Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמקולים 4".... עזרה!

שימו לב! השרשור הזה בן 7367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך המלצות כאן לרמקולים 4" בעלי הספק גבוהה ככל שניתן ואיכות טובה ככל הניתן.

סכום ההשקעה מגיע עד 1000 ש"ח לזוג הנ"ל, אם אפשרות להתגמש עוד למעלה בצורה לא מוגזמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך המלצות כאן לרמקולים 4" בעלי הספק גבוהה ככל שניתן ואיכות טובה ככל הניתן.

סכום ההשקעה מגיע עד 1000 ש"ח לזוג הנ"ל, אם אפשרות להתגמש עוד למעלה בצורה לא מוגזמת.

יש קומפוננטים 4" של מגוון חברות כגון אלפיין, פיוניר וכו'.

הבעיה היא שלא ניתן להוציא יותר מדיי מ-4".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן , אני צריך מפרטים בבקשה, והמלצות טיפה יותר ספציפיות.

אני לא מצפה כאן לניסים, מה שקורה הוא שאני הולך לחבר זוג FNQ מקדימה אבל אני רוצה תוספת של 4" מאחורה לסגירת צליל הקיפי .

לכן אני צריך כמה שיותר חזקים ואיכותיים.

אני לא מצפה לעוצמה כמו ב FNQ וכו', פשוט עד כמה שניתן במגבלת המחיר\הגודל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן , אני צריך מפרטים בבקשה, והמלצות טיפה יותר ספציפיות.

אני לא מצפה כאן לניסים, מה שקורה הוא שאני הולך לחבר זוג FNQ מקדימה אבל אני רוצה תוספת של 4" מאחורה לסגירת צליל הקיפי .

לכן אני צריך כמה שיותר חזקים ואיכותיים.

אני לא מצפה לעוצמה כמו ב FNQ וכו', פשוט עד כמה שניתן במגבלת המחיר\הגודל.

אם הם הולכים להיות אחוריים אתה לא צריך עוצמה..

אתה יכול לקנות אפילו זוג קומפוננטים טובים שיהיו פאסיביים ויוחברו ל-hu..

אתה יכול ללכת בתקציב הזה על רוקפורד- ראיתי זוג קומפוננט שלהם שנראה לא רע בכלל..

אתה יכול ללכת על לאנזר שעולים כ-450 ש"ח.. יצא לך אפילו זול יותר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סותר את עצמך - מצד אחד אתה רוצה רמקול מיד באס מצד שני אתה רוצה שהוא יהיה 4 אינץ. לצערי הרב זה לא אפשרי , לא קיים רמקול במידה הזאת שיתן לך מיד באס .

לי כרגע יש היבבריד 4 אינץ (רמקול איכותי לפי כל קנה מידה) והם לא נותנים מיד באס ...

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך בהכרך לשים במקומות המקורים של הרכב בשביל, אל עם כן יש בעיה של חיתוך

המערכת מותקנת כבר באוטו ? עם כן והיא מותקנת בצורה טובה אני לא אמין שיהיה חסר הקפיות

מה גם שזה אוטו קטן ( בתמונה ? )

יובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגישה שלך נכונה,השימוש דוקא במידבס,ולא בקומפוננט או ברמקול קואקסיאלי נפוץ בעיקר אצל מקצוענים. הסיבה הפשוטה היא לא לגרור את מרכז הבמה לחלק האחורי של הרכב(מה שעושה את זה בדרך כלל זה הטויטרים) אם הינך רוצה להשתמש במקום המקורי לך על המידה המקורית. בשונה ממה שאמרו לך כאן,לפי דעתי אתה כן צריך רמקול חזק(למרות שהוא לא יהיה שולט) מכיוון שיש לך סט חזק מאד מקדימה(אם אינני טועה fnq רוקפורד)השוק מלא בחברות איכותיות,לך על משהו לא פחות טוב מהסט הקדמי

Quality, thats what it alll about !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש סה"כ זוג 4" שיהיו לא חזקים ברמת ה FNQ פשוט שיסגרו מעגל איתם בחלק האחורי של הרכב, אני הולך כאן על המידות אורגינל שיש לי ברכב.

אני לא מעוניין לחתוך ברכב דבר, שלא לדבר על כך שדווקא ברכב הזה (קליאו B ספורט) יש אקוסטיקה מאוד טובה ושומעים מעולה בתצורה אורגינלית, מה שאני הולך לעשות כאן הוא סה"כ להעלות את הרמה באיכות ובעוצמת השמע.

סטים חזקים אני לא מכיר של 4" לכן אני שואל כאן, אני צריך משהוא באיזור ה 70-80 וואט RMS.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלך היא לא דרייבר חזק או חלש , הבעיה שלך היא ש 4' לא יתן לך מיד באס ויתר על כך שעל מנת שהרמקול ינגן רק מיד באס אתה צריך לחתוך אותו בעזרת band pass במילים אחרות אתה צריך לחתוך אותו (בערך -אין פה ערכים מדויקים) 70~250 .

בקיצור אם אתה רוצה מיד באס רמקול 4 לא תהיה בחירה נכונה. עדיף ללכת על דרייבר גדול יותר כמו 6.5 לדוגמא.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סט יהיה חזק אם תתן לו הספק גבוה והוא באמת יכול לעמוד בו (מבלי לגעת בנצילות). אם אתה רוצה 4" מורל הייבריד יעשו את העבודה בצורה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ofer_dotan

ציינתי כבר שאני הולך על מקום שקיים לי ברכב בגודל 4" אני לא רוצה לחתוך וכו'!

לכן אני מחפש 4 אינץ' שיעשו את העבודה הנ"ל. בצורה כמה שיותר טובה.

ולאייל, אתה בטוח ש 4" של הייברד יעשו את העבודה ויעמדו בהספק של 80 וואט ממגבר רוקפורד ? ועל כמה אני צריך לחתוך אותם כדי להשיג תוצאות טובות ?

כמובן האם זה ישתלב טוב עם ה FNQ מקדימה - ערבוב של סוגי הרמקולים השונים יגרמו לסאונד להשמע אחרת כל אחד בדרכו ויווצר ערבוב סאונדים ואיכויות.

הא כן.. עלות ? כמה יעלה זוג שכזה ? ומקום מומלץ לקניה .. ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...