Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיק פלילי והוצאת רשיון נהיגה למשאית

bmw ricer
שימו לב! השרשור הזה בן 5226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יודע בוודאות אם בגלל תיק פלילי לא נותנים לעשות רשיון נהיגה לרכב מעל 12 טון? באתר של משרד התחבורה תיק פלילי מוזכר רק במקרה של רכב ציבורי אבל מישהו אמר לי שגם במקרה של רכב כבר מעל 12 טון זה בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכירה מקרוב את הנושא של רכב כבד, אבל מחיפוש קצר באתר של משרד הרישוי מצאתי את הדרישות שבהן מי שמעוניין ברשיון לרכב ציבורי או כבד חייב להיות עם העדר רישום פלילי או תעבורתי.

לחץ כאן. :arrow:

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהן הדרישות לקבלת רישיון נהיגה לרכב ציבורי או כבד?

• קורס לנהגי רכב ציבורי/כבד של משרד התחבורה
  • בדיקה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים (מרב"ד)
  • לרכב ציבורי: לפחות 8 שנות לימוד והיעדר רישום פלילי או תעבורתי
  • עמידה במבחן נהיגה עיוני ומעשי

כפי שכתוב באתר אחד לאחד, "רכב ציבורי או כבד".

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל שימי לב שבשורה שמוזכר תיק פלילי רשום שזה לרכב ציבורי ויש נקודתיים. אם זה היה תקף גם לרכב כבד הם לא היו רושמים בתחילת שורה זו "לרכב ציבורי:"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:|

...נזכרתי שעדיין יש לי את מספר הטלפון של המורה נהיגה שלי לשעבר כשלמדתי ל12 טון, התקשרתי והוא אמר לי שבעיקרון זה נכון. תלוי על מה התיק וכו'. תשובה לא תהיה לי מאף אחד. דיכאון:-(

כל מה שבניתי עליו פחות או יותר קרס עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתוב באתר אחד לאחד, "רכב ציבורי או כבד".

בכותרת הראשית מדובר על "רכב ציבורי או כבד". סעיף 3 מבטל את הנחיית הכותרת המרכזית, ומתייחס אך ורק ל"רכב ציבורי", שם נכתב שנדרש היעדר רישום פלילי בין היתר.

מסקנה? ע"פ משרד הרישוי ניתן להוציא רישיון נהיגה לרכב כבד, גם במידה ויש לך רישום פלילי - נקודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מקווה שאני סתם נלחץ. מחר על הבוקר אני אסע למשרד הרישוי ומקווה שיגידו לי תשובה מדוייקת.

אני גם לא איזה עבריין, בסך הכל משהו שיכל לקרות לכל אחד פה. מישהו ש"התחיל" את הכל, ואני "סיימתי" אז הוא הלך והתלונן עלי. הגשתי עליו תלונה נגדית אבל מי שמגיש קודם קובע. חוץ מזה העבר שלי נקי לגמרי.:|

מעצבן שזה היה לפני שנתיים+ ועד היום אני לא יודע מה קורה עם זה בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה, לפני שאתה ניגש למשרד הרישוי, גש לתחנת משטרה הקרובה לביתך, הצטייד בבולי הכנסה (עלות 30 שח בערך בדואר המקומי) ובקש להוציא רישום פלילי, אחרי שתראה אם מופיע משהו (יתכן והתיק נסגר מחוסר עניין לציבור), תוכל להתקדם.

בהצלחה.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא איזה עבריין, בסך הכל משהו שיכל לקרות לכל אחד פה. מישהו ש"התחיל" את הכל, ואני "סיימתי" אז הוא הלך והתלונן עלי. הגשתי עליו תלונה נגדית אבל מי שמגיש קודם קובע. חוץ מזה העבר שלי נקי לגמרי.:|

מעצבן שזה היה לפני שנתיים+ ועד היום אני לא יודע מה קורה עם זה בכלל.

1. זה לא נכון "שמי שמגיש קודם קובע" אבל המצב שלך יותר בעייתי אם אתה מסיים עניינים טוב יותר, בייחוד אם לצד הנגדי יש נזקים ולך אין.

2. אני חושב שבדיקה מול עו"ד שמבין בעניין יכולה לעזור.

יש לי שני חברים ששלחו "מתחילים" לאשפוז כשהם נשארו עומדים על הרגליים (אחד מהם שלח 4...). לזה ששלח 4 יש תיק עד היום. לשני בוטל הרישום בעזרת עו"ד. אני לא זוכר מה בדיוק קרה עם הרישום, אבל לא רצוי להזניח.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידעתי אם אין הרשעה - אין תיק, כל עוד זה לא עלה למשפט, והמשטרה לא הכינה כתב אישום - עדיין אין תיק. ואין רישום שלו.

תבדוק את זה במשטרה קודם כל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוקף תפקידי כמנהל טכני במוסך יבואן לרכב כבד, הוצאתי לפני כחצי שנה רשיון ל"משא כבד". לא ביקשו אישורים על היעדר רישום פלילי.

גם אני חושב שבסעיף 3 רשום בצורה ברורה מאוד שהיעדר הרישום הפלילי הוא חיוני לרכב ציבורי. לא למשא כבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידעתי אם אין הרשעה - אין תיק, כל עוד זה לא עלה למשפט, והמשטרה לא הכינה כתב אישום - עדיין אין תיק. ואין רישום שלו.

תבדוק את זה במשטרה קודם כל.

ישבתי אתמול עם חבר שהוא גם אחד החוקרים הותיקים שם והוא באמת אמר לי פחות או יותר את מה שאתה אומר. כל עוד אין הרשעה אז אפשר להגיד שהרישום לא אמור להשפיע. לא ידעתי את זה לפני כן. תודה למי שהגיב.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...