Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ משפטי - דו"ח עיריה

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 5549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתחיל בעובדה שלמראית עין שולית, בינואר 99 עזבתי את תל אבי ועברתי צפונה תוך שינוי מיידי של כתובתי במשרד הפנים.

השבוע קיבלתי לא פחות ולא יותר עיקול גם על הרכב וגם על חשבון הבנק על דו"ח שבוצע בדצמבר 98 בנתניה.

פניתי למשרד שמנהל את הגביה עבור עריית נתניה (עו"דהדס) וביקשתי העתקי שליחת דואר רשום אלי ומסתבר שהם שלח הכל כמו שעון שוייצרי, רק לכתובת בת"א ששונתה במשרד הפנים לפני 10 שנים!:shock:

מעניין שכשהם עיקלו את הרכב פתאום הם מצאו אותי מצוין (כנראה עפ"י הכתובת במשרד התחבורה) ושלחו לי הודעה על דבר העיקול.

אז עכשיו הם כמובן דורשים ריבית והצמדה של 10 שנים בזמן שהם שלחו לי לכתובת שבמשרד הפנים שונתה כבר לפני 10 שנים.

מה הסעד שלי ומה הזכויות שלי בעניין?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אם לא נשלחה הודעה במשך כמה שנים אז חל על הדו"ח התיישנות והוא מבוטל.

מבחינתי הם התרשלו ושלחו לכתובת הלא נכונה ולא קיבלתי שום התראה על הדוח במשך 10 שנים, למה שהחוק לא יראה בדו"ח כאחד שחלה עליו ההתישנות?

2. אם אני אתכחש לדו"ח מה הם יעשו? יביאו את הפקח מלפני 10 שנים?

3. אני מוכן להגיע לפשרה של תשלום קרן המקור ללא הצמדה וללא ריבית.

למה אני צריך לשלם הצמדה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דו"ח על חניה בכחול-לבן ללא תו חנייה - 65 ש"ח.

היום עם הצמדות ריביות ושכ"ט של העוכר דין - 795ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה במקרה גם אני נתקלתי בעיריית ת"א שדרשה גם ממני תשלום על דוחות שבוצעו אי שם ב 2002.

אצלי זה מעט שונה, כיון שאני כן שילמתי לפני 3 שנים את הקנס - אממה, כרטיס האשראי לא יכל לעמוד בעומס, וחברת האשראי לא אישרה את העסקה.

(כל זה קרה ב 2004)

לפני כשבוע אני מקבל הודעה מהבנק שהחשבון שלי עוקל. כמובן שמיד התקשרתי ולאחר בירור, ושליחת פקס

התבשר לי שמכיון שהם שלחו משנת 2004 והלאה מכתבים לכתובת שלא באמת קיימת (אין לי מושג מהיכן קיבלו אותה), ומכיון שצירפתי אישור ממשרד הפנים שאני גר בכתובת אחרת משנת 2003 כבר - אז הסכום כמובן ירד לאותו סכום מקורי שהיה ב 2004.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחח, ידו הארוכה של האח הגדול במלוא הדרה.

מעניין אם למישהו שהוא לא "צאוורון כחול" מעיקים ככה?

אמר פעם הפילוסוף המשורר מאיר אריאל:

זורק דין שלום לג'ימי צדק

"אתה מודע לזה שצדק זה חרוז להדק?"

יורק ג'ימי צדק לדין שלום

"ממש כמו ששלום זה חרוז לחלום"

שורק דין לג'ימי "בשבילך צדק זה חדק

שיש לו רישיון לחטט לי בארון"

חורק ג'ימי לדין "בשבילך שלום זה שלוש

עיוור, חירש, עילם ושולמן ישלם"

ושוב שרים איש את שלו

צדק צדק תרדוף...

באיזו קלות בילתי ניסבלת ניתן לרתום את ה"חוק" לטובתך כשיש לך את ה"כוח". כמו שנאמר, כשיש קשרים, מי צריך פרוטקיצה...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת גילי, זה לא מתחלואות האח הגדול (קודם כל כי אף גוף ממשלתי מעולם לא עשה לי כזה דבר ואני בספק אם יעיז ומעבר לזה שתכלס, אין לו אינטרס לעשות כזה דבר) אלא מתחלואות ההפרטה(שהם אשכרה מתפרנסים מהגביה אז הם פועלים בדרכים אלימות ולא תמיד 100% כשרות) שכולם כ"כ מדברים בשבחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת גילי, זה לא מתחלואות האח הגדול (קודם כל כי אף גוף ממשלתי מעולם לא עשה לי כזה דבר ואני בספק אם יעיז ומעבר לזה שתכלס, אין לו אינטרס לעשות כזה דבר) אלא מתחלואות ההפרטה(שהם אשכרה מתפרנסים מהגביה אז הם פועלים בדרכים אלימות ולא תמיד 100% כשרות) שכולם כ"כ מדברים בשבחה.

אמממ... כשגוף "פרטי" מסוגל לעקל לך את האוטו, לשלוח את היד עמוק לתוך חשבון הבנק ובכלל למרר את חייך בצורה "חוקית", תקרא לזה איך שתקרא לזה, אני קורא לזה "שחיתות"...

ניראה אם לך, כבעל חנות שעובדת עם ספקים יהיה כל כך קל לגבות תשלום ממישהו שלא רוצה לשלם. אני בטוח שאם תרצה להוציא צו עיקול לרכוש שלו על סכום של 300-400 ש"ח שהחוב נמשך יותר מ 10 שנים, אני בטוח שיזרקו אותך מכל מדרגות בית המשפט בטוענה שזה לא "קייס".

מה שמותר למלך אסור למשרתים, לא ידעת? :lol:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלח להם מכתב רשום עם כל הפרוט ושהם התרשלו בעניין ושמבחינתך אתה מוכן לשלם רק את הקרן ובאם לא אתה תפנה לבית המשפט.

תדגיש להם שהם התרשלו ומבחינתך הדוח הוא פג תוקף אבל אתה מוכן לבוא לקראתם ולשלם את מחיר הקרן כדי להימנע מבית המשפט אבל אם לא יסכימו אתה תאלץ לפנות לבית המשפט.

אולי זה יפעיל עליהם לחץ להבין שבבית המשפט הסיכוי שלהם גרוע ולכן אולי יעדיפו שתשלם להם את מחיר הקרן מאשר להגיע איתך לבית המשפט ולשלם לך עוד הוצאות משפט וכ"ו.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פניתי למשרד שמנהל את הגביה עבור עריית נתניה (עו"דהדס) וביקשתי העתקי שליחת דואר רשום אלי ומסתבר שהם שלח הכל כמו שעון שוייצרי, רק לכתובת בת"א ששונתה במשרד הפנים לפני 10 שנים!:shock:

עד לפני חודשיים, הייתי כותב לך שמצבך אבוד (אני מדבר באופן פרטני על הדו"ח. באופן כללי אני מוכן לכתוב את זה גם עכשיו :twisted:). על פי התקנות, לפחות עד 2006 או 2007, חייב היית לשנות כתובת גם במשרד הרישוי. ב-2007 השכילו המחשבים של משרד הפנים ומשרד הרישוי לדבר ביניהם בשפה מובנת, כיום כבר לא אמורים לטרטר אותך בין שבעת מדורי גיהנום (משרדי ממשלה).

בעקבות פסה"ד במחוזי, שמוזכר בשרשור הזה (אגב, ביטלו לי את הדו"ח לבסוף, כשאסתדר עם הסורק אולי אעדכן שם), יש לך אולי תקווה.

זכור שמשרדי עוה"ד האלה עובדים כקבלן משנה של העיריות, והדבר היחיד שמעניין אותם הוא כסף. תצטרך להילחם בהם, השם ייקום דמם.

בדוק את הכתוב בשרשור שהפניתי אליו. שווה לנסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי מעוקל, חשבון הבנק מעוקל והם מטרידים אותי בענייני גביה.

נראה לי שאני פשוט הולך עם המסמכים לתביעות קטנות, תובע אותם על הסכום המקסימלי (15K?) על נזקים שהם עשו לי כתוצאה מאי יכולת למכור את הרכב וכתוצאה מפגיעה בעסקיי עקב עיקול חשבון הבנק וכל זאת בגלל שהם לא טורחים לבדוק את פרטי הכתובת שלי במשך 10 שנים, אם הם לא יתקשרו אלי לפשרה נראה מה כבוד השופט יגיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא טוב את השתלשלות העניינים שאני מעלה עכשיו בשרשור השני. שווה לכתוב להם לפני, כולל אזכור לפסה"ד שעמית הביא (באחד המכתבים שלי יש גם אזכור לפסה"ד של השופט טננבוים בדיון על מקרה דומה).

מצבך פחות טוב כי לא עדכנת את הכתובת במשרד הרישוי, עד כמה שזה נשמע דבילי. במקומך הייתי נוקט בשיטה של כתיבת מכתב במקום תביעה, ואף ניגש למשרד עורכי הדין לעשות קצת בלגן.

בבית משפט סיכוייך אינם מזהירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מתי הכתובת התעדכנה במשרד הרישוי אבל קח בחשבון שמיום שעברתי לכאן רשיונות הרכב שלי מגיעים לכאן ככה שהכתובת שם מעודכנת כבר לפחות 10 שנים.

אני מניח שעלל ההזדמנות הראשונה שרשיון הרכב לא הגיע התקשרתי אליהם ועדכנתי כתובת בפקס או במייל או ביונת דאר.

אם היא מעודכנת אני צריך בכח ללכת ולעדכן אותה לאותה כתובת בשביל שיהיה לי צאעטלה עם אישור עידכון?

אתה יודע מה? אני מסכים, סאאאאאאמאק המדינה הזאת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...