Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איסור פרסה/פנייה שמאלה

MikiR
שימו לב! השרשור הזה בן 5462 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם יש תמרור האוסר פנייה שמאלה מן הסתם שגם אסור פרסה

אם יש תמרור האוסר פרסה אז זה קשור לפנייה שמאלה,זה תלוי אם יש לך שמאלה ברמזור מנתיב מסויים או תמרור המורה על פנייה שמאלה ועוד דוגמאות לפניית שמאלה חוקית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים מוצב איסור פנייה שמאלה בגלל תמרור אין כניסה לאותו רחוב ולא בגלל שהפנייה מהווה הפרעה לתנועה.

במקרה כזה גם אסור לבצע פרסה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים מוצב איסור פנייה שמאלה בגלל תמרור אין כניסה לאותו רחוב ולא בגלל שהפנייה מהווה הפרעה לתנועה.

במקרה כזה גם אסור לבצע פרסה?

במקרה כזה אני חושב שכל תמרור לגופו,ולכן מותר יהיה לבצע את פניית הפרסה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה פסיקה לפני כמה שנים שאמרה: אם אין איסור לפנית פרסה, אז מותר לעשות פנית פרסה.

כמובן, יש לבדוק את התקנות ולא והסתמך על מה שמישהו אומר שבאינטרנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש תמרור האוסר פנייה שמאלה מן הסתם שגם אסור פרסה.

איפה היית בשיעורי הנהיגה?

איסור פניה שמאלה אינו אוסר פרסה.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה היית בשיעורי הנהיגה?

איסור פניה שמאלה אינו אוסר פרסה.

התכוונתי שאם אין נתיב של פנייה שמאלה או מרמזור שאין בו פנייה שמאלה מן הסתם שלא תיהיה פניית פרסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כשאין נתיב שמאלה, גם כשאסורה הפניה שמאלה, מותר לעשות פרסה כל עוד אין תמרור שאוסר על כך או חץ על הכביש שאומר לנסוע רק ישר, וכל עוד אתה לא מפריע לתנועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כשאין נתיב שמאלה, גם כשאסורה הפניה שמאלה, מותר לעשות פרסה כל עוד אין תמרור שאוסר על כך או חץ על הכביש שאומר לנסוע רק ישר, וכל עוד אתה לא מפריע לתנועה.

מקדים אותי שוב..

אכן כל עוד אין הפרעה לתנועה ואין תמרור האוסר את הפנייה, אין כל מניעה מביצועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם במקום שאתה רוצה לפרסס יש על הכביש חץ רק ישר - אתה לא יכול לפרסס.

רמזור שמעליו חץ שמראה רק ישר - אינך יכול לפרסס.

לא לשכוח שגם במקום שאין איסור לפרסס, עדיין הפירסוס מותר רק אם אינך מעכב תנועה אחרת.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5462 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...