Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיטה פשוטה להתמודד עם מכת "דפיקת הדלתות"

bmw ricer
שימו לב! השרשור הזה בן 5233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כניראה אחד האנשים הכי פרנואידים בעיניין שמירה על הרכב. ועדיין, שבוע שעבר חניתי את הרכב בחניה עם כולם והפעם היחידה הזאת הספיקה כדי לקבל "מתנה".

כשרק סגרתי את דלת ביתי והסתקלתי על הרכב מהקומה השניה ראיתי משהו שונה. ככל שהתקרבתי לרכב יותר ויותר החום עלה ועלה. והינה זה לפניכם:

ay21yd.jpg

אחרי יומיים מפרכים מאוד של הרבה עצבים נרגעתי וחיפשתי פתרונות. בדרך כלל אני חונה ככה שאי אפשר לגרום למכות כאלה לרכב שלי אבל מה אני אעשה בפעמים שכן? מה אני אעשה כשאני חונה עם כולם ואיך אני אגרום להם להבין שלא שילמתי הרבה כסף על צבע ופחחות כדי לצבוע את האוטו עוד שנה שוב?

מצד אחד אני לא רוצה להדביק על כל האוטו פסי גומי מכוערים שימנעו את הנזק, מצד שני מכות כאלה מכערות אותו פי כמה וכמה.

ואז, ראיתי את זה. אתם מבינים עד כמה שהטבע חשב על הכל:lol:

357ljxt.jpg

בול עץ מסיבי וכבד שלא כולם יכולים להזיז שאני מזיז כרצוני מצד לצד ואם צריך יסע איתי בבאגאז גם.

רק כמה שבועות לפני לג בעומר צריך לימצוא פתרונות אחרים:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנה, אהבתי את הרעיון שלך.

אני משתדל להחנות בצד או על שתי חניות או באלכסון כשהחניון יחסית פנוי כדי לא לתפוס שתי חניות סתם.

אבל זאת באמת בעיה, אם אני רוצה להחנות בקניון, אין ממש ברירה, ויש משני צידי הרכב מכוניות אני לא יודע מה לעשות...

ואנשים במדינה הדפוקה הזאת מזלזלים ברכוש של אחרים (במיוחד רכב) ברמות שאין לתאר.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעמים הבודדות שכן נסעתי לקניון עם הרכב אני תמיד מחנה בקומות הפחות פופולריות. רחוקות מהכניסה אולי אבל בדרך כלל חצי ריקות וסיכוי טוב שאף אחד בכלל לא יתקרב אליך.

בקומות האלה בדרך כלל יש המון מקום פנוי שגם אם תחנה על שתי חניות זה לא יעצבן אף אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב תאמינו או לא אבל ראיתי מישהו שמעביר כבל ברזל בכל ארבעת הגאנטים במרסדס שלו וקושר לעץ. אני לא היחיד השרוט פה.:-)

***מצטער על הדאבל פוסט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו!! אני מסוגל לרצוח בנאדם על דבר כזה

שיכנס בי, שיגנוב לי את הג'אנטים, שישרוט לי את כל האוטו עם מפתח. אבל זה! זה פשוט החוסר אכפתיות הכי גדול ביקום :x

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
אגב תאמינו או לא אבל ראיתי מישהו שמעביר כבל ברזל בכל ארבעת הגאנטים במרסדס שלו וקושר לעץ. אני לא היחיד השרוט פה.:-)

***מצטער על הדאבל פוסט

בלי תמונה לא שווה.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחניונים כאלה תמיד מקפיד להחנות צמוד לקיר.

כמה שזה נשמע דבילי, זה מוריד את הסבירות למכה כזאת ב 50% :-P

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא, אבל תמיד יש את ה"גאונים(ות)" שרואים את הרכב שלך צמוד לעמוד, אז נכנסים לחניה מבלי להסתכל על הקו המפריד וחונים על החלק שלך. בכל מקרה קשה להימנע מזה.

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חשבתי שמכונית נרכשת בכדי שתשרת אותנו ולא שנשתעבד לה.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום רע בלשמור על הרכוש שלך נקי יפה וייצוגי.

אני גם יכול להגיד לך את אותו משפט בדיוק כשאתה עושה ספונג'ה או צובע את הבית.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חשבתי שמכונית נרכשת בכדי שתשרת אותנו ולא שנשתעבד לה.

.

אתה מאותם אנשים שפותחים את הדלת על הרכב לידם וממשיכים בדרכם בלי להניד עפעף?

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...