Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפגש נהגי \ בעלי \ חובבי טויוטה

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 5222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אמיר (

BMW) ואני מעוניינים לארגן מפגש של נהגי \ בעלי \ חובבי טויוטה, היפנית מס' 1 בעולם. עובדה. :wink:

למפגש מוזמנים כל בעלי הטויוטות בארץ, יאריס, ראנקס, אוריס, קורולה, פריוס, קארינה, אוונסיס, סטארלט, קאמרי, MR2, סליקה, סופרה, פריוויה, סולרה, היילקס, לנד-קרוזר, FJ קרוזר, ראב 4, סקוייה, פוראנר, הייאס, בעלי דגמים בייבוא אישי ואפילו בעלי מיניבוס קואסטר מוזמנים להגיע לאירוע :-)

המפגש יתקיים ביום שישי, 8.1.2010 החל מהשעה 13:00 בחנייה שמאחורי אצטדיון ר"ג מול הבאולינג (מפה מצורפת). במקרה של מזג אוויר סוער האירוע יתקיים במועד אחר.

מומלץ להביא לאירוע כל חומר טכני שיש ברשותכם כדוגמת Service Manuals או ספרי היינס וכו' שיכולים לעזור לאנשים עם בעיות (למרות שאין כאלה, תקלות יש רק בצרפתיות

:twisted:). במהלך המפגש אנו מקווים ליצור גרעין למועדון טויוטה, אנחנו משוכנעים שיש עוד כמה שיודעים שטויוטה זה לא רק מקרר אמין על ארבע גלגלים.

כמובן שבנוסף כל חובבי הרכב מוזמנים וכל המביא כיבוד הרי זה משובח.

בבקשה כל מי שמעוניין להגיע נא לשרשר עצמו כאן.

עזרו להפיץ את המפגש ובואו בהמוניכם!

תודה ושיהיה מפגש מהנה, פורה ומוצלח...

איתמר ואמיר.

Toyotainvt.JPG

מפגשרג.jpg

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני מציע לצרף את לקסוס לעסקה ..

אני אומנם חובב/נהוג גרמניות אבל אם כבר יפנית את לקסוס שזה רכב מדהים (מנסיון) או טויוטה ,

למרות שאני בעל גולף אשמח להגיע למפגש הנ"ל בגלל אהבתי לקונצרן היפני .

07012009424.jpg

פולקסווגן-כי חיים רק פעם אחת !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעייה לצרף את לקסוס לעסקה, מתחת למכסה המנוע יש המון במשותף.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר, זה פורום של חובבי רכב.

לא נראה לי שתמצא פה הרבה אנשים שנוהגים בטויוטה.

בסוף עוד יהיו פחות אנשים מאשר במפגש הסנוקר. :lol:

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לפרסם את המפגש הזה בחברות ליסינג ככה יבואו הרבה למפגש. :lol:

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע עם פיג'ו 306, כל בעל טויוטה שנשבר לו הגב מוזמן לשבת אצלי באוטו תמורת תשלום שעתי סימלי!

למכירה המערכת שלי -Focal, Nakamichi, Xetec, Eclipse...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רק תעבירו את המפגש לחניה של קניון איילון הסמוך, יהיו לכם עוד איזה 100 קורולות בכיף :-D

נ.ב האוטו הראשון שלי היה קורולה. אז עדיין יש לי פינה חמה בלב בשבילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...