Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקשת המלצה לכביש חביב בשביל להתאמן על קוים.

NTL83
שימו לב! השרשור הזה בן 5570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מקווה שפה זה המקום לשאול, בכל אופן, השבוע עשיתי קורס חביב וקיבלתי שיעורי בית.

אני צריכה להתאמן על קוים, לאחר שכמעט הורדתי כמה קטנועים בעיר ככה, :roll: החלטתי שלא רצוי להתאמן שם.

אני מחפשת כביש באיזור המרכז לצאת אליו ולהתאמן בו, (במהירויות שפויות כמובן ובהישארות בנתיב שלי).

למישהו יש המלצה?

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 174
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איזור המרכז זה מגדרה עד חדרה.

יש מצב שתהיי קצת יותר ספציפית?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזור המרכז האמיתי הוא מנתניה עד ראשל"צ (עם אופציה לרחובות).

אם את חובבת גרסא מעט יותר מפותחת של בבונים (כלומר ערסים) , שמעתי שיש קצת פיתולים ליד הסופרלנד בראשל"צ.

נ.ב. סחתיין על ההשקעה בקורס נהיגה מתקדמת.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכביש שמחבר בין הסינמה סיטי למחנות גלילות אומנם לא ארוך, אך שופע פיתולים ברדיוסים שונים ומומלץ לתרגול קווים.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה כביש לא טוב -הוא צר, הראות לא טובה , ואחרי שיורדים מהגשר (מסינמה סיטי לכיוון הבסיסים) הכביש מוצף או מלא בחול (בחורף)

חוצמזה יש סיכוי של מעל 99 אחוז להיתקע לאורך כל הדרך מאחורי סוזוקי איגניס (או ליאנה) שנוסעת 34 קמ"ש.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכביש שמחבר בין הסינמה סיטי למחנות גלילות אומנם לא ארוך, אך שופע פיתולים ברדיוסים שונים ומומלץ לתרגול קווים.

לדעתי זה כביש מסוכן לאימונים.

צפוף, הרבה תנועה ואחת הפניות שם חלקה מאוד בכל מזג אויר בלי מרווח לטעות.

לגבי כביש 465 - אווווו להההה להההה!! :-P

למרות שמאוד לא מומלץ לרכבים בעלי בולמים וקפיצים מוקשחים וחשוב לעשות אותו כמה פעמים ולזכור טוב טוב איפה הבורות הגדולים.

"ת' המעדיפה לעיתים להקרא ט'"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 40 - יותר מידי שוטרים, יותר מידי אנשים.

הכביש שמוביל מגבעת כ"ח לאיזור נחשונים וצפונה - מדליק להפליא, אבל סלול סביר והגשרים האיריים מעט מפחידים שנוסעים שם בזריזות :-).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה כביש לא טוב -הוא צר, הראות לא טובה , ואחרי שיורדים מהגשר (מסינמה סיטי לכיוון הבסיסים) הכביש מוצף או מלא בחול (בחורף)

חוצמזה יש סיכוי של מעל 99 אחוז להיתקע לאורך כל הדרך מאחורי סוזוקי איגניס (או ליאנה) שנוסעת 34 קמ"ש.

לדעתי זה כביש מסוכן לאימונים.

צפוף, הרבה תנועה ואחת הפניות שם חלקה מאוד בכל מזג אויר בלי מרווח לטעות.

תקנו אותי אם אני טועה, אבל למיטב הבנתי, נטלי מעוניינת לתרגל קוים ולא להתגרזן. אם זוהי אכן המטרה, אני לא רואה בעיה כלשהי, שכן קוים אפשר גם לתרגל בנסיעה איטית יחסית.

לגבי הפניה החלקה: אני מניח שאת מתכוונת לפניה הראשונה ימינה כשנוסעים לכיוון הסינמה סיטי. האספלט שם אכן חלקלק מעט יותר מהמקובל, אבל שוב פעם: אם המטרה היא נטו לתרגל קוים, אני לא רואה שום בעיה בכך.

חוץ מזה, אם רוצים לתרגל השתלטות על החלקה או היגוי יתר, הפניה הזאת היא ה-דבר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המממ... מהכרותי עם נטלי, נסיעה איטית היא לא הצד החזק שלה :-), אבל כל עוד היא תהיה מודעת לבעיתיות בפניה הספציפית (בעיקר בדרך חזרה מהסינמה סיטי = שמאלית עם מדרכה) אני מניחה שיהיה בסדר.

לגבי השתלטות על היגוי יתר - אתה באמת רוצה לפתוח את הנושא הזה שוב? :-P

הכביש שמוביל מגבעת כ"ח לאיזור נחשונים וצפונה - מדליק להפליא, אבל סלול סביר והגשרים האיריים מעט מפחידים שנוסעים שם בזריזות :smile:.

מעט מפחידים?? ירדו לי 10 שנים מהחיים שם (וגם ככה לא נשארו לי יותר מדי שנים).

"ת' המעדיפה לעיתים להקרא ט'"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המממ... מהכרותי עם נטלי, נסיעה איטית היא לא הצד החזק שלה (וגם ככה לא נשארו לי יותר מדי שנים).

1. את לא באמת מכירה אותי ואת הצדדים החזקים או הפחות חזקים שלי.

2. בזה את צודקת.

אלעד וקספר, תודה רבה על הכבישים, מחר ומחרתיים אצא לבדוק אותם 8)

tisan4us נכון, באמת יש שם הרבה קטעים עם חצץ לא חביב בכלל על הכביש.

ושמח לקבל עוד כמה כבישים מגניבים.

מחר בנוסף אצא לי לבית אורן :twisted:

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...