Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה למכשיר ניווט (GPS)

z_arkady
שימו לב! השרשור הזה בן 5193 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים, לאחרונה התחלתי להתעניין יותר בכל מכשירי הניווט השונים והחלטתי לקנות אחד לעצמי.

אני מחפש מכשיר לניווט בארץ בלבד, התקציב הוא עד 800, וכמה שפחות יותר טוב.

המכשיר ישמש לניווט פשוט מיעד ליעד, לא ניווט שטח או משהו בסגנון.

כמו כן אשמח אם מישהו יסביר לי, ברגע שאני קונה מכשיר ניווט ב800 שקל, האם אני צריך לקנות גם תוכנת ניווט למכשיר?

אין לי שום ניסיון בGPS חוץ מה WAZE שזאת תוכנת ניווט חינמית למכשירי סלולריים, כך שאני לא יודע איזה תוכנה יותר טובה.

תודה מראש על ההמלצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה אטלס כבישים של מפה, 200 ש"ח.

כשאתה נוהג עם GPS, אתה נוהג כמו רובוט או כמו במשחק מחשב, וגם אחרי שתסע 10 פעמים לאותו מקום עם GPS, עדיין לא תכיר את הסביבה, ולא תדע להגיע לשם לבד.

לעומת זאת, ברגע שהגעת פעם אחת בעזרת מפה מודפסת, בפעם הבא אתה נוסע לשם לפי הזכרון, ובדרכך כלל לא מסתבך, גם עם עבר הרבה זמן.

GPS טוב לנהיגה בח"ל, כשאתה לא מכיר את הסביבה בכלל, וגם אין לך כוונה להכיר אותה, כי אתה עוזב אחרי שבוע.

לדעתי, לנהוג עם GPS מחולון לבת ים, זה פשוט מצחיק.

מה רע בלהכיר קצת את הכבישים והרחובות, ולדעת להגיע לבד לכל מקום ?

עם GPS זה לעולם לא יקרה, כי כשאתה מסתמך על GPS, אתה מנותק מהסביבה לחילוטין, ואם 2 דקות אחרי שהגעת, ישאלו אותך, איך מגיעים למקום הזה, לא תדע להסביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בד"כ בודק בYmap ואז זוכר את הדרך ומסתכל על השלטים כדי להסתדר, אבל עדיין עדיף שיהיה GPS, אם אתה בתוך עיר או משהו וצריך רחוב מסויים, לך תחפש אותו... לעומת זאת עם GPS הוא יביא אותך בדיוק לרחוב בדיוק לבית, בוא לא נשכח גם שהוא מתריע מפני מצלמות מהירות :wink:

בקשר לשאלה, אני יודע שבד"כ קונים מחשב כף יד ומתקינים עליו iGo שאפשר לקנות אבל לא חייב :twisted:

אבל זה יהיה קצת יותר מ800 שקל, אם תקנה GPS שמיועד רק לGPS יש גם בסביבות 500-800 אבל אז אני לא יודע איך אתה מתעדכן עם מפות והכל, בכ"מ נסה לחפש בzap.co.il אם תמצא משהו עם תגובות טובות ומחיר מתאים, נסה ללכת לחנות ולברר איתם פרטים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר בין מפה מודפסת ובקשת הבחור למכישר GPS.

אישית היתה תקופה ארוכה שהתמשתי במפות מודפסות, אחרי זה עברתי ל GPS ופשוט תענוג , לגבי הרובוט אז זה ממש לא נכון, כי למרות הנהיגה עם הGPS בתור נהג אתה קולט את הסביבה ואת המסלול , ואחרי נהיגה אחת מקסימום פעמיים עם GPS יותר לא צריך אותו לאותו היעד. ועם זה יעד חד פעמי (שזה השימוש העיקרי) אז אין בכלל מה להשוות בין מפה לניווט.אני יכול רק להמליץ לקנות מכשיר מחברה ידוע, יש עכשיו מכשירי מיו עם ה TMC שזה מקלט רדיו שקולט עידוני תנוע ומנווט אותך מסביב לפקק , השאלה האם שווה השקעה? וכמה זמן השירות ישאר בחינם? אישית משתמש ב IGO ומאוד מרוצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באם אתה רוצה GPS של איתוראן חדש חדש ב600 ש"ח אז שלח לי ה"פ פרטית.

מכשיר שעובד מעולה (אני עובד עם אחד כזה דיי צמוד).

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היה עכשיו שרשור מעניין באוף-טופיק לגבי ג'יפיאסים מדיל-אקסטרים.

לפי מה שאמרו שם הם זולים (בסביבות מאה דולר), מגיעים עם חיבור BT ומשדר FM לרכב.

גם אני מתלבט לגבי זה, אשמח לשמוע דעות נוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ לך על מחשב כף יד mio p360 שנותן קצת יותר מ gps

יש למצוא מכשירים חדשים בפחות מ 800 אבל תנסה לבדוק ב יד 2 אולי תמצא מכשירים באזור ה 400

יש לי שני מכשירים כאלה עם igo8 ממש תענוג .

הוא עובד עם מערכת הפעלה של חלונות ולכן קל לעבוד איתו כמו המשחב בבית.

לגבי תוכנות תפנה אליי ב ה.פ

אכן החיים בזבל !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחד החברים שלי יש מכשיר מהסוג הזה מדיל אקסטרים רק עם מסך 4.3 והמכשיר מצויין, התקנו עליו IGO והוא עובד איתו.

לי אישית יש מכשיר פוג'יקום 4309 גם עם IGO והמכשיר עובד מצויין.

כל המכשירים האלה בערך אותו הדבר גם הAPEX הכל מיוצר בסין רק שבדיק אלקסטרים יש מכשירים זולים יותר מבארץ שבחלק מעם כולליםגם דיבורית בלוטוט' מובנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה שלי -

קח את ה-P360 שעוד מישהו המליץ עליו מקודם, גם לי יש אותו כבר למעלה משנה, משתמש איתו רק ל-GPS.

המעבד שלו חזק יחסית, רואים טוב באור יום ובלילה והספיקר סבבה.

הסיבה שקניתי מחשב כף יד PDA כזה ולא מכשיר ניווט יעודי PNA היא כי את התוכנה iGO8 ואת המפות שלה ניתן

לעדכן מאתר החברה של התוכנה באמצעות כבל שמסופק לחיבור למחשב.. ואילו עם מכשיר יעודי אתה צריך לשלם עבור עדכונים.

בזמנו הוא עלה לי אלף וקצת, היום אפשר למצוא אותו בפחות.. 800 אולי אפילו פחות.

יש גם את הדגם האח שלו P560, שעולה יותר יקר, אותו מכשיר רק שכולל גם בלוטות' וחיבור אלחוטי WiFi.

אבל לי לא היה צורך בהם, אלא רק בפונקצית ה-GPS שהיא הפונקציה העיקרית של המכשיר.

בפאביה המגבים אפילו לא צריכים לעבוד, הם לא מנגבים את הטיפות אלא מפחידים אותן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיו BLACK חדש עולה 670 ש"ח במחסני חשמל, אני מצאתי אפילו יותר בזול אך המבצע נגמר.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5193 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...