Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעה לנורבורגרינג באמצע ספטמבר, יש מצטרפים ?

DanyG
שימו לב! השרשור הזה בן 5367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם,

התוכנית שלי היא לבצע את הנסיעה השנתית שלי לנורבורגרינג בסביבות אמצע ספטמבר (ככל הנראה 13 עד 20 לחודש).

בתוכנית :

נהיגה על מסלול הנורדשלייפה

נהיגה על מסלול הגרנד-פרי (שיפתח באופן חריג ומיוחד לביצוע הקפות)

ביקור בתערוכת פרנקפורט

תיתכן קפיצה לצורך נהיגה על מסלול ספה-פרנקורצ'אמפס בבלגיה (כשעה נסיעה מהרינג)

פעילויות נוספות

המעוניינים להצטרף מוזמנים לשלוח לי הודעה פרטית (אפשר גם לשלוח מייל בכדי שלא להציף את התיבה כאן - [email protected]).

כמו כן, מי שמעוניין יוכל לקבל ממני הכנה והדרכה לנהיגה ספורטיבית ונהיגת מסלול באופן כללי ו/או וספציפית עבור הנורבורגרינג.

ניתן גם לשאול שאלות כאן.

:-)

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם יש לי דוד שגר בגרמניה ויכול לסדר לי הכל שם, כמה בערך העלות צריכה להיות?

רק טיסה.

תודה לעוזרים, אם כן יש מצב שאני יצטרף עם אבא שלי טיול לפני צבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

לאור השאלות שעלו כאן ואלו שקיבלתי במייל ובה"פ - הנה פירוט ההוצאות הצפויות :

טיסה - תלוי עם איזה חברה, איך מזמינים, וכמה זמן לפני הטיסה. קחו בחשבון בין 400 ל-600 דולר.

רכב - תלוי מה שוכרים. צריך לבדוק לגבי מבצעים, מפני שהרבה פעמים יש דילים זולים לדגם מסוים.

רכב משפחתי פשוט (למתחילים) בסיגנון גולף / ב.מ.וו. 1, כ- 50 יורו ליום.

מרצדס C / ב.מ.וו. 3 - כ-75 יורו ליום

מרצדס SLK / אודי TT - כ- 100 יורו ליום

פורשה קיימן / בוקסטר - 160 יורו ליום

פורשה 911 - 199 יורו ליום

לינה - ניתן לישון בצימר / פנסיון / בית מלון, תלוי ברמת הפינוק. גם הצימרים הכי פשוטים הם ברמה מצוינת.

המחירים נעים בין 25 יורו לאדם בחדר משותף עם עוד מישהו (חבר, לא מישהו זר), 30-40 יורו לחדר לבד, ועד ל-80 יורו לחדר יוקרתי במלון. מי שמחפש עוד יותר יוקרתי יוכל לישון במלון דורינט שנמצא בתוך מתחום מסלול הגרנד-פרי אבל שם המחירים במאות יורו ליום.

אוכל - ארוחה בשרית טובה במסעדה עולה בממוצע כ-15 יורו. בשרים יקרים יעלו את המחיר לאיזור ה-20 יורו. סה"כ אוכל ליום צפוי להיות כ-50 יורו לכל היותר.

דלק - 1.43 יורו לליטר בממוצע. צריך לקחת בחשבון 170 ק"מ משדה התעופה בפרנקפורט למסלול וכמובן 170 ק"מ חזרה. בנוסף דלק לנסיעות שונות וכן דלק להקפות על המסלול. צריכה ממוצעת על המסלול לרכב משפחתי עד ספורטיבי-קל כ-1:7 ק"מ/ליטר, לרכב מהיר (טיטי) 1:5 ק"מ/ליטר, רכב סופר מהיר (911) 1:3 ק"מ/ליטר.

כניסה למסלול - כל הקפה עולה 21 יורו (נכון לשנה שעברה, ייתכן ועלה ל-22). ניתן לקנות כרטיסיה ובכך להוזיל את המחיר בתלות בגודל הכרטיסיה.

שונות - כדאי להכין כסף להוצאות נלוות כגון - רכישת מוצרים במסלול ורכישת מתנות (מאד מפתה), ביקור במקומות שונים בסביבה וכד'.

כניסה לתערוכת הרכב של פרנקפורט - כ-13 יורו לאדם באמצע השבוע, 15 יורו בסופ"ש.

סה"כ הערכה לשבוע עבור רכב ספורטיבי-קל וכמות הקפות סבירה (בין 10 ל-15) - בין 8,000 ל-10,000 ש"ח.

הנס סירטון משנה שעברה.

אני נוהג בפורשה 911 קררה 4. לצערי ההקפה הכי מהירה 8:01 דקות לא צולמה, בסירטון עשיתי רק 8:31 דקות.

תהנו.

http://www.youtube.com/watch?v=4l9kPvSQRbs דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני,ציינת פה עלויות שכירות יומית לכל מיני רכבים.

הרכבים האלה מורשים לעלות על הנורבורגרינג ?

אני יודע שרוב רכבי ההשכרה לא מבוטחים על הנורבורגרינג,כך שבמקרה של חלילה תאונה שוכר הרכב צפוי לקבל "אלמנט" ארוך במיוחד.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה צודק.

אני לא מכיר מישהו שהתרסק ברינג ובדק את הנושא מול חברת ההשכרה.

כל מי שאני מכיר שנסע לשם שכר רכב מאחת מחברות ההשכרה, כולל אותי כמובן (ואני עושה את זה כבר מספר שנים לא קטן).

מכיוון שאני מכיר פחות או יותר כמעט את כל מי שנסע לשם מהארץ, אני יודע על מקרים שבהם חברת ההשכרה ביקשה תשלום עבור בלאי לצמיגים ולבלמים, אך השוכרים סירבו בטענה שמדובר בבלאי סביר ושממילא לא קיבלו את הכל חדש אלא משומש. בזה נגמר הסיפור ולא שולמה כל תוספת.

בכל מקרה, 2 דברים שכדאי לזכור:

1. אם אתה מתרסק עם הרכב ברינג - הדבר האחרון שידאיג אותך הוא שלמות הפח. תחשוב יותר בכיוון שלמות הגוף שלך.

2. על הרינג צריך לדעת לנהוג. זה לא ארגז משחקים לילדים, אלא דבר רציני מאד. אפשר לעלות ולנהוג מאד לאט, זה חוקי. אבל מי שנוהג מהר צריך להבין שהמקום מסוכן ואסור להקל ראש. אם אתה שואל אותי, אז אין שום סיבה בעולם לעשות תאונה אם אתה יודע מה אתה עושה.

אגב, לפי הגדרות התעבורתיות בגרמניה, הרינג הוא כביש אגרה ולא מסלול.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דני שאלה שלא קשורה לנסיעה וקשורה למסלול עצמו.

בסרטון שהעלת ניתן לראות כי מרווח הביטחון של המסלול קטן מאוד ביחס למסלולים אחרים שאני רגילה לראות במירוצים

כך שיש מקום מאוד קטן לטעויות ומרווחי הביטחון מצטמצמים, כך שאם נהג טועה הוא פוגש מהר מאוד את מעקה הבטיחות בצד הדרך.

תקן אותי אם אני טועה.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

י

על הרינג צריך לדעת לנהוג. זה לא ארגז משחקים לילדים, אלא דבר רציני מאד. אפשר לעלות ולנהוג מאד לאט, זה חוקי. אבל מי שנוהג מהר צריך להבין שהמקום מסוכן ואסור להקל ראש. אם אתה שואל אותי, אז אין שום סיבה בעולם לעשות תאונה אם אתה יודע מה אתה עושה.

אגב, לפי הגדרות התעבורתיות בגרמניה, הרינג הוא כביש אגרה ולא מסלול.

דני G.

סמוך על חברות הביטוח. אני בטוח שבחוזה השכרת הרכב יש סעיף האוסר נהיגה ספורטיבית. אגב, גם הוצאות הטיפול הרפואי (אם חו"ח נדרש) גם הן לא כלולות בביטוח חו"ל הקונבנציונלי, אלא אם כן קונים פוליסה מיוחדת המכסה ספורט מוטורי.

לא הייתי מאחל למישהו לגלות שהוא ריסק 911 והוא צריך לשאת במלוא עלות הנזק + עלות הפינוי והטיפול בביה"ח שיכולות להיות גבוהות מאוד. אגב, תאונות מסלול קורות גם לנהגי מרוץ מקצועיים שיודעים בדיוק מה הם עושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, גם הוצאות הטיפול הרפואי (אם חו"ח נדרש) גם הן לא כלולות בביטוח חו"ל הקונבנציונלי, אלא אם כן קונים פוליסה מיוחדת המכסה ספורט מוטורי.

אין "חיה" כזו אצל חברות הביטוח בארץ!

אם הנציג (וגם הממונה עליו) רק שומע את צמד המלים המשוקץ "ספורט מוטורי" אתה מקבל ניתוק ידידותי (לא) בפנים.

מה שעצוב הוא שניתן לרכוש פוליסת ביטוח לנזקים בעקבות ספורט חורף לסוגיו (סקי/סנואובורד), אשר להערכתי כמות הנפגעים בו איננה מבוטלת בכלל (אני מכיר אישית 3 אנשים שעברו תאונות גלישה במהלך חופשות סקי באירופה). הכל עניין של ביקוש, אם יהיו מספיק אנשים שינדנדו לחברות הביטוח בארץ, אולי אלה יתחילו לבצע הערכות סיכונים עבור פעילויות ספורט מוטורי, ויציעו פוליסות מותאמות לעיסוק בספורט זה בחו"ל, בדיוק כמו שהן מציעות כאלה עבור ספורט חורף.

בינתיים, כל עוד האופציה לביטוח מהארץ לא קיימת:

אירופאים/אמריקאים שעולים לימי מסלול מאורגנים (לא ברינג, שכאמור לא נחשב מסלול מירוצים) מבטחים עצמם דרך חברות ביטוח מקומיות. השאלה היא איך תיירים יכולים לבטח עצמם דרך חברת ביטוח מקומית, אני לא בטוח שאפשר. האם מישהו כאן ניסה/יש לו מידע בעניין/אולי אפילו הצליח לבטח את עצמו בעבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הסרטון נראה כיף לא נרומאלי לשבור את השגרה של הכבישים השבורים/כול מטר רמזור אדום/פקקים של מדינת ישראל

לצערי יצא לי לנהוג במסלול הזה רק בגראן טוריסמו 4 בפלייסטיישן 2

SEAT IBIZA FR '05 150BHP

Designed in Germany Built in Spain Perfected in Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיול שמאוד רציתי,אבל בגלל גילי הצעיר וחוסר ניסיון בכביש אני ידחה אותו לגיל 21,24 לפחות.

בהצלחה לכל מי שנוסע ותהנו,אל תשכחו להביא תמונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...