Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש יעוץ לכבל HD

drivemaster
שימו לב! השרשור הזה בן 5270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

רכשתי טלוויזית LCD 37' full HD.:-D

שידרגתי את עצמי גם בyes hd. :-D(יחובר בקרוב.)

שאלתי היא כזאת, האם הכבל HD שמגיע עם הממיר שווה משהו, או שהוא באותה רמה נמוכה כמו הכבלים הרגילים שמקבלים בזמן ההתקנה. (הSCART או כבל RCA.)

האם משהו התנסה בו?

האם מישהו החליף אותו בכבל איכותי יותר וראה הבדל משמעותי?

ואם הכבל לא שווה משהו (כמו שנראה לי) האם יש המלצות לכבלים ספציפים שכדאי לרכוש. (לא במחיר מטורף. עד 300 ש"ח)

(בכוונה הדגשתי את הספציפים, כי גם אני מכיר את כל שמות יצרני הכבלים המוכרים. אשמח לדגם מסויים שיש למישהו נסיון איתו.)

אני צריך כבל באורך של בין 2 ל2.5 מטר.

ההמלצה השנייה היא לכבל SCART עם יציאה ל S-VIDEO. באורך של 0.5 עד 1 מטר. עד סכום של200 ש"ח (זה בשביל לחבר את הטלוויזיה בחדר שינה, ששם לא יהיה ממיר HD:|).

תודה

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי כבל HDMI, לך ל-KSP ותבקש כבל כזה בגודל שאתה צריך (1.8 מטר, 5 מטר ו-10 מטר). בכבלים האלה אין מה לחפש טובים, אין שום הבדל בין כבל ב-40 שקל לכבל ב-400 שקל.

הכבל שמגיע עם הממיר HD של יס, אם אני לא טועה זהו כבל קומפוננט.

ולגבי כבלים אנלוגיים, אישית אני לא ראיתי גם כן שום הבדל בין כבלים עלומי שם ב-30 שקל ובין כבלי Monster Cable שמתיימרים להיות הכי טובים בעולם.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה הזריזה.

למרות שאני יודע שכן יש הבדלים בין סוגי כבלים שונים.

בLCD בחדר שינה החלפתי את הכבל הפשוט שמגיע עם הממיר של HOT לכבל אחר שהיה לי בבית,של vivanco שעבה פי שניים בערך מהכבל של HOT.

והורגש הבדל משמעותי!

איפה זה KSP?

תודה

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדיל בין כבלים אנלוגיים (SCART, RCA, S-VIDEO) לכבלים דיגיטלים (HDMI). באנלוגיים אמרתי שאני אישית לא ראיתי אף פעם הבדל, הרבה אנשים טוענים שהם רואים הבדל, בכיף.

בכבלים דיגיטלים, כמה שתרצה לא תראה הבדל. זה כמו כבל USB, לא משנה כמה עבה הוא יהיה, המידע לא יעבור "יותר טוב".

http://www.ksp.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהאנטר אמר - כל עוד הכבל דיגיטלי - ההבדלים הם רק בראש.

סיגנל דיגיטלי קיים ב2 מצבים:

א. עובר

ב. לא עובר

אין באמצע.

לגבי אנלוגים - מהות ההבדל יהיה בכבלים 3 מטר + , בעלי סיכוך גרוע או הבדלים בין סוגי הכבלים (לדוגמא קומפוננט מול קומפוזיט)

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא כזה שחור או לבן. אומנם לא תראה הבדל באיכות התמונה, אבל כבר ראיתי כבלי HDMI זולים שבעקבות איכות ירודה בכלל לא מצליחים להעביר אות כראוי (לפעמים זה היה פונקציה של רזולוציה, למרות שזה יכול להיות מקרי). לא צריך להשתגע ולקנות כבלים מתחכמים במאות שקלים, אבל מומלץ להשקיע יותר מארבעים שקל בכבל.

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי יש ממש הבדל בין כבל ב-40 שקל לכבל ב-80 שקל :roll:

קיבלת כבל תקול? תחזור לחנות תחליף. שום בעיה כאן.

יש לי כבל ב-40 שקל שעובד מעולה ומעביר אות כמו גדול מה-360 לטלוויזיה ללא שום בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אני מעוניין להעלות כאן סוגייה ,

אין להשוות בין כבל USB לבין כבל HDMI,

כבלי HDMI מעברים כמות מידע משתנה ,

כבל HDMI שמתאים למסך HD-READY אמור להיות מסוגל להעביר מידע ב"רוחב פס" מסויים שיספיק לתמונה של עד רזולוציה של 720P (או לחילופין 1280*720) וסאונד של עד 5.1 בסראונד.

לעומתו כבר HDMI טוב שמוגדר עבור 1080P יוכל להעביר תמונה בחדות של FULL HD (או לחילופין 1920*1280) וסאונד LOSSLESS של 7.1 ערוצי סראונד.

אם תיקחו כבל שלא מתאים עבור חיבור FULL HD , התוצאה תהיה קיטועים בתמונה, היעלמות של התמונה וחזרה לפרקים, בעיות סאונד שונות וכד'.

הנה תמונה להמחשה:

98512377.png

אני מצרף לינק להסבר ,

תסתכלו על הוידאו משמאל ותקשיבו להסברים - אין כאן כוונה להאדיר את שם החברה שהאתר שלה - אלא רק מכיוון ששם יש הסבר נחמד ומדעי.

http://www.monstercable.com/hdmi/advanced_for_hdmi.asp

אני באופן אישי מחובר עם שני סוגים של כבלים -

לDVD שלי (שמבצע UPSCALING ל-1080P) - אני מחובר עם כבל של חברת טק-לינק (Tech Link)

לPS3 שלי (שמשמש גם לנגינת סרטי בלו-ריי) - אני מחובר עם כבל של חברת מונסטר מדגם M1000

היכנסו הנה לקבלת מידע בנושא HDMI וחיבוריות :

http://www.monstercable.com/hdmi/HDMI_Cable_Information.asp

תומר.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשקוש בלבוש בבית שימוש.

HDMI זה תקן. או שעומדים בתקן, או שלא עומדים בתקן.

או שכבל עובד, או שהוא לא. מונסטר הם פשוט שקרנים,

כמו רוב החברות המספקות כבלים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאמין לכלום ושום דבר שכתוב באתר של החברה הקולקלת הזאת. במיוחד לא אחרי הקטע שהם עשו באחת התערוכות לפני כמה שנים, לעשות "כאילו" השוואה של כבל קומפוננט שלהם, וכבל קומפוננט אחר. בסופו של דבר התגלה שהקומפוננט האחר היה בעצם חיבור RCA!

בושה של חברה.

אין שום הבדל בין כבלי ה-HDMI, הם כולם מעבירים אותו מידע ובאותה מהירות ושום דבר לא משנה בתוך הכבל עצמו. כל ה"סדרת כבלי HDMI" שלהם הם אותם כבלים בידיוק אחד אחרי השני. זה שהם יודעים לעבוד על אנשים, זה משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אנשים,

לא התכוונתי לגרום לתחושות כעס כאלה ,

מצד שני, בתור חבר פורום אודיו אני רוצה לציין שעניין ה"איזה כבל יש לי כחיבור" הוא אחד מהויכוחים הישנים בתעשייה,

לא סתם יש חברות כמו ואן דר-הול ומונסטר וסטינגר וכד' ,

לגבי יכולת העברת נתונים של כבל HDMI , חוויתי את זה בעצמי כך שאני יודע היטב על מה אני מדבר,

יש הבדל בין כבל פשוט לבין כבל טוב, אתם תחוו את זה בעיקר בהשמעת סאונד לוסלס עם תמונת FULL HD ,

אם אין לכם כבל טוב מספיק - זה פשוט לא יעבוד כראוי .

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שהמס' גידים אחיד! (לא כמו כבלי רשת במהירויות שונות לדוגמא) - זה הופך ליהיות פונקציה של אורך וסיכוך.

בא נגיד שאם תעשה כבל חצי מטר - עם סיכוך סביר - גם כבל זול ביותר יעביר FULLHD עם סאונד לוסלס.

ההבדל מתחיל ליהיות בכבלים ארוכים וסיכוכים חרא , ואז באמת כשעובדים ברזולוציות נמוכות אין בעיה ובגבוהות יש קצת (נדיר מאוד - ומצביע עדיין - על בעיה בכבל בעיקר ולא יכולת עדיפה של כבל אחר)

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי יש ממש הבדל בין כבל ב-40 שקל לכבל ב-80 שקל :roll:

קיבלת כבל תקול? תחזור לחנות תחליף. שום בעיה כאן.

יש לי כבל ב-40 שקל שעובד מעולה ומעביר אות כמו גדול מה-360 לטלוויזיה ללא שום בעיות.

זה שמצאת כבל סיני זבלי שבמקרה עובד לך לא אומר שכבלים בארבעים שקל בהכרח תמיד יעבדו - בטח ובטח לא לאורך זמן אם יוצא לך לנתק ולחבר אותו מדי פעם. לי ספציפית היו הרבה בעיות עם איכות חומרים ירודה של כבלי HDMI ולכן אני מעדיף לקנות כבל טיפה יותר טוב בידיעה שההשקעה היא על איכות החומר ולא על כל מיני זיבולי מרקטינג כמו מונסטר.

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל הנוצץ זהב.

יצא לי לפרק לא מעט כבלים יקרים שנראו ונחשבו איכותיים (לאו דווקא כבלי HDMI), ומתחת לכל הקישוטים היפים והמחברים מצופי הזהב אתה מגלה הלחמות באיכות שהיתה מביישת כל מלחימה עם ותק של שבוע בעבודה וחוטים בעובי של שערה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אנשים,

לא סתם יש חברות כמו ואן דר-הול ומונסטר וסטינגר וכד'

אז זהו, שלא סתם. יש פראיירים שמוכנים לשלם,

יש שקרנים שמוכנים למכור לך כל דבר.

ואן דר-הול הם מהקשקשנים הגדולים בתחום,

וחלק מהכבלים שלהם בכלל לא עומדים בתקן, או במילים אחרות,

התוצאה במדידות גרועה יותר מכבל שאתה מקבל חינם עם מכשיר DVD.

כל עוד יש מישהו שמוכן לשלם, יהיו חברות שינסו למכור.

הבעיה היא שקשה לדעת מהי איכות הבנייה של כבל, בלי לפתוח ולפרק אותו.

לפעמים דווקא כבל זול וחסר שם יהיה בנוי כמו שצריך, וטוב יותר ממונסטר.

ולהשלמת התמונה - ביקרתי אצל חבר בעל מערכת קולנוע אימתנית למדי,

עם שלל חיווטים. נחש באיזה מהכבלים של הרמקולים התפתחה חלודה? כן, כן, בכבלים של מונסטר.

בכבלים האחרים, שסתם נקנו באיזו חנות אלקטרוניקה במטר-רץ, לא הייתה שום בעיה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...