Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מצלמות אבטחה

wonderd
שימו לב! השרשור הזה בן 5459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יש לי פרוייקט קטן של 16 מצלמות אבטחה על גג של בנין.

אין לי בעיה להתקין הכל לבד אבל אני מחפש המלצה על מצלמות וכרטיס, ואולי בכלל כדאי מצלמות IP?

הדרישה כוללת ראיית לילה וטווח ראייה של כ 50 מטר, מצלמות ללא תנועה.

הבנתי שלדים נגמרים בשלב כלשהו, האם יש מצלמות ללא לדים אלא עם תאורה חיצונית שאפשר להחליף כש'נגמרת'?

תודה,

אלעד.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב שלך?

טווח ראייה של 50 מטר, כולל אפשרות לזהות דמויות (ולא סתם כתמים נעים) יעלה לך המון $$$ בציוד אופטי איכותי.

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאלות:

מה אופי השטח? (מחסן סגור\גג פתוח)

האם קיימת במקום תאורה כל שהיא בלילה?-אם כן באיזה עוצמה?

מה איכות התמונה הנדרשת? (לגלות תנועה\מספרי רכבים\זיהוי פנים)

טווח של 50 מטר-האם לכיוון קיר רצפה או לכיוון האופק?

האם נדרשת צפיה מרחוק-אם כן איך? (מחשב\מחשב כף יד\טלפון סלולארי)

האם נדרש שמירת היסטוריה-לכמה זמן?

מה התקציב העומד לרשותך?

לגבי השאלה על הלדים-כן הם דועכים עם הזמן, אם תקנה מיבואן רציני שמחזיק חלפים תוכל להחליף מודול לדים בעלות נמוכה,

בנוסף ניתן להתקין תאורת אינפרא נוספת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לכל מה שרשמו כאן, האם אתה צריך זרימת וידאו מלאה? (25FPS) או שאפשר לוותר?

אתה צריך זום? אתה צריך שליטה מרחוק על המצלמות?

רק הפרמטר הזה יכול לחסוך(או לעלות) לך המון.

אצלנו בחברה יש 16 אתרים עם 64-32 מצלמות בכל אתר. הלכידה היא של 25FPS מכולן וזה מגביל את ההיסטוריה לשבוע לכל היותר.

אני יכול לבדוק לך באיזה מצלמות וכרטיסים מדובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיבכתם אותי..

הנה כמה תשובות;

השטח הוא כמה בניינים שצריכים אבטחה היקפית לזיהוי תנועה ופנים, מיועד למקרי ונדליזם בעיקר, וע"פ זאת זוית ההתקנה.

הכי קל להתקין את המצלמות על הגג אבל הגג בגובה כ 10 מטרים ולכן נראה שעדיף להתקין נמוך יותר (2.5-3 מטר?).

יש תאורת גדר אבל לא כדאי לסמוך עליה.

המצלמות לא צריכות להיות עם שליטה מרחוק, מספיק הפעלה בזיהוי תנועה, אין צורך בזום או בעקיבה, הכל צריך להיות מחובר למחשב עם יכולת צפיה אינטרנטית.

הכרטיס שדיברו איתי עליו עובד בקצב של 250 אבל יודע לחלק את 'רוחב הפס' למצלמות בצורה חכמה ע"פ תנועה ולא קבוע.

כנראה שנלך על מצלמות גוף ולא IR, עם עדשות 8 מ"מ.

הציעו לי מצלמות של geovision, provision, מה דעתכם עליהן?

הכרטיס של geovision יקר יחסית למתחרים - מעל 5000 ש"ח לכרטיס שעובד ב 480FPS צפייה ו 250 בהקלטה חכמה (כמו שהזכרתי קודם)

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי מצלמת אבטחה בשבילי מ-http://www.visiontec-direct.com

רכשתי מצלמה עם ראיית לילה IR (לדים). בינתיים עובדת ניפלא, עזרה לי לתפוס כמה מעשי ונדליזם שהיו מכוונים נגד רכב שלי (עדיין אני צריך למצוא זמן ולגשת לתחנת משטרה ולמסור את הדיסק).

כדאי שמצלמה תיהיה ממוקמת כך שיהיה אפשר מידי פעם לנקות עצמית שלה - עוזר מאוד.

מצלמה עברה בכבוד תקופה של גשמים. כאשר רכשתי, מחיר שלה היה 400ש"ח, לאומת מצלמות פשוטות יותר (גם עם לדים אבל לא IR) שעלו כ-250ש"ח. רשום שמצלמה הזאת יעילה עם IR עד 40 מטר, בפועל אני יכול להגיד שהרבה פחות, משהו כמו 15~20 מטר גג.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בוא נסבך אותך עוד קצת:

לגבי הכרטיסים:

לא מכיר כרטיס 250 פריים, כל המספרים שקיבלת הם בNTSC ובארץ עובדים בPAL ז"א שכרטיס 240 הוא בפועל200 ,480 בפועל 400.

קיימים בשוק הרבה מאד כרטיסים מזוייפים של GEOVISION וכדאי שתבדוק מה אתה מקבל-המקורי נחשב למוצר טוב ואמין עם גב טכני חזק(אונו בטחון).

לגבי המצלמה: במצלמת יום\לילה סטנדרטיות הסיכוי לזהות פנים ממרחק של יותר מ3-4 מטר בלילה הוא קלוש עד אפסי וגם זה בתנאי שיש תנאי תאורה טובים, ביום הטווח גדל קצת-וודאי שלא 30 מטר.

מצלמות של GEOVISION עד כמה שידוע לי אין (יש להם מצלמות רשת אבל לא ראיתי כאלו בארץ),

מצלמות PROVISION (יבואן-פיקוק מחשבים)יום\לילה מגיעות ברזולוציות של 420,480,540 קו כשהמחיר והאיכות בהתאם, מנסיון אישי שלי (השוואה בתנאי שטח ולא במעבדה) מצאתי את המצלמות האלו באיכות בינונית ביחס ליבואנים מתחרים שאני עובד איתם(אנטקו\אסטק) ובנוסף, אני אישית אוהב לקנות את ציוד הטמ"ס שאני עובד איתו אצל יבואן שעוסק רק בזה ולא אצל מישהו שמתפרס על כמה תחומים שונים (אע"פי שלאחרונה הם משקיעים משאבים רבים בתחום).

שים לב,איכות התמונה מורכבת מכמה פרמטרים: איכות הכרטיס,איכות המצלמה ולא פחות חשוב איכות הכבל ומיקום המצלמה.

נו-אתה עדיין חושב שמדובר על פרוייקט קטן :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגדרה 'פרויקט קטן' היתה בציניות..בהתחלה באמת חשבתי לעצמי; מה הבעיה, קונים 16 מצלמות, כרטיס ומחשב. מחברים הכל ביחד והחיים ורודים. אח"כ מתחילים להבין שהעולם הרבה יותר מורכב ומגוון המצלמות והכרטיסים די גדול.

בכל מקרה, יש אתר של geovision, משם קיבלתי את המידע עליהם, נראה כי מדובר בכרטיס מקורי ומצלמות די איכותיות.

מה הרעיון של מצלמות לילה אם אין אפשרות לזהות את הפנים? אם כך זה טוב רק לתפיסה בזמן אמת..

מה אכפת לי לצפות/להקליט ב NTSC? הרי אני יכול לקבוע את זה בתוכנה במחשב לא?

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בא אומנם מתחום הביטחון ההקפי (גדרות אלקטרוניות) ולא מצלמות אבל בכללי יש לך שתי פאקטרים שנעים בין 5 דולר ל5000 והם סוג המצלמות והכרטיסי הלכידה או היחידה העצמאית DVR.

כל המצלמות לדים לראית לילה פועלות לטווח יחסית קצר יש לך זרקורי אינפרא או זרקורים פשוטים אם אתה מעוניין בראית לילה איכותית יותר, העניין שאי אפשר לזהות פנים בלילה הוא כיוון שלרוב המצלמות שמוכרים לך הן מצלמות סיניות סוג ז' ומכאן גם המחיר הסביר כיוון שמצלמות איכותיות מגיעות למאות דולרים.

אתה יכול לשים שילוב של מצלמות עם חיישני אינפרא שיפעילו זרקורים בדרך כלל השילוב הזה הכי זול ומשתלם אבל כמו תמיד מחפשים לחסוך בדברים כאלה ובסוף קונים ציוד גרוע ומתעצבנים מביצועים בינוניים מינוס.

תדע שתנאי מזג אויר שלא אופטימלים המצלמות יראו מעט מאוד כגון גשם ו ערפל הראיה תהייה אפס.

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אכפת לי לצפות/להקליט ב NTSC? הרי אני יכול לקבוע את זה בתוכנה במחשב לא?

לא תרוויח כלום-זמן אמת בNTSC זה 30 פריים ובPAL זה25 מכאן השינוי במספר הפריימים-זה כמו להגיד שאתה מעדיף לשלם בדולרים כי מספרית זה יוצא פחות...

המלצה שלי-אם אתה שייך לתחום ומעדיף לעשות את זה לבד תכין סקיצה בקנה מידה של השטח ונסה לקבוע פגישה עם אונו בטחון(GEOVISION) או אנטקו כדי לקבל יעוץ מקצועי והדרכה (לא בטוח שהם נותנים יעוץ ללקוחות פרטיים אבל שווה לנסות) -אם לא נסה לקבל מהם המלצה למתקין רציני שיתן לך אחריות על איכות ההתקנה והתנה את התשלום הסופי בבקבלת התוצאה הדרושה עבורך.

הפתרון לפרוייקט הזה צריך להיות שילוב של מצלמות גוף ואינפרא בתוספת פרוג'קטורים שיופעלו ע"י חיישן קרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד בחברה המייצגת יצרן מערכת CCTV מבוססת תוכנה Over IP (ברמה של NICE Vision אם אתה מכיר)

תוכל להשתמש במצלמות אנלוגיות (עם דוחס MPEG-4 שלנו), או במצלמות IP של היצרנים המובילים Axis, Sony, Bosch

יש לנו מוצר שיכול להתאים בול לצרכים הללו, אולם הוא לא זול...

זרוק הודעה פרטית אם אתה רוצה פרטים נוספים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מקפיץ

זקוק לכל עזרה לגבי מצלמת אבטחה אלחוטית אינפרא אדום

אינני מבין שום דבר בנושא, לכן זקוק לעזרה.

הדרישה היא כזאת: להציב מצלמה אלחוטית בחניה מתחת לבית שתוכל לצלם גם בחושך. אין בקירבה חיבורי חשמל וכדומה, הכל חייב להיות אלחוטי / בטריות.

איזו ערכה תתאים לי וכיצד מחברים אותה? מה עם החשמל, וכמה שעות ברצף היא תצלם? כיצד אני מעביר ממנה את החומר לוידיאו או מחשב נייד?

אשמח לכל עזרה! תודה

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב שלך ?

לאיזה מרחק אתה רוצה את השידור ?

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציב: מערכת הזולה ביותר בשוק, אבל לא על חשבון אורך ההקלטה או איכות גרועה.

לגבי המרחק:

1) שהמצלמה עצמה תתפוס לפחות עד 50 מטר באיכות טובה.

2) מרחק מהמצלמה עד למכשיר קליטה: יכול להיות או ממש צמוד, או בערך 30-50 מטר (ולא ממש בקו ישר, אם זה משנה - שתי קומות מעל).

עדיין לא הבנתי היכן נצבר החומר המוקלט וכיצד הוא מועבר לאחר מכן לוידיאו/מחשב. יש לי אפשרות להשאיר את המקלט בחוץ ואחר כך להביא אותו הביתה ולהוריד את החומר. או להביא אותו הביתה ולחבר ישר להקלטה LIVE, כך מרחק מהמצלמה עצמה יהיה כ-50 מטר. אך אני בקומה 2, וצריך לצלם בקומת קרקע.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מערכות אלחוטיות לגמרי, שפועלות על סוללות, אני לא מאמין שתמצא.

אולי אתה יכול ללכת על כיוון "קצת" אחר.

יש חברה שנקראת EMZA שמייצרת מערכת VMD מבוססת אופטיקה, ולטענתם יכולים לעבוד בחושך מוחלט ובטווח של כ-100 מטר.

היחידה אמנם אלחוטית (WIFI), אבל דורשת 12VDC

אמנם איכות הוידאו לא בשמיים, אבל תוכל לקבל תמונות JPEG של האירוע

כוון את האביזר שלהם אל החנייה, ותבצע MASKING על כל החנייה פרט לרכב שלך.

כל דמות שתתקרב לרכב תייצר "אירוע" VMD במערכת שלהם, ותלכוד תמונה (לא שהתמונה הזו תעזור לך ;-))

היחידה שלהם לא זולה, אבל מכיוון שהתקציב שנתת קצת מעורפל, אני מרשה לעצמי להציע לך גם את זה :-)

אגב, פתרון פסיבי כמו מצלמות אבטחה, לא ממש מרתיע גנבים.

לוידאו או תמונות בשעת מעשה בשעות הלילה (כשגם ככה לא רואים כלום) אין ערך ראייתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...