Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גנבו לי את האוטו החדש לפני המסירה, כשהוא בניילונים

eyalzo
שימו לב! השרשור הזה בן 5309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חייב לשתף אתכם באחד הדברים ההזויים שיכולים לקרות. אחרי שנשבר לי מחיפושי יד-שניה, ובזבוז הזמן הכרוך בזה, הלכתי והזמנתי רכב חדש - סוזוקי גרנד ויטרה. חיכיתי 12 ימים בציפיה דרוכה, ואמרו לי לבוא לקחת ביום שישי. ואז קיבלתי טלפון בבוקר מהסוכנות, והודיעו לי שהרכב נגנב בלילה! שעות ספורות לפני המסירה המיוחלת. בלי שראיתי אותו אי פעם, וכמובן בלי שחתמתי על איזה מסמך כלשהו מלבד ההזמנה הראשונית.

מבחינה משפטית, אני והביטוח שלי (הספקתי לעשות) לא ממש צד לעניין. בדקתי את הנושא לעומק. אבל מבחינה מעשית נדפקתי כהוגן. רציתי רכב מהר ובלי כאבי ראש? אז חטפתי את האבא של כאבי הראש: משטרה, ביטוח, כביש שש (הגנבים עברו שם), כסף, ועוד.

בינתיים אני עם רכב חליפי שנתן לי הבעלים של הסוכנות שנפרצה. צל"ש על השרות!

מה יהיה בהמשך? עוד לא ברור. העסק מורכב. הסיבוך הכי גדול יהיה אם ימצאו את הרכב. מבחינת הביטוחים (שלי ושלו) זהו רכב גנוב שנמצא ויש להחזיר לבעליו. מבחינתי, זה לא הרכב שהזמנתי מהיבואן, ואין מצב שאני נוגע בו עם מקל.

מישהו פעם שמע על מקרה כזה? אשמח לדעת איך זה נגמר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ממש הזוי.

אם הרכב ימצא שלם לחלוטין,כנראה שיגידו לך לקחת אותו חזרה אחרי שיתנו לך גם זיכוי משמעותי...

אבל אל דאגה,אין שום סיכוי שהרכב ימצא שלם...כי הוא פורק כבר כמה שעות אחרי הגניבה.

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי

בדיוק אתמול,דודה שלי אמרה לי שהיא מעוניינת להזמין גרנד ויטארה קצר חדש,ואחרי המקרה הזה עדיף להמתין,בכל מקרה שיהיה בהצלחה,ובבקשה תעדכן אותי איך כל התעלומה הזאת תיגמר,תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר דודה לסלט פירות.

מקרה כזה יכול לקרות לכל יבואן.

לדעתי הם צריכים לתת לך רכב חלופי עד לקבלת הרכב החדש, אם מצויין בחוזה תוך עמה ימים הם מחוייבים לתת לך רכב והם עברו את המועד.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חתמת על כך שקיבלת את הרכב לידיים שלך, לכן כרגע אתה נמצא במצב שאתה ממתין לקבלת הרכב שהזמנת.

תסתכל בחוזה שלך מול היבואן מה כתוב במקרה ולא תקבל את הרכב עד למועד שכתוב בחוזה.

השורה התחתונה מבחינתך היא שהזמנת רכב ועדיין לא קיבלת אותו, יכול להיות בגלל איחור במשלוח ויכול להיות בגלל שגנבו להם את הרכב, אותך זה לא צריך לעניין כי כל עוד לא חתמת על קבלת הרכב, הרכב לא שלך ולכן הבעיה היא לא שלך.

את הביטוח שעשית, תבטל כדי שלא תשלם סתם, מה גם שאתה לא תקבל את הרכב הזה אלא רכב אחר עם פרטים שונים ממה שנגנב.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך לבטל- אפשר להקפיא, השאלה אם יישאר אותו מס' רישוי.

עידן

דווקא פה חיכתה לי הפתעה נעימה. ביטוח ישיר דחו לי את החיוב על המקיף, כמחווה של רצון טוב ובלי שביקשתי. בנוסף, עשו הקפאה של המקיף והחובה, כאשר את המקיף אוכל להמשיך ברכב עתידי, אם יהיה מאותו שנתון ודגם בדיוק. אם לא ארצה להמשיך את הפוליסה, יחזירו לי את (רוב) הכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה היית צריך להיות מעורב עם המשטרה וכל הבלאגן,

הריי הרכב לא נמסר, ואם הוא לא נמסר - הוא לא שלך.

ולמה זה צריך להיות בעיה שלך אם הוא נגנב? אז אם קיבלת חלופי - סבבה, תוכל להמתין עוד ואין צורך לזרות מלח על הפצעים שלל הסוכנות ולהגיד "הייתם צריכים לספק לי אוטו - איפה הוא"

אבל גם אם הוא ימצא , אין שום סיבה שתקבל את אותו רכב, שכן הזמנת רכב חדש 0 ק"מ (אולי 2-3 כדיל עשות קודן) בטח לא רכב שנגנב ונסע עשרות קילומטרים בצורה שאלוהים יודע איך (בטח לא בעדינות)

שכן הריי לא חתמת על שום מסמך קבלת רכב לידך.

אני מאמין שתקבל רכב אחר, אבל אתה צריך להפסיק להיות "נחמד", ולגרום לסוכנות להבין שזה שהרכב נגנב 12 שעות לפני שבאת לקחת אותו, שווה ערך לכך שהוא נגנב גם שבועיים לפני, ואין שום סיבה שאתה תהיה מעורב בכך (מלבד כביש 6 שכאמור בגלל שהרכב כבר רשום על שמך, וכאן צריך לבטל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הגופים שנאלצתי לשוחח איתם לא נתקלו בדבר כזה (משטרה, ביטוח, יבואן).

בינתיים זה רק סיפור, ואין לי טענות לאף אחד. כמובן שהבהרתי לכל הנוגעים בדבר שהסיפור הוא בגדר הזמנה שטרם סופקה.

עכשיו אני מחכה לתשובות מהיבואן. אין לי סיבה להפסיק להיות נחמד עדיין, כי כולם מפגינים רצון טוב ומחפשים פיתרון.

בכל אופן, לא הייתי ממהר להסיק שיש בעיה עם היבואן. זה מקרה נדיר מאד, אבל יכול היה לקרות לכל אחד.

דרך אגב, יש גוף אחד שכן מתנהל בחלמאות. הצלחתם לנחש לבד? זכיתם בויטרה גנובה. כן - זו המשטרה. למרות שהיו אינספור חוקרים ובלשים בזירה, הרכב עצמו עדיין לא רשום כגנוב. רק שתדעו שאין מה לסמוך על האתר של המשטרה, זה שיש בו אפשרות לבדוק אם רכב הוא גנוב לפי מספר הרישוי. זה חארטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, החברה צריכה לספק לך רכב חדש במקום הרכב שנגנב.

אם ימצאו את הרכב יכול להיות שהחברה תציע לך לקבל אותו כמו שהוא או לאחר תיקון (אם ידרש) בהנחה שהיא תמצא לנכון להציע לך (פתוח כמובן למו"מ). בכל מקרה אתה יכול לדרוש רכב חדש לגמרי במחיר המלא ששילמת.

הסיבה שאתה צריך קצת לעשות טיולים למשטרה וכו' היא בגלל שהרכב מבחינת רשויות המדינה רשום על השם שלך. זה אמנם לא ממש נעים ודי מציק אבל אין ברירה אחרת.

אגב, כל עוד הרכב לא נמסר לרשותך הביטוח שיופעל צריך להיות של היבואן. יכול להיות שבגלל ומדובר בסוכנות משנה העניין שונה.

בכל מקרה...תקווה שלא ימצאו את האוטו.

:|

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אם ימצאו יכול להיות מאוד מעניין.

(לפחות לכל מי שלא קשור לסיפור)

מעניין אם יציעו לך את האוטו ואם כן, אז באיזה תנאים.

מעניין מה הם מוכנים לתת לך בשביל שתקח אותו!

מה אתה היית מוכן לקבל בשביל לקחת אותו?

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אם ימצאו יכול להיות מאוד מעניין.

(לפחות לכל מי שלא קשור לסיפור)

מעניין אם יציעו לך את האוטו ואם כן, אז באיזה תנאים.

מעניין מה הם מוכנים לתת לך בשביל שתקח אותו!

מה אתה היית מוכן לקבל בשביל לקחת אותו?

אין לי תשובה חד משמעית. אבל נראה לי שבשום מחיר לא הייתי נוגע בו. זה כמו שמוכרים לך טלביזיה, והמובילים שורטים לה את המסך בהובלה. אתה כל החיים תראה את השריטה מול העיניים, ותתעצבן. כמה כסף ישכנע אותך לא לראות אותה? שאלה קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אל דאגה,אין שום סיכוי שהרכב ימצא שלם...כי הוא פורק כבר כמה שעות אחרי הגניבה.

למה שיפורק? זה רכב חדש לחלוטין! הגנבים יכולים לעשות אחד מהשניים - לנסות ולזייף אותו, או לנסות ולמכור אותו בחזרה לסוכנות תמורת דמי כופר, או למישהו פרטי במחיר "מלא".

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5309 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...