Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ציפוי גלגל ההגה בעור באלפא 146

אלעד
שימו לב! השרשור הזה בן 5179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

attachment.php?attachmentid=185707&stc=1&d=1263369371attachment.php?attachmentid=185705&stc=1&d=1263369371

attachment.php?attachmentid=185706&stc=1&d=1263369371

מה יהיה? למה יהיה? איך יהיה? המתינו לעדכונים נוספים בהמשך היום. צפוי להיות מעניין! :-D

תמונה0170.jpg

תמונה0171.jpg

תמונה0172.jpg

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה?

2111386464_d04703a4c9.jpg

מראש אגיד, שאני אוהב יותר את המראה הישן

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דחיה בתוכניות. כלומר, העב"מים ככל הנראה אכן יופיעו הלילה, אבל באלפא לא בוצע היום דבר, בגלל מכשול בלתי צפוי. מצד שני, כשמדובר באלפא, כל מכשול יכול להיות צפוי :x

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

146 לא מגיעה עם הגה מצופה עור. לעומת זאת, 146ti כן מגיעה עם הגה מעור (כנראה שזה גם הגה של מומו, אבל לגבי זה אני לא סגור לחלוטין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות ואני לא יכול יותר למשוך אתכם מבלי לשחרר קצת פרטים, להלן תמצית הסיפור:

טייק I:

לרגל מאורע משמח שיתרחש בעוד כשעתיים ורבע מרגע פרסום הודעה זו, החליטה זוגתי שתחיה לפנק אותי במשהו שכבר הרבה זמן אני חולם עליו, ושלחה את האלפא לאוטו אלגנס שביהוד כדי לצפות מחדש את ההגה בעור. האלפא הגיעה לשם אתמול בבוקר, החבר'ה נתנו לי לבחור את צבע העור וצבע החוט (החלטתי להיות נועז אז בחרתי בשחור ושחור) וצ'יק צ'ק ניגשו לעבודה. תוך שעתיים וחצי בערך הם התקשרו ואמרו שיש להם איזו בעיה עם חליצת ההגה ממקומו. טלפנתי למוסך שלי שנמצא ממש לא רחוק משם, אבל לא היה אף מכונאי פנוי שיכל לתת קפיצה, וכך האלפא סיימה את היום בחניית הבית עם אותו הגה עור מתפורר. עד כאן מאורעות אתמול.

טייק II:

חזרתי מהעבודה, נכנסתי לאלפא ונסעתי למוסך. החדשות הרעות הן שההגה הזה באמת מנוול לא קטן, וצריך להיות מקצוען של ממש כדי להוציא אותו מבלי לגרום לנזק בסליל שמעביר את חיבורי החשמל של הצופר וכרית האויר. החדשות הטובות הן ש:

1. גם בגולף זה אותו סיפור (ככה לפחות החבר'ה באוטו אלגנס טוענים). שנאמר: "צרת רבים - נחמת טפשים".
  2. ההגה בחוץ! :-)

במוסך גם הצטיידתי בהגה תחליפי של 146 רגילה, כדי שבינתיים אוכל לנהוג. את כרית האויר והסליל הידוע לשמצה החלטנו להשיב למקומם רק כשההגה שלי יחזור מהציפוי - כמה שפחות להתעסק עם זה ככה יותר טוב. הספקתי להגיע בחזרה לאוטו אלגנס שניה לפני שהם סגרו, ליטפתי את ההגה שלי בפעם האחרונה כשהוא פצוע ומכוער, ואפילו מצאתי זמן לעשות שם סיבוב ולהתרשם מרמת העבודה והמכשור שבמקום.

ועכשיו אעצור ואתן לתמונות לדבר.

כרית האויר האויר חצי בחוץ. זה היה החלק הקל. אל דאגה, השיא עוד לפנינו :?

attachment.php?attachmentid=185787&stc=1&d=1263497806

ההגה נח לו על השולחן באוטו אלגנס, נושם את נשימותיו האחרונות בצורתו הנוכחית

attachment.php?attachmentid=185789&stc=1&d=1263497806

attachment.php?attachmentid=185792&stc=1&d=1263497806

החבר'ה של אוטו אלגנס עדיין מחייכים. מסכנים, הם עוד לא יודעים אילו מרורים ההגה הזה הולך להאכיל אותם :lol:

attachment.php?attachmentid=185790&stc=1&d=1263497806

ועכשיו התייעצות:

אחרי שהייתי בטוח שהשילוב שחור-שחור זה הדבר, פתאום החלו לקנן בי הרהורי כפירה לכיוון שחור-אדום. היה שם הגה לדוגמה בקומבינציה הזאת, אז הכנסתי אותו לאלפא וניסיתי לראות אם הוא משתלב באינטריור שלה. לא הגעתי לכלל החלטה.

ניסיתי לצלם, אבל היה חשוך ובקושי יצא משהו. זה מה שכן יצא:

attachment.php?attachmentid=185793&stc=1&d=1263497806

מה דעתכם עדיף? יש לי זמן עד יום ראשון להחזיר להם תשובה.

וכמובן, אי אפשר לסגור את ההודעה הזאת בלי תודות: ראשונה היא זוגתי, שפעם אחר פעם נותנת לי בראש עם מתנות שלא מהעולם הזה, ובאמת שאין כמוה!

תודה לא פחות גדולה זה לחברים שגם הם השתתפו במתנה. לא אציין שמות, אבל ברור לי שלפחות חלקם קוראים עכשיו את ההודעה הזאת.

תמונה0174.jpg

תמונה0175.jpg

תמונה0176.jpg

תמונה0177.jpg

תמונה0178.jpg

תמונה0179.jpg

תמונה0180.jpg

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד, מה שלא סיפרו לך לגבי האלפא והגולף זה שבגולף מה שמפרקים ניתן אח"כ להחזיר למקום ובאלפא לא.

לדעתי שחור עם חוט אדום יותר יפה וכמובן תתחדש.

• מצחיק 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהתמונות של האינטריור שלך נראה כי הכל שם מקורי ובצבעים כהים. ואני חושש שהחוט האדום יבלוט יותר מידי.

חוץ מהכפתור של ה משולש והמזגן, הכל אצלך שחור. ובכלל כמה שזכור לי שהשאיפה היא למקוריות אצלך באוטו.

אם היה לך עוד משהו אדום בדלתות\שטיחים\מושבים, אז אולי זה היה הולך טוב יותר.

אז לדעתי, שהיא רק דעתי כדאי להישאר עם המקור - שחור על שחור.

בהצלחה בבחירה ותהנה :)

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...