Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט מליבו או אופל ווקטרה

אסף הופמן
שימו לב! השרשור הזה בן 5439 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לבאי הפורום.

אבא שלי שפך מנוע של מיצובישי גאלאנט 96' ועכשיו צריך לקנות משהו חדש (התקציב עומד על 65K).

אבא שלי הוא איש גדול הנזקק לרכב חזק ומכוניות אמריקאיות עושות לו את זה.

אני מתלבט בין האופל ווקטרה והשברולט מליבו 2005- 2006.

האם הם למעשה אותו הרכב?

מה יתרונות/חסרונות של אופל מול המליבו?

תודה על זמנכם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שצופים שחבית תהיה על 85 $ בסוף השנה. המליבו 2005 (8-9 ק"מ לליטר ) רחוק מהתשבחות שמעתירים על ה 2008/9 . זה אוטו אחר לגמרי , עדיין קלאסיקה של אניה אמריקאית מהדור הישן. עם זאת היא אמינה כמו יפנית. לא פגשתי (ובדקתי ) שמישהו שמע על מנוע נגמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאליבו עדיפה.

הן חולקות אותה שילדה אבל למאליבו יחידת כוח עדיפה (וחסכונית הרבה יותר ממה שחיימי אומר. צפה לכ 11-12 ק"מ לליטר בנסיעה מעורבת לא עדינה מידי ועד ל 1:15 בנסיעה עדינה).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שי למעלה, כך מעיד גם הניסיון שלי בשנתיים וחצי של בעלות על מאליבו. בנסיעה מעורבת סביב 11 קמ' לליטר ובשיוט נטו עוד יותר כמובן(וזה עדיף אפילו על מנועי 2.0 ליטר וחלק מה 1.6 ליטר בשוק).

דני

"נשים. אי אפשר לחיות איתן. אי אפשר לשלוח את כולן לקנדה"

(משנתו הסדורה של אל באנדי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלי 2007 ואני מודד בלי סוף את התצרוכת בכל קומבינציה אפשרית(אני כל היום על הכביש).

שמעתי שדגמי 2008(צורה חדשה) צורכים מעט יותר אבל דגמי 2007-2005 צנועים יותר ומפתיעים בתצרוכת המשולבת ובטח בשיוט.

"נשים. אי אפשר לחיות איתן. אי אפשר לשלוח את כולן לקנדה"

(משנתו הסדורה של אל באנדי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כל היום נוסע אז אין בינינו השוואה.

ואז מעניין למה עזבו את מנועי ה- OHV לטובת OHC ו- DOHC.

אוקיי . אז זה מנוע פרימיטיבי.

מה שחשוב זה כ"ס לסמ"ק או כ"ס לצריכת דלק ? למי מפריע שיש לו 3510 סמ"ק אם הוא כל כך חסכוני וכל כך חזק ?

בכ"ס ומומנט לצריכת דלק זה מנוע שכל המצאות הגרמנים עם טורבו +סופרצ'רג'ר לא מריחים לו מאחורה, ועוד לא ראינו את אמינותם ועלות ההחזקה שלהם.כן ראינו שהמליבו לא נגמר ולא שומעים עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5439 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...