Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה ניתן לברר אם מי הברז ביישוב שלי מופלרים ?

kd2
שימו לב! השרשור הזה בן 5234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן, מים מופלרים הם מים מתוספים בפלואור ( לשיפור ההגנה נגד עששת ).

GOLF תודה רבה על המסמך(יש צורך לתקן את הלינק), אך נראה שהוא בן 8-9 לפחות, לא שאני ממש אופטימי לגבי שיפור המצב מאז.

לפיו, הישוב שלי לא מופלר וכך גם כל המים של אזור הדרום במדינה (אשדוד ומטה +-) זה בכלל הגיוני ? או שאולי בעצם המים פה מתוספים טבעית?

מטריד משהו , אני אשלח מייל לרשות המים ונראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מופלרים? אל דאגה.

יש טבליות שניתן להוסיף למים.

במשחץ השיניים יש פלאוריד (פשוט תיקח אחת עם ריכוז פלאוריד מעט גבוה יותר).

בשטיפות פה יש פלאוריד.

גם במים מינרלים ד"א אין פלאוריד וכל מי שמסתמך על שתיית מי עדן נביעות וכו' לא מקבל פלאוריד.

הצדיקים היחידים הם אקווה נובה שיש להם פלואוריד במים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מופלרים? אל דאגה.

יש טבליות שניתן להוסיף למים.

במשחץ השיניים יש פלאוריד (פשוט תיקח אחת עם ריכוז פלאוריד מעט גבוה יותר).

בשטיפות פה יש פלאוריד.

גם במים מינרלים ד"א אין פלאוריד וכל מי שמסתמך על שתיית מי עדן נביעות וכו' לא מקבל פלאוריד.

הצדיקים היחידים הם אקווה נובה שיש להם פלואוריד במים.

באקווה נובה יש פלואור כי אלו מים מטופלים ולא מים מינרלים.

ז"א שהם לקחו מי ברז, "טיפלו" בהם (כדי שיהיו מטופלים) וביקבקו אותם.

הוספת פלואור למים הוא נושא שנוי במחלוקת בגלל שחשוד כמסייע בבריחת סידן. הבעיה היום היא שסביר להניח שאתה מקבל מים מותפלים שהם חסרי מלחים כמעט לחלוטין למעט בורון, ובורון ברמות שיש בהם אף אחד לא צריך...

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני כבר "מודאג" כרגע אז זה מההפך - מיותר מידי פלואור.

אני מצחצח שיניים פעמיים-שלוש ביום ומשתמש בשטיפת פה ועכשיו רופאת השיניים שלי המליצה על טיפול נקודתי בפלואור כתגובה לרגישות לקור בשיניים מסויימות.

אז מעניין אותי לדעת איזה מים שתיתי ב20 שנה האחרונות.

תודה על התשובות ושבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב? או יודע? יש לך הכשרה רלוונטית בתחום? ( אני לא מזלזל חלילה, רק רוצה לדעת כיצד אתה קובע )

יש דברים שכדאי להמשיך לא לדעת אותם :)

אוי...כמה שזה נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...