Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קוקסינלים בהתקף קנאה כמעודדי מכירה

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 5272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תנו לי לתת לכם איזה תסריט קצרצר לפרסומת .

קוקסינל מכוער ומטומטם (משהוא סטייל זלמן שושי למי שזוכר) נכנס עם זה שטוחן אותו לאולם התצוגה של סיאט בכדי לקנות FR.

מיד מזנקים עליו 4 סוכני המכירות באולם ואומרים לו, "זלמן, איפה היית אתמול, איך היית חסר לנו בטחינה ההדדית, איזה אורגיה הייתה, משהוא פצצה!"

הקוקסינל מיד פוצח בשירה וריקודים ומתחיל להסביר לטוחן הקבוע שלו שזאת טעות והוא בא לפה רק בגלל ה FR.

זה היה גורם לכם לחשוק באיזה FR משלכם בשביל שכולם יראו אתכם בה ומיד יזהו אתכם עם הקוקסינל המכוער?

כי אם לא, אני לא מבין מה גורם לפירסומאי ההזוי (והכנראה בקרוב מובטל) של מחסני תאורה לחשוב שאני אחשוק יותר בזבל שהם מיבאים מסין ומוכרים במחירים מופקעים בעזרת הפרסומת ההזויה הזאת..

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עכשיו נזכרת?

הפרסומת הזאת כבר רצה שנה אם לא יותר.

אם היא עדיין עולה לשידור, כנראה שמחסני תאורה חושבים שהיא מתאימה להם.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הפרסומת הזאת היום בפעם הראשונה וזה פשוט לא במקום!

כאילו זה אמור למשוך אותי לנסוע לסניף הכי קרוב שלהם ולקנות מנורות... :roll:

טעות שלי הכוונה לא הייתה לגועל נפש על הקהילה!

אלא פשוט אין קשר לפרסומת ולמוצר עצמו!!

מצטער אם פגעתי במישהו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שיש לי מניות כלשהן בקהילה ההומו-לסבית, אבל איפה הבעיתיות כאן? וזה מופנה לבחור שהגיב מעליי. "גועל נפש" אחד גדול??

יכול מאוד להיות שאתה חולק על דעתם של אותם מפרסמים ועל הרעיונות שלהם (כמו שטוען באגירה) - אבל מכאן ל- "גועל נפש"? לקהילה הזו אין זכות להופיע בפרסומות גם כשהם מחצינים את המיניות שלהם?

רק פרסומות מיניות "קונבנציונליות", כביכול, זה בסדר?

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיר,

יש פרסומת חדשה.

גרועה ווולגרית מקודמתה באלפי מונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבו אותכם מדעתכם על הקהילה ההומו-לסבית, זה לא מעניין ולא לעניין.

השאלה היא האם זאת פרסומת יעילה (בייחוד לאור מה שאנחנו קוראים פה ויודעים על דעת הרבה האנשים בארץ על הקהילה אבל גם בלי קשר).

מה, משה יושב, רואה את הפרסומת וצועק לאשתו :"שרה, מהר תארזי את הדברים, רצים למחסני תאורה, יש שם איזה קוקסינל מכוער שמן ששר כמו שאני מפליץ אחרי חמין אצל אמא שלך" ???:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה, נפתח פה דיון על מחסני תאורה. כשיש דיון על מחסני תאורה, אז מחסני תאורה מתחזקים אצלכם בזיכרון.

בפעם הבאה שתצטרכו תאורה, תחשבו איפה להשיג את התאורה, ויעלה לכם מה שחזק בזיכרון. מחסני תאורה.

לפעמים כל פרסום הוא פרסום, העיקר שמאייתים את שמך נכון.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושוב אני שמח שאין לי טלוויזיה.

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה, נפתח פה דיון על מחסני תאורה. כשיש דיון על מחסני תאורה, אז מחסני תאורה מתחזקים אצלכם בזיכרון.

בפעם הבאה שתצטרכו תאורה, תחשבו איפה להשיג את התאורה, ויעלה לכם מה שחזק בזיכרון. מחסני תאורה.

זה שהשם עולה זה לא מחייב שזה לטובה.

בכלל מחסני תאורה פונים לפלח שוק כזה שהפרסומת מתאימה לו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדמות של מיקי בוגנים פשוט דוחה בהמון רמות.

אני לא צופה בטלוויזיה אז אני לא מכיר את הפרסומת החדשה, אבל הפרסומת של מחסני תאורה פשוט זוועתית ומגעילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה תקופה בחיים שלי שהחרמתי כל מוצר או חברה שפורסמו בצורה מעצבנת קרי פרסומות זוועה בטלוויזיה, מודעות ספאם לתיבת הדואר (האמיתית), פתקים על האוטו וכו'.

הגעתי למצב שאין לי מה לקנות.

פרסום סולידי הוא סבבה. "גבול הטעם הטוב" הוא דבר אינדיבידואלי, אני חושב שהם עברו אותו מזמן, הקיפו את כדור הארץ וחזרו לנקודת ההתחלה. כמה פעמים...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...