Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גמר גביע האלופות - ברצלונה או מנצ'סטר?

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 5445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הקבוצה הטוב בעולם (ויש הגורסים בהיסטוריה) תנצח.

(כאילו ברור שבארסה)

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מ-נ-צ'-ס-ט-ר י-ו-נ-י-י-ט-ד !!!!

--------ללא ספק---------

האתר של הקבוצה הגדולה מכולם:

http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={78F24B85-702C-4DC8-A5D4-2F67252C28AA}&itype=12977&pagebuildpageid=2716&bg=1

83.jpg

"כל היציע עכשיו משתולל...:multi::angel::onfire:"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בארסה לא הצליחה לחדור את ההגנה של צ'לסי אז נגד ההגנה של מנצ'סטר אין להם סיכוי .

לעומת זאת את ההגנה הפושרת של בארסה לא תהיה בעיה לחדור .

ברור שמנצ'סטר תיקח !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי הקבוצות האהובות עליי בעולם נפגשות.

עם זאת - אין לי שום ספק מי אני רוצה שינצח.

יאללה בארסה!

הבעיה שחסרים אבידל ודני אלבס בהגנה שזאת מכה לא פשוטה. אין מחליפים ברמה ראוייה על הספסל.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיטואציה כזו שברסה לא לוקחת. אם הם עברו את צ'לסי כמו שהם עברו אותם התואר הזה רשום על השם שלהם ובנוסף לגביע שהם ייקחו מחר הם ישלימו את העונה הגדולה בהיסטוריה של קבוצת כדורגל.

עונה עם הכדורגל הכי יפה, הכי מושלם, הכי הרבה גולים, הכי אטרקטיבי והכי באופן כללי.

אלבס אומנם חסר אבל כמו שהוא היה נראה מול צ'לסי אולי ככה עדיף (הרמה נורמלית אחת היתה לו בכל המשחק, אותה הרמה שהסתיימה בגולסו של אינייסטה) אבידל זה לא כזה חיסרון אם פויול ישחק, הכי חשוב שאינייסטה והנרי יהיו בריאים לגמר, אם זה יקרה, לדעתי ברסה תשלוט ברוב שלבי המשחק שליטה אבסולוטית, אם השליטה הזו תתורגם לשער בשלב מוקדם של המשחק, זו יכולה להיות תבוסה.

הסיכוי הכי טוב של מנצ'סטר יהיה לבוא לשחק כמו שצ'לסי שיחקה בביתה, להסתגר בהגנה ולצאת למתפרצות, העניין הוא שלמנצ'סטר אין את הקשרים האחוריים והבלמים שיש לצ'לסי (באלאק, אסיין, טרי) וקשה לי להאמין שהקישור האחרוי שלה יוכל לעצור את הקישור של ברסה כמו שצ'לסי עשתה.

הימור שלי, 3-1 או 4-1 לברסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שאתה אוהב אותם או שונא אותם במיוחד. כמובן מדובר על מנצסטר, אז אני אנטי מנצסטר ובאמת מגיע לברסה. יגמר בתבוסה מפתיעה 3-0 מסי אטו וקרקיץ'

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הסימפטיה לכדורגל היפה של בארסה, יהיה לה קשה מאוד מול מנצ'סטר, שלדעתי למרות הכל היא עדיין הקבוצה הטובה באירופה.

אני גם די חושב שלא הגיע לבארסה לעלות לגמר (צ'לסי שיחקו הרבה יותר טוב מהם), אבל זה סיפור אחר.

הימור שלי: 2-0 ליונייטד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...