Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהג צעיר-אור אדום

אפריםכהן
שימו לב! השרשור הזה בן 4985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

אני נהג צעיר, ולצערי היום בטעות מתוך חוסר תשומת לב

(ואני יודע שחוסר תשומת לב שכזו יכולה להרוג בנאדם אז נא לא לחרוץ את גורלי)

מצלמות צילמו אותי.

הבנתי שיש קנס, האם זה מחייב גם שישלחו לי זימון לבית משפט? או שזה קנס ברירת משפט?

בנוסף, עקב היותי נהג צעיר הייתי רוצה לדעת האם יש איזשהם סנקציות כלשהם,

שעצם המעבר ברמזור אדום, יופעלו עלי?

אודה לכם על תשובות ללא לעג ורציניות ורק תשובות שיענו על השאלות ששאלתי

תודה רבה לכל מי שעוזר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבירה בהחלט חמורה.. חבר טוב שלי עבר פעם באדום ,נתפס, נשפט, ולמחרת תלו אותו על כסא חשמלי!! :evil:

ועכשיו באמת: אם הבנתי נכון, לא נעצרת ע"י ניידת משטרה, אלה צולמת ע"י מצלמת רמזור.

עוד שבועיים תקבל בדואר קנס, תלך לשלם אותו, ותם הטקס.

סע בזהירות!

LEON אדומה

GOLF כחולה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקנס (1,000 ש"ח אם אני לא טועה) יישלח לבעל האוטו. מי בעל האוטו?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אני אגיד לך תכלס. בלי שום נקיפות מצפון (וכמו שאני מכיר את הפורום - בטוח יבוא איזה נהג לא צעיר שיתחיל לטפטף ובצדק)

זה טוב שעברת באדום.

אני לא צדיק כמו רוב המטפטפים פה, גם אני פעם, בחוסר צומת לב, עברתי באדום בצומת עם מצלמה. כל יום אחר כך הרצתי תסריטים מה יכול לקרות, מה קנס, משפט, שלילה, קראתי מלא מקרים בפורום וכ"ד. כבר הייתי מוכן לגשת לתאוריה מחדש ולעשות טסט, וככה במשך חודש שלם יום ולילה. בסוף לא קרה כלום, לא קיבלתי כלום.

עכשיו אני בחיים אבל בחיים לא אעבור באדום (אפילו אם אני אסע בעיניים עצומות) ומישהי במושב ליד תענג אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אין עניין של לעשות תאוריה מחדש למשל?

יש לי מישהו שאני מכיר , שאמרו לו לעשות תאוריה בגלל שעבר באדום , אבל האמת אני לא בטוח כמה עבירות הוא עבר לפני כן

בכל מקרה, זה שמעליי צודק, אין מצב שיהיה חוסר זהירות שכזה בעתיד זה בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אין עניין של לעשות תאוריה מחדש למשל?

יש לי מישהו שאני מכיר , שאמרו לו לעשות תאוריה בגלל שעבר באדום , אבל האמת אני לא בטוח כמה עבירות הוא עבר לפני כן

בכל מקרה, זה שמעליי צודק, אין מצב שיהיה חוסר זהירות שכזה בעתיד זה בטוח.

אני לא כל כך בטוח אבל תתקנו אותי אם אני טועה.

בשביל לעשות תאוריה מחדש אתה צריך יותר מעבירת תנועה אחת ולעבור את ה16 נקודות.

אם אני לא טועה אתה יכול לצבור עד 16 נקודות מעבר לזה זה כבר רענון נהיגה.

העבירה שעשית זה 10 נקודות ו-1000 שקל כנס.

גם אני עשיתי את העבירה הזאת כעבירה ראשונה ,כשעוד הייתי נהג חדש, שנה עם רישיון.קיבלתי 10 נקודות ושילמתי 1000 שקל כנס ,כשהגיע לי בדואר החידוש הרישיון לא ביקשו שום

דבר.

אם זאת עבירה ראשונה שלך לא נראה לי שתתבקש לעשות תאוריה מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(מבלי להתייחס לחוסר החוקיות שבעניין) - אם היה נהג נוסף במשפחה, הוא היה מסכים לקחת את העברה על עצמו?

הרי מאותו רגע כל עברה הפעוטה ביותר שגוררת נקודות, תגרור את הנהג לקורס נהיגה נכונה.

אם זה כיוון המחשבה שלך, אזי אתה לא צריך דווקא נהג מן המשפחה, שהרי גם הסבתא של השכן שהרישיון שלה סתם מעלה עובש במגירה יכולה לנהוג באוטו שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתם פה סלט.

קודם כל לנהג חדש מותר לצבור עד 7 נק' במהלך השנתיים.

נסיעה ברמזור אדום זה 1,000 ש"ח קנס + 10 נק'.

במקרה של נהג חדש גם אם יתנו לו משפט + 2 נק', רישיונו יפסל(מנהלתית לפחות!).

הקנס + 10 הנק' האלה נשלחים לבעל הרכב, (ששמו נמצא על רישיון הרכב).

*נהג שיצבור 12 נקודות ועד 22 נקודות , יוזמן לקבלת הדרכה בנהיגה נכונה קורס בסיסי , ויעמוד בהצלחה במבחן .

*נהג שיצבור 22 נקודות או יותר בתקופת הצבירה אז תקופת הצבירה תוארך משנתיים ל - 4 שנים .

*נהג שיצבור בתקופת הצבירה 24 נקודות ועד 34 נקודות , יוזמן לקבלת הדרכה בנהיגה נכונה , ובקורס נוסף, ויעמוד בהצלחה במבחן .

*נהג שיצבור בתקופת הצבירה 36 נקודות או יותר , ייפסל מלהחזיק ברשיון נהיגה למשך 3 חודשים , ורשיונו יחודש לאחר שיעבור מבחן עיוני (תאוריה)

*נהג שרשיונו נפסל וחודש לאחר שעבר מבחן עיוני (תיאוריה) , ושוב צבר 36 נקודות או יותר , במשך 6 שנים מיום שחודש רשיונו ,ייפסל רשיונו ל-9 חודשים ורק בסיום התקופה יחויב הנהג לעמוד בבדיקות רפואיות ,במכון הרפואי לבטיחות בדרכים .

ועכשיו תשאלו מה העבירה שנהג נוהג ברכבו שנמצא בתקופת השלילה,

זה כבר לא קשור לעבירת תנועה - זו עבירה פלילית.

המשך יום טוב לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודות לא מופיעות במסוף המשטרתי.

מופיעות בו רק הרשעות תנועה (כל דוחות התנועה שקבלת ומתי), ובנוסף עבירות פליליות.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...