Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל פרונטרה- אחזקת רכב

iley
שימו לב! השרשור הזה בן 5236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מברר על רכב מהסוג המצוין לעיל, מתברר לי שיחסית הינה מהנה לנהיגה יחודית (גג מתפרק, המעניק לרכב 'מצב פתוח'), בשיחה עם מכונאי רכב מחברת המומחה, מתברר שאחזקת הרכב מרקיעה שחקים...

לדוגמה מחיר 2 משולשים עולה כ3000 ש"ח :2gunfire:

מנוע לווישרים כ - 2500 ש"ח:bad-word:

????

חברים האם אכן?

אין חלפים מקבילים/יבוא מחו"ל?

תודה על עזרתכם, והמשך יום טוב.

הלל :wave2:

חוק = דבר שאין בו צורך כאשר בני האדם הם ישרים, ואין בו תועלת כאשר הם מושחתים (בנימין ד`יזרעלי, 1804-1881).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, כן, חרשתי את הפורום לאורך ולרוחב, כך שאין צורך בתשובות מסוג תעשה חיפוש וכד'. תודה

ואיך אפשר בלי..

- יומטובב

חוק = דבר שאין בו צורך כאשר בני האדם הם ישרים, ואין בו תועלת כאשר הם מושחתים (בנימין ד`יזרעלי, 1804-1881).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א: למה שילכו משולשים???

ב: ebay, אינטרנט, אתרי חלפים אמריקאים (איסוזו) ופתרונות אחרים.

עכשיו, גם באתרים שלא שולחים ישירות לישראל, ניתן לעשות מנוי משלוח מארה"ב לכאן, ואת כל מה שאתה רוכש שם שולחים לבית חברת השילוח עם הכתובת שלהם, והם כבר מתווחים לך שילוח לכאן.

זה עובד כל כך מצויין, שהם מנהלים איתך שיחות מסנג'ר באתר שלהם על המשלוח שלך עם נציג חי ונושם בלייב.

מי צריך את חסדי מוסכי ישראל תאמר לי?

האופל שלנו קיבלה אך ורק אוברול בארץ, וגם זה לא עלה יותר מ-5000 ש"ח אצל שמואל מבני ציון.

יתר החלפים מיובאם מאתרי מכירות בחול או איביי, לדוגמא ידית מאותת בארץ ששוויה כ-750 ש"ח~, איביי 12$.

כל הבאסה שספרי מגעים פתר את בעיית המאותת ועכשיו יש לי ידית ספייר... :-P

לא תהיה יצירתי? לא יהיה לך מעיין.

האמת, כבר הפסקנו לפנות למחסן החלפים של UMI פרט לתחזוקה השוטפת של הקאווליר, כל חלף מחיר בשמיים, כי אין במלאי וצריך להזמן "במיוחד".

אז סליחה UMI, אנו לא נטריד אותכם יותר, באמת מתנצלים על שנדחפנו לדלפק בקשות הזויות כמו: חלף לרכב שהבאתם לישראל. גם הפרונטרה וגם הפונטיאק GTP נהנות יופי יפי מבעלי עסק אמריקאים שפניהם מעולם לא נראו בפנינו וידינו מעולם לא נלחצו.

ועדיין, השירות טוב יותר. :lol:

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

jalaad תודה. :wave: (עיינתי בתגובתך הקודמות לשאלות דומות, ובהחלט ענה לי על רוב שאלותי)

הזכרתי את המשולשים כדוגמה לעלות המטורפת?? כפי שציין לי לכאורה איש מקצוע.. :-|

מהבנת הנקרא אפשר להניח שהאחזקה הינה סבירה לג'יפ??

האם הופתעת מעלות אחזקת האופל אצלך?

מה הינך ממליץ לאחר פז"מ אצלך, מה לבדוק במיוחד (תיבת הילוכים מנוע!!) ?

מקווה להנות מהרכב ופחות מחניות במוסכים..:roll:

[היתה לי התלבטות בינה לסאניונג קורנדו, שבהחלט גם לא מוערכת דיה בארצנו הקדושה, נטייתי לפרונטרה, עקב עליונתה בשטח ואופי היחודי שבה (כפי שציינתי לעיל)]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אפשר לומר שאנידי חלוק על עצמי מה לקנות פרונטרה או קורנדו??:evil:

קיבלתי גם לפרטי שלא אעיז להסתכן ולקנות פרונטרה, יקר להחזקה. אולי קורנדו תתן לי תמורה טובה?? לא מצאתי תשובה מספקת לגבי האחזקה שלו, חלפים? צריכת דלק די דומה עם יתרון קל לקורנדו (בדיזל)

אני לא אהיה הרבה בשטח אבל אהיה פעם בחודש (או סתם כך לעקוף פקקים בשדות:twisted: )

רב הפורום וזקני השבט נא את המלצותיכם...

ייאללה עוטו על המקלדת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שקורנדו נחות בשטח מפרונטרה.

לקורנדו יש סרנים "דנה" אמריקאיים נפוצים עם המון אפשרויות שיפור, נעילות וכד'. המנוע שלו זה ה 2.9 הישן ברשיון מרצדס שנחשב למאוד עמיד, כך גם הגיר.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כמו ששלחתי לך בפרטי, הקורנדו מומלץ מאוד.

תמורה טובה לכסף, מנוע עמיד ואמין מאוד (עצל מעט בדגם דיזל 2900 סמק), מומלץ עם הטורבו מבית מרצדס.

זמינות חלפים טובה, נוחות נסיעה טובה, המנוע הורכב במוסו הותיק וברקסטון עד תחילת 2005.

"כל היציע עכשיו משתולל...:multi::angel::onfire:"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טובב

עלות אחזקה??

סבירה?? יקרה??

+ מידע נוסף ומועיל

ערב טוב.

עלויות אחזקה סבירות, כל עוד לא ניתקלים בחלק ספציפי של אופל - למעט המנוע, רוב המיכללים זהים לאלו של האיסוזו איפון.

חוץ מביצועי כביש עייפים למדי, כלי חביב עם עבירות טובה.

בהצלחה.

הדילמה שלי בין הפרונטרה לקורנדו, כשלפרונטרה יש יחודיות ועבירות ולקורנדו את האמינות והאחזקה הנוחה יותר??

אשמח להערותכם.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אילאי, אין לי שום ניסיון עם הקורנדו, ואני מניח שהסיכוי למצוא אחד שהיו לו את שתיהן לא גבוה.

אני יכול לומר שהפרונטרה אצלנו כבר שנים ארוכות, ובעלת יכולות שטח נהדרות, וכמו שכבר מצאת בחפוש, פירטתי עליה מעל ומעבר.

אני חושב שאתה תחליט בעצמך לאן מדבר הלב שלך.

כי בסופו של דבר, כל מה שמחוץ לקטגוריה של רכב נוסעים רגילים, נקנה מהלב.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב חברים, התחדשתי 8)

תודה על המידע שחלקתם איתי,:smilecolr

ובעיקר אל הבלבול שהכנסתם אותי :silly: ...

מה לומר כולי :turn-l:

קניתי אותו שמור, מקווה לאחוות לוחמים:roll:

אה, שכחתי להשתמש עם הסמיילי הזה :wave2:

בקיצור: תודה על העזרה. ומי שרוצה שיקנא\ה

תמונה0065.jpg

2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש. מקווה שתהנה ממנה.

:-D

מברוק, תהנה ממנו, אוטו יפיפה. :mm_yeah:

התבלבלתי, מה זה הכלי הזה:shock:

בעצם כן, אפשר לומר שהרכב הוא דו :lol: גם כביש וגש שטח:oops:

בטבילת אש הראשונה שלי.. חברים, זה כמו שתגיד שהפריווט שלך גם מכין קפה וגם אופה..

מה להגיד לכם, אחרי יום עבודה.. בדרך הביתה.. לעקוף פקק דרך השדות.. (במקרה שלי, צומת העמקים-יגור) אוח החיוך נמתח לי מאוזן לאוזן, (הארומה של השדות, ההחלקות, הבוץ) וואוו כל היום כבר נראה אחרת. בדוק.

חיידק השטח מדבק. תיזהר.

אני מקרה אבוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...