Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ההשוואה שלי :מאזדה 3 דגם יוצא לחדשה.

Peg7
שימו לב! השרשור הזה בן 5272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול קבלנו את המאזדה 3 החדשה שלנו,אחרי 4 וחצי שנים עם מאזדה 3 הדגם היוצא.

יש כמה סעיפים שאני רוצה להשוות בין הרכבים הנ"ל.

ביצועים:אותו מנוע אותו גיר,אין דברים חדשים במיוחד,המאזדה החדשה עדיין לא מאיצה ברמה מספקת,למרות שתיבת ההילוכים זריזה ומגיבה טוב,בידוד הרעשים של הדגם החדש יותר טוב מבעבר,אבל לא באופן ממש משמעותי,מהלכי הגיר עוברים באופן חלק יותר.

נוחות:הנוחות שופרה!,הכסאות התרחבו,ותנוחת הנסיעה טובה יותר,בליעת מהמורות על הכביש בחדשה נעשת בקלות רבה,מאחור?המצב נשאר כמו הקודם,אין עודף מרווח,אפילו צפוף.

עיצוב פנים וחוץ:אני לא יודע מה אתכם,אני אוהב את העיצוב החדש של ה3,עיצוב ספורטיבי יפה ונעים לעיין,מבפנים המצב לא השתנה יותר מדי,אני ישר הרגשתי בבית,אבל עדיין תוספות נחמדות מאוד,הרדיו עוצב ונראה יפה ומושך,שני מסכים שמראים תצוגה יפה,מראה גם את פרטי השיר בדיסק.

סיכום:אין הרבה הבדל משמעותי בין הדגם היוצא לחדש,אבל השיפור הזה עושה את המאזדה 3 לרכב טוב יותר,אין ספק בכך.

השינויים היותר גדולים זה נוחות,בידוד רעשים,עיצוב פנים,עיצוב חוץ,אהבתי את כבל הAUX שנותן גישה לנגנים.

אכזבה:אותו שילוב של מנוע גיר חלש 105 כ"ס אני מאוד התאכזבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז מה לפני שקניתה אותה לא ידעתה איזה מנוע תקבל?

אבל אם כבר מאזדה 3חדשה, היתה קונה את ה SPIRIT מנוע 2.0 150כ"ס יתן לך מענה טוב וחיוך בעליות, היתה מוסיף קצת גרושים ונהנה מאוד. אבל ילא הלך, תתחדש.

!!!DODGE RAM 3500 HD 6.7 CUMMINS TDI 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיצאה המאזדה 3 הראשונה היא הייתה אחת המשפחתיות היפות כמובן שבגלל שהכבישים הוצפו בה העיצוב בעיני עיבד מהרעננות שלו . כאשר המעצבים של מאזדה באו לעשות דגם חדש הם פשוט לקחו את העיצוב הישן המוצלח מתחו אותו והוסיפו חיוך דביליי:-D

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תיסע במאזדה 3 החדשה מנוע 2000 תבין את ההבדל אתה לא נוסע אתה עף

חבל על הזמן אין מה להשוות ל1600

הונדה סיוויק ספורט 5 דלתות 1800 מודל 2010

שברולט מאליבו 2010 3.5 LT

שברולט קאפטיבה ספורט 2013 LS

שברולט מאליבו 2000 טורבו 259 כ"ס 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיצאה המאזדה 3 הראשונה היא הייתה אחת המשפחתיות היפות כמובן שבגלל שהכבישים הוצפו בה העיצוב בעיני עיבד מהרעננות שלו . כאשר המעצבים של מאזדה באו לעשות דגם חדש הם פשוט לקחו את העיצוב הישן המוצלח מתחו אותו והוסיפו חיוך דביליי:-D

אמרת הכל נכון, חוץ מהדבילי

"כל היציע עכשיו משתולל...:multi::angel::onfire:"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תיסע במאזדה 3 החדשה מנוע 2000 תבין את ההבדל אתה לא נוסע אתה עף

חבל על הזמן אין מה להשוות ל1600

דווקא במבחן של הרכב צויין שה3 מנוע 2.0 החדשה מרגישה איטית יותר מה2.0 הישנה למרות התוספת של ההילוך בחדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת? יש לי חבר שנוהג בספיריט 2007 מהדגם החדש והיא לא קוראת. אני חושב שזה רק בדמי 2008 שהחליפו את הפאנל של הקונסולה המרכזית בספיריט מכסוף לשחור, ובאקטיב עם הטאסות השונות כמו זאת שצירפתי בתמונה.

DSC01866Mazda3.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...