Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לציפים.

שימו לב! השרשור הזה בן 5388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לתיבת ה DSG יש סף רגישות נמוך לשיפורי מומנט ולכן הייתי בודק טוב טוב מה הסף (לא זוכר כרגע) לפני שאני רץ לשפר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתיבת ה DSG יש סף רגישות נמוך לשיפורי מומנט ולכן הייתי בודק טוב טוב מה הסף (לא זוכר כרגע) לפני שאני רץ לשפר.

שזה אומר? מצטער על הבורות..

~!!~Scirocco~!!~

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי כמה כ''ס הגיר יכול להחזיק ביגלל זה הוא שאל,אני בימקומך לא מוסיף צ'יפ למה יכול ליהיות שהגיר לא יקבל את זה בברכה וילך גיר,וגיר DSG עולה קרוב ל20K ולא חראם רק קנית את האוטו.

HU: PIONEER DEH-3950MPRAER: lightning audio B4.69.3 AMP1: JENSEN 2CH 200WAAT AMP2:JBL GTS180 2CH SUB:sundstreem xs12 250RMS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערוך חיפוש על DSG תבין. דובר רבות על חוזקם.

ותפסיק לצטט את ההודעות שמעליך.

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אומר שכאשר אתה "משפר את הרכב" דבר ראשון אתה מבטל את האחריות.

דבר שני, בכל מקרה לא ניראה לי שאתה הולך להגיע להספקים כאלה אבל הגיר הזה בנוי לעמוד עד מומנט מסוים במידה ותעבור אותו זה יעלה לך הרבה אבל הרבה כסף.

1:52 1:53 1:54 1:55 1:56 איזה זריזים אתם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשפר, בהחלט (למרות שאני ממליץ קודם לגלות את יכולות הרכב במצבו הסטנדרטי).

בכל מקרה, מגבלות הDSG נמדדות במומנט ולא בכ"ס, הוא מחזיק עד 32 קג"מ, מה שאומר שאפשר להגיע לאיזור 240 כ"ס עם צ'יפ. מעבר לזה, אתה מסכן את שלמות הגיר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...