיגה ספורטיבית ומקצועית, מה שקשה לעשות בארצנו בכבישים רגילים.

כמה מילים לגבי מה שהולך להיות (לאלו שאינם מנוסים בימי מסלול):

מכיוון שספורט מוטורי רישמי עדיין אינו חוקי בארץ, לא מדובר במירוץ או משהו בסגנון. האירוע יהיה חוקי לחלוטין ועל כן יתקיים תחת הכותרת - הדרכת נהיגה. אני מצידי אתן כל שידרש להצלחת האירוע.

כמובן שהולך להיות אירוע גדוש בטונות של כיף, המון אדרנלין, ונהיגה ללא הסכנות / המגבלות הקיימות בכביש הציבורי. תוכלו ללחוץ כמה שבא לכם (במגבלות המסלול) ולנהוג כמו שנהגי מרוצים אמיתיים נוהגים, בלי שאף אחד יפריע.

היפה הוא - שכל זה יהיה בהתאם לכללי ההתנהגות הבינלאומיים הנהוגים במסלולים ברחבי העולם !

מספר המלצות ליום המסלול :

1. אני ממליץ להעלות את לחץ האוויר בכ- 6PSI. העלאת לחץ האוויר תסייע לשמור על הצמיג קשיח יותר ולכן מתעוות פחות, וכמו כן תעזור לפיזור השחיקה של הגומי על פני כל הסוליה ולא רק בכתפיים. מה שבטוח, להוריד אח"כ תמיד אפשר icon_smile.gif

2. חשוב לוודא שהצמיגים ומערכת הבלימה תקינים והרכב לא נמצא רגע לפני החלפת רפידות / צלחות. זה לא נורא אם אתם נוהגים יחסית בעדינות על המסלול, אבל אם תרצו לנהוג מהר יותר, תזדקקו לבלמים עם קצת "בשר".

3. אני ממליץ לנקות את שמשות הרכב בבוקר האירוע, ולהשאיר בבית כל חפץ שאינו דרוש וזרוק בתא המטען / תא הנוסעים. מאד קשה להתרכז כאשר בכל הפנית הגה / בלימה / האצה משהו מתגלגל ודופק מאחור, שלא לדבר על הנזק שעלול להיגרם לרכב וחבל.

4. וודאו שכל הנוזלים ברכב מלאים ואין דליפות (במידת האפשר ברכבים קלאסיים). קחו בחשבון שדליפות כאלו עלולות להוות סיכון לכם ולמשתתפים אחרים.

5. וודאו שמיכל הדלק לא ריק. לא חייב להיות מלא, אבל אני ממליץ על לפחות חצי מיכל, בכדי למנוע קירטועים בסיבובים.

במטרה שהאירוע יהיה בטוח, מוצלח, וכייפי לכולם, הנסיעה על המסלול תהיה על פי ההוראות ובהתאם להנחיות של מארגני האירוע ושלי. הנהיגה מחייבת חגירת חגורת בטיחות (במכוניות שבהן ישנן) וציות למרשלים.

כל אלה תפקידם לשמור עליכם ולהבטיח את נושאי הבטיחות וההמשכיות של אירועי נהיגה בארץ, לכם ולאחרים.

אנא העבירו את ההנחיות גם למי שאינו פעיל בפורום, ובמידה וקיימות שאלות לקראת האירוע, אשמח לענות (פה או בה"פ).

אז יאללה, נתראה בשבת הקרובה - במסלול !

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר בבקשה לדעת מיקום מדויק? (שעה ראיתי - 9)

כולם זורקים פה באוויר דברים ואני לא יודע איך אני מגיע :(

תודה,

נאור

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הארוע יסוקר על ידי התקשורת. אם יש צלם ברמה גבוהה שמגיע שיודיע לי בהודעה פרטית כדי שנוכל להכניסו לתוך המסלול ביום הארוע (לבוש באפוד זוהר), אם תמונותיו יהיו מקצועיות הן יפורסמו והוא יקבל קרדיט על כך.

נא לצחצח מכוניות :-).

בטיחות מעל הכל, תדאגו להגיע עם רכב תקין, במיוחד בלמים והגה.

מי שעדיין לא שלח את רשיונותיו נא לעשות זאת מייד, חבל על זמן המסלול ביום הארוע.

נא להגיע ב-8:30 על מנת לארגן את המכוניות בחנייה ולקבל מדבקות מיספור.

אורחים, נא לחנות בחניית אורחים בלבד- מייד לאחר הכניסה שמאלה.

הרשימה העדכנית:

1. יעקב בכר מרצדס 280

2. נמרוד ר. מרצדס 450

3. ניר ב. אסקורט RS 2000

4. אייל ב. אסקורט RS 2000

5. רן ב. MG

6. יניב שירוקו

7. דורון א. אסקורט מקסיקו 1600

8. ארז ר. אודי קופה GT

9. אסף ב. אודי 100

10. דליה ניר BMW 2002

11. משה מ. BMW 2002

12. יניב BMW 2002

13. אבי ש. BMW 630

14. אלעד ר. אופל מנטה

15. ארז סובארו XT טורבו

16. יורם ר. פיז'ו 404

17. גל שוורץ ABARTH 208

18. אלעד ש. ABARTH 750 ZAGATO

19. גיל ב. פיאט 127 ספורט

20. מייק מ. לנצ'יה סקורפיון

21. אודי אלפא רומאו

22. יחיעם אלפא ספרינט

23. מאיר ל. אלפא ג'וניור GT

24. יוסי ד. אלפא ג'וניור GT

25. ראובן ז. אלפא ג'וליה

26. אליעד אלפא ג'וליה

27. שלי ק. אלפא ספיידר

28. אבישי נובה

29. ראובן נובה

30. אסף פורשה 928

המתנה (אספנות בעדיפות ראשונה)

1. איציק רנו 5 טורבו

2. עמית MAZDA FAMILIA NEO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום מסלול - הדרכת נהיגה - חוויות.

שבת בבוקר, אוויר צח חקריר, מניעים את ה BMW ומתחילים בנסיעה איטת לכוון נחשונים, המכונית מתחממת בשמש של בוקר וכך גם הנהג, מפשיר מערפילי הבוקר.

מגיעים לאתר וכבר המשכימים לפני, מחכים לג'ינג'י עם המפתח, הוא מגיע באיחור, אבל מגיע עם המפתח הנכון , האתר נפתח ואנו מחולקחם למתחם המתאמנים ולמתחם המבקרים.

במתחם של המתאמנים התרגשות רבתי, נפגשים עם חברים ואחרים, חוויות על אודות ימים כעין אלו במקומות אחרים והופ קןראים לנו להירשם ולתדריך, מקבלים מספרים ומתחלקים לדבוקות הדרכה, אני קבלתי מס' 6, לפני מס' 5 - ארז, אחרי מס' 7 - אבי, עוד BMW.

סבוב היכרות של המסלול, מובילה האיזטה של אריה, מעניין, הוא נוסע ב"קו" הנכון אבל במהירות ...!

בשעה 10:00 לערך החל הדבוקה הראשונה, מס' 1 עד 3 החברים מתחילים ללמוד עם מדריכים את המסלול ובו את ה"קווים" הנכונים תוך שימוש בדוושת התאוצה והבלמים כנדרש.

אנחנו 5,6 ו-7 הדבוקה השניה, מקבלים את המדריכים ויוצאים לדרך במדורג. בחלקי נפל המדריך - דני, נהג מירוצים בעבר באירופה ועתה הוא מדריך לנהיגת מסלול. לומדים כניסה לפנייה, בלימה, נצמדים לנק' ה - APEX , האצה, יציאה להמשך המסלול בקו רחב וכך חוזר חלילה, וכל זה תוך משחק עם התאוצה ,הפניית ההגה, העברות משקל קדימה אחורה (חשוב ברכב עם הנעה אחורית) - זהו, אני בטוח שהבנתם את העקרון.

לסיכום יום כיף, מסלול עם מכוניות צבעוניות, כולן במיטב מנועיהן, נסעו יפה והוכיחו את אמינותן והנהגים (שכולם הגיעו באופן פרטי ללא כל שיוך למועדון כלשהו) ממושמעים ומבצעים את שנלמד.

תודה לאודי לבנון, לירון, לדני (המדריך שלי) ולדוחף הראשי לקיום האירוע - ראובן זומר - מודה לך מקרב לך על היום היפה הזה.

כמו שאמרנו בתחיל, שמירה על כללי ונהלי הטיחות - יצרו אווירה בטוחה לקיום אירועים כאלו גם בעתיד.

תודה

הדרכת נהיגה 003.jpg

הדרכת נהיגה 001.jpg

הדרכת נהיגה 026.jpg

מצא משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, תודה, תודה לכל מי שיזם, אירגן ותרם בהפקה הנהדרת שחווינו. למרות שהאאודי שלי חוותה מספר תקיעות על המסלול בעקבות רוטור דיסטרובוטור שנסדק, הצלחתי בעזרת חברים שאילתרו פתרון יצירתי בעזרת חבקים (בנדים) לסיים כמה סיבובים מהנים ביותר. פשוט חוויה בלתי רגילה. ושוב, תודה ענקית למארגנים. כבר קבעתם תאריך לפעם הבאה???

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארוע מדהים.

תודה לראובן זומר, ליוזמים ולמארגנים.

תודה לדני גלזר (דני G) על ההדרכה וההסברים.

תודה למשתתפים.

מקבץ ראשון של תמונות.

התמונות להמחשה בלבד.

P2202605.JPG

P2202504.JPG

P2202494.JPG

P2202493.JPG

P2202491.JPG

P2202490.JPG

P2202487.JPG

P2202606.JPG

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות מנסיעת התרשמות בשיירה מנהלתית על המסלול, לפני תחילת אימון הנהיגה.

עומס עד גינות סחרוב.

P2202495.JPG

P2202496.JPG

P2202497.JPG

P2202498.JPG

P2202499.JPG

P2202506.JPG

P2202508.JPG

P2202624.JPG

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונמשכת שיירה, מן המאה שעברה.

P2202500.JPG

P2202503.JPG

P2202511.JPG

P2202521.JPG

P2202525.JPG

P2202538.JPG

P2202540.JPG

P2202548.JPG

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשלב הזה התחיל לשעמם לי בשדה, אז צילמתי את מגדל צדק הנמצא לא רחוק.

P2202559.JPG

P2202550.JPG

P2202545.JPG

P2202532.JPG

P2202541.JPG

P2202530.JPG

P2202552.JPG

P2202585.JPG

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד חומר על מגדל צדק, ניתן למצוא בגוגל.

למעוניינים, ניתן לקבל הסבר וסיור מאסף בקר, שהוא בין היחידים שיודע שזה מגדל צדק ולא מבצר אנטיפטרוס (ובזכותו הוצנעה בורותי).

P2202584.JPG

P2202582.JPG

P2202572.jpg

P2202551.JPG

P2202547.JPG

P2202546.JPG

P2202542.JPG

P2202539.JPG

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...