Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מנהלים חסכוני עד 70K - יש "חיה" כזאת?

Nisim_C
שימו לב! השרשור הזה בן 5451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מאזדה 6 שנת 2004 שעושה בערך 1-9.5 כש70% מהנסיעות הן בתוך העיר בנסיעה די אגרסיבית.

מניח שבנסיעה רגועה ו50%-50% עירוני ובין עירוני תהיה צריכה הרבה יותר טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקבוצת המשפחתיות הגדולות החסכניות ביותר הם האוונסיס וה407.גם בעלויות האחזקה השוטפת הן הזולות ביותר.הסובארו צמאה מאד ומה6 יש רכבים יותר טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

B4 כנראה שתהיה פחות מוצלחת מבחינת צריכת דלק.. אולי הונדה אקורד..

רוצה לשמוע וידוי?

יש לאבא שלי B4 2500 סמ"ק והוא מצליח לעשות 1 ל10 :)

נשבע לך .

אבל אבא שלי נוהג ממש ממש רגוע. אז זה לא בעייתי כל כך.

שבת שלום!

HONDA CIVIC hatchback-RED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאליבו מודל 2006.

צריכת דלק של כ 1:13 בנסיעה מעורבת.

מאיפה לעזאזל באו האגדות האלה ?

לי אמרו ב-UMI שהוא עושה 10 , וזאת היתה חלק מהסיבה שהלכתי עליו אחרי נסיעות נסיון בכל המתחרות. למעשה אצלנו ,בנסיעות בעיקר קצרות (מבשרת-העירה) הוא לא עושה 8. לרוב אלה ששאלתי הוא עושה בסביבות 9.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מוכן להתפשר על שנתון 2001 תוכל להנות מפורד טאורוס שעושה בערך 1:10 ועוד תשאר עם 40K עודף ביד

כבר לא מחפש מנוע 2 ליטר לסיירה. פינטו או לא פינטו.

השימוש במידע הינו על אחריות המשתמש בלבד, על כל המשתמע מכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פולקסוואגן פאסאט TDI מודלים 2004-2005 יתנו צריכת סולר אפילו יותר טובה מהדרישות.

רכב חזק ואיכותי.

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=&ModelID=34&SubModelID=308&FromYear=2004&UntilYear=2005&Auto=1&fromPrice=&untilPrice=&Info=&SubSubModelID=0&OwnerID=&fromKM=&KM=&fromEngineVal=&untilEngineVal=&EngineTypeID=2&fromHand=&Hand=

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...