Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי רנו מגאן, האם לפנות למוסך רנו/ניסאן מורשה או מוסך לא מורשה וזול?

CarsOpinion
שימו לב! השרשור הזה בן 5385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה ביקרתי במוסך רנו/ניסאן בתל אביב והופתעתי לראות את הרמה של המוסך,

יש לי רנו מגאן בת 4 שלא באחריות, האם כדאי לי לטפל במוסך המורשה אך יקר יותר לעומת מוסך לא מורשה וזול יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד טלוי באופי הבעיה(טיפול קטן וכה שווה לסים עוד 200 ש"ח שיתופל לפי הוראות יצרן.איך בבעיות מסובכות יותר החשבון יכול להגיע לשמיים),וגם כן איך המוסך השני..

Shift happens!:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי את הרכב כרכב יד שניה מחברת ניו קופל - רנו מגאן בת 4 שנים,

ברצוני להחליט על מקום לטיפולים השוטפים שלי ותיקונים נוספים - בעיית גיר קטנה

מצד אחד אני חושש מהמחיר במוסך היבואן שידוע כיקר מאוד - אך אני יודע כי לבטח הטיפול יהיה טוב והחלקים מקוריים

מנגד לבטח המחיר במוסך שאיננו של יבואן יהיה הרבה יותר זול אך לא ברור טיב החלקים והשירות.

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל בעיית הגיר - לא הייתי הולך למוסך מורשה אלא למכון שמתעסק בגירים

לטיפולים קטנים וכו' אין בעיה ללכת למורשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי מניסיון הזול בסוף יקר מאוד מאוד, הרכב שברשותך הוא רכב מצוין עד שמתחילים הקומבינות,אני לא חושב שיש הרבה מוסכים לא מורשים שיודעים מה באמת קורה במכוניות האלה,אני לא הייתי מכניס רכב כזה למוסך שלא מומחה ויודע בדיוק לטפל ברכב הזה,אני רואה מכוניות שמגיעות למוסך לאחר סבב מוסכים ובמקום לשלם סכום מסויים משלמים הרבה יותר דוגמה קטנה אין הרבה מוסכים שיודעים שברכב שלך פלגים מקוריים זה קריטי הם שמים חליפי ומכאן מתחילים הצרות,גם פלטל שמן ושי יש עד הרבה דוגמאות,עזוב אותך משטויות לא כל יום עושים טיפול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משה בן דוד,

ראיתי בפרופיל שלך, שאתה עובד במוסך מורשה רנו.

ויש לי שאלה אליך:

אני רואה שאתה דוגל בהמלצות היצרן לגבי חלפים מקוריים.

איך אתה מתייחס לזה, שבמקום השמן שהיצרן ממליץ עליו (ELF), בכל מוסכי חברת רנו- ניסן ממלאים שמן של חברת פז?

השמן הוא 10-40W שרשום עליו "בטכנולוגיה סינטטית". לי לא ברור מה אחוז הסינטטיקה בשמן הזה.

מה עוד - ברכבים החדשים, על המדבקה של ELF הדביקו מדבקות של "פז".

אני אגיד לך מדוע אני שואל - מהיום הראשון בקנגו DCI שלי היתה צריכת שמן.

בפעם האחרונה לא עשיתי טיפול במוסך של היבואן,התעקשתי על הפילטרים המקוריים, אבל החלפתי את השמן של "פז" לשמן של VALVOLINE באותה דרגת צמיגות.

ומה הפלא? האוטו הפסיק לצרוך שמן.

גם במוסך, שאינו מוסך מורשה רנו, אפשר להזמין חלפים מקוריים.

ואולי תופתע לשמוע - במחירים הרבה יותר נמוכים, ממה שמוסכי חברה דורשים עליהם.

מנסיוני.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תקרא את התגובות שלי לגבי חלפים מקוריים תראה שאני מתיחס לחלפים שגורמים לבעיות במקום לפתור אותם,אם יש מוסך שיכול לתת מענה למכוניות אלה בלי לגרום ליותר נזק אין בעיה בכלל ,ואם זה במחירים סבירים אז בכלל טוב,אין הרבה כאלה ואם אתה לא מטפל אצל אחד כזה לך למוסך מורשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לשלם מחירים לא סבירים...

כי זה מה שמשתמע ממה שכתבת.

אולי לא התכוונת, אבל גם אתה ,בתת מודע, מודה שהמחירים אצלכם מוגזמים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משה בן דוד,

ראיתי בפרופיל שלך, שאתה עובד במוסך מורשה רנו.

ויש לי שאלה אליך:

אני רואה שאתה דוגל בהמלצות היצרן לגבי חלפים מקוריים.

איך אתה מתייחס לזה, שבמקום השמן שהיצרן ממליץ עליו (ELF), בכל מוסכי חברת רנו- ניסן ממלאים שמן של חברת פז?

השמן הוא 10-40W שרשום עליו "בטכנולוגיה סינטטית". לי לא ברור מה אחוז הסינטטיקה בשמן הזה.

מה עוד - ברכבים החדשים, על המדבקה של ELF הדביקו מדבקות של "פז".

אני אגיד לך מדוע אני שואל - מהיום הראשון בקנגו DCI שלי היתה צריכת שמן.

בפעם האחרונה לא עשיתי טיפול במוסך של היבואן,התעקשתי על הפילטרים המקוריים, אבל החלפתי את השמן של "פז" לשמן של VALVOLINE באותה דרגת צמיגות.

ומה הפלא? האוטו הפסיק לצרוך שמן.

גם במוסך, שאינו מוסך מורשה רנו, אפשר להזמין חלפים מקוריים.

ואולי תופתע לשמוע - במחירים הרבה יותר נמוכים, ממה שמוסכי חברה דורשים עליהם.

מנסיוני.

לשאלה שנשאלת, ואותה הדגשתי , בחרת לא לענות.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלות הנשאלות הייתי מצרף אחת נוספת

רצוי כי ייכתב בחתימתך כי אתה עובד בחברת קרסו, למען השקיפות. כך למשל עושה עומר ג R מחברת צ'מפיון.

וכיף שאיש מקצוע יכול לענות ולייעץ בקשר לדגמים שחברתו מייבאת. ואם אפשר קצת אובייקטיביות :shock:

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי בך, דעתי בנושא היא חלוקה ואני נדדתי בין מספר מוסכים בין טיפול לטיפול כי כולם בסופו של דבר סיפקו את העבודה.

טיפולים פשוטים תוכל לבצע בכל מוסך, החלפת שמנים, פילטרים וברקסים אלו דברים שזהים בכל המכוניות ולא צריך לעבור הסמכה מיוחדת כלי להחליף שמן ברכבי רנו. מצד שני ההפרש במחירים בין המורשה למוסכים אחרים עומד על גג 200 ש"ח ולכן לפעמים כדאי להכנס למורשה רק בשביל שהק"מ ירשם במחשב.

הבעיה בקרסו היא לא במקצועיות או בעלויות עבודה, הבעיה היא בתמחור לא פחות משערורייתי לחלקים שאין להם תחליפי בשוק, לדוגמא דיסקים אחוריים לקליאו ספורט (כמעט 2K ש"ח), קונקטור לאור מספר אחורי (300 ש"ח ועוד יותר מצחיק/עצוב שאם תקנה את כל היחידה של האור מספר תקבל את הקונקטור בתוך החבילה וזה יעלה לך פחות), צינור דלק (500 ש"ח), קיט רצועת אביזרים (3K ש"ח).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום בקשר לשמן מנוע elf מומלץ עי היצרן ולא חובה ושמן פז מסופק עי קרסו,ובקשר אליי אני לא עובד בקרסו אני עובד במוסך מורשה רנו וניסאן, בסך הכל יש לי רצון לעזור אני לא מרוויח מזה כסף,אין לי אינטרס לא להיות אוביקטיבי,לגבי מוסכים לא מורשים אני חוזר ראיתי מכוניות שהגיעו ממוסכים כאלה במצב זוועתי לא פעם אחת,לצערי לא כל מי שיש לו מוסך באמת בעל מקצוע,וכולם מחפשים לעשות קומבינות,אם יש לך מוסך שהוא אמין ובעל מקצוע טוב ובמחיר סביר מצויין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשה שלום

מבחינתי עובד במוסך מורשה רנו ניסאן כאילו עובד קרסו.

בשבילי על כן מדובר בבעל מקצוע .

לכן אמרתי כי תציין זאת בחתימתך כך יוכלו כולם לדעת כי מדובר באדם שזה מקצועו .

ראה תגובות של אנשי מקצוע אחרים בפורום, שלרוב מופיע בחתימתם איזכור למקצועם.

ותודה בכל מקרה על הסיוע בעבר בהווה וגם בעתיד.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...