Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שדרוג ל 3WAY אקטיבי (הונדה אקורד 08) + תמונות

tomerR
שימו לב! השרשור הזה בן 5460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אנשים

לאחר התלבטויות על מיקומי אלמנטים ובאיזה קרוס להשתמש, נקנה המעבד המוכר והטוב H701 של אלפיין והשלט שלו.

אחרי מיילים ועוד מחשבות, שיחות וזי!ני מוח עם חברי פורום יקרים והמפיץ של הייבריד אודיו באנגליה, נבחר על מיקום OFF AXIS עבור המיד L4 בקיק פאנל.

על ההתקנה ניצח כמובן יוסי אלפיין מסדנת Elite Car Audio, שאין לי מילים על העבודה המדהימה וההשקעה הרבה, שהם מתמיד הסטנדרט היחידי שהוא מכיר.

לצורך התקנת קיק פנאל שמאל, הוזז בית הפיוזים וידית פתיחת מכסה מנוע.

המגבר שהוסף לטובת המיד'ים Genesis ST100, לא צריך לפרט, הותקן מתחת למושב ימין ולידו הפרוססור. בקיצור, התקנת Stealth מושלמת.

בתמונות:

בית הפיוזים לפני המעבר, מיקום חדש לידית מכסה מנוע ומיקום קיק שמאל, מיקום קיק ימין, העומק המטורף מאחורי חתיכת פח עקשנית בקיק ימין .

CIMG0732.JPG

CIMG0735.JPG

CIMG0739.JPG

CIMG0741.JPG

CIMG0743.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עוד קצת תמונות

רציתי להודות לכל האנשים היקרים שעזרו וייעצו (וגם קצת התחרפנו ממני): דני שדאג לי לציוד משובח (ועוד ועוד ועוד...*), רוני ואלי שבזכותם אנחנו יכולים לקנות ציוד HIGH END במחירים שפויים לגמרי ולקבל אחלה שרות על הדרך.. ניר, גורל, אלכס ששיגעתי "קצת" עופן דותן שהמערכת שלו קנתה אותי בהשמעה הראשונה וכמובן יוסי שהיה תענוג גדול לראות אותו עובד + אחלה סנדויצים :-P

CIMG0771.JPG

CIMG0765.JPG

CIMG0749.JPG

CIMG0776.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד 2 תמונות שאני ממש מחבב...

יוסי עיצב מחדש את המתאם פלסטיקה שעליו יושב האקליפס ומיקם את השלט של הפרוססור מתחתיו...+ פלסטיק הסוואה בצבע המאפרה.

לגבי השליטה מההגה:

אחת הדרישות שלי כבר בהתקנה של ה 2WAY, הייתה לשמור על השליטה מההגה של הרכב. לצורך העניין, בחרתי מכשיר שתומך בכך ונרכש מתאם של חברת PAC-AUDIO עבור האקליפס - SWI-ECL2 . ההתרשמות שלי שהמתאם לא רע בכלל, טיפה הסתבכנו בהתקנה שלו אבל PAC ענו מהר למייל הראשון שלי וגם בעזרת היבואן בארץ של PAC , הנושא סודר מהר מאוד. יש טיפה צוואר בקבוק שנובע ממעגל השליטה באקליפס - לפי בדיקה שעשיתי מול המתאם עצמו, מה שגורם לטיפה איטיות בתגובה של הלחיצות. סה"כ, שווה לגמרי 25$ . כמובן שעכשיו אני מגביר ומנמיך את הווליום דרך הפרוססור....

כמעט שכחתי..! הסאונד :-D

הבמה מאוד גבוהה, ה ST100 ממש הפתיע אותי בעוצמה שלו (אולי תשובה לשרשור ההזוי שהיה פה לאחרונה לגבי הגברת L4...) נשאר "רק" לכוון עוד קצת גיינים, פאזות, טיים קורקשן. אבל גם לפני הכיוונים - הסאונד משובח. אני מרוצה. ולאט לאט גם אגמל מ MP3ים ...

במילה אחת, תענוג

resizeCIMG0753.JPG

CIMG0758.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, תתחדש על המערכת, התקנה יפה מאוד!

תוכל בבקשה לפרט מאיזה שיקולים החלטתם למקם את המידריינג' באוף אקסיס? אני לא שואל סתם, כי אני שוקל להכניס מידריינג' שהוא 6.5" לשם, ועם גודל כזה יהיה מאוד קשה לעשות ON AXIS, בעיקר מצד שמאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, תתחדש על המערכת, התקנה יפה מאוד!

תוכל בבקשה לפרט מאיזה שיקולים החלטתם למקם את המידריינג' באוף אקסיס? אני לא שואל סתם, כי אני שוקל להכניס מידריינג' שהוא 6.5" לשם, ועם גודל כזה יהיה מאוד קשה לעשות ON AXIS, בעיקר מצד שמאל.

1. המיקום המועדף למיד'ים L4 של הייבריד אודיו

2. אסתטיקה של הרכב - הקיק פאנל זורם עם המראה המקורי ובנוסף לא רואים את הקיק מבחוץ בכלל

3. העדפתי שהבמה לא תהיה מכוונת רק על הנהג

התוצאות מאוד טובות. רק צריך לכוון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, בהחלט ניראה טוב...

הרמה בפורום בהחלט עולה מיום ליום,

אני שמח שאתה מרוצה ומקווה לשמוע אותה במפגשים הבאים..

תהנה, בהחלט ציוד מעולה

רוני נ.

AUDI A3 2.0t FSI DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש , עשית בחירה מצויינת של רכיבים וגם במתקין לא ממש "נפלת" :wink:

נראה מצוין ומקווה שתהנה .

לגבי האקסיסים - אני את ה L3 כיוונתי כך באוף מלא וזה נשמע מצוין , את ה L4 מיקמתי קצת יותר און אקסיס וקצת יותר אהבתי אבל זה לא גורף וזה תלוי בהמון גורמים אחרים כמובן .

העיקר שאתה מבסוט.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

כרגיל אצל יוסק'ה, התקנה לעילא ולעילא. תהנה ממנה!

איתמר.

נ.ב, אני חושב ששדרגת ל 4WAY אקטיבי, לא? 3WAY אקטיבי יש גם באקליפס, לא צריך את הפרוססור בשבילו.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד רכב דמעות בפורום :-P

תתחדש - כן ירבו, אין מילים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר

תתחדש עוד פעם ! :wink:

אני שמח שאתה מרוצה - ושלא יגידו של HONDA יש פח דק , במקומות מסויימים :twisted: הוא די עבה :lol: .

Head : Alpine IXA - W407 + PXA H701

Spk : Mt22 | L3 | Hertz Ml 1600 | HDX 300 D

Amp : Nakamichi PA2100 | PA4100 | Audison Lrx 1.1 K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש תומר, יפה מאד מאד.

בחירה נבונה של רכיבים, אבל למה אצל מתקין כזה? לא חבל?:wink:

יוסי, כהרגלו בקודש, מצדיק את המוניטין הרב שלו שנרכש בעמל רב ובכ"כ הרבה לקוחות מרוצים, אני ביניהם.

עבודה יפהפיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

כרגיל אצל יוסק'ה, התקנה לעילא ולעילא. תהנה ממנה!

איתמר.

נ.ב, אני חושב ששדרגת ל 4WAY אקטיבי, לא? 3WAY אקטיבי יש גם באקליפס, לא צריך את הפרוססור בשבילו.

המממ..צריך סאב בשביל 4WAY לא ...?

תודה לכולם , היה קשה לצאת מהאוטו לפני כמה דקות...(באדיבות דייב מוסטנג :evil: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5460 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...