Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הינשוף מרשיע חפים מפשע

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 5622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"ניסוי שיזם בית המשפט מוכיח את חוסר האמינות שך מכשיר הינשוף: 1 מכל 12 נהגים שמורשע באמצעות הינשוף כלל לא היה שיכור".

מ-Ynet

אודי עציון, ידיעות אחרונות, 19/12/2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הינשוף הזה הוא תוצרת הארץ? כי עם כן אז אני לא מתפלא

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להמציא איזה ערכת בדיקת אחוז אלכוהול בדם כמו שיש לחולי סוכרת כדי לבדוק את רמת הסוכר שלהם בדם?

זה יהיה חד משמעי. נכון שלדקור כל אדם לביקורת באצבע דורש הרבה לוגיסטיקה מבחינת סטריליות ועלויות אבל וואלה זה באמת מה שיקבע. ללא שום אפשרות לצאת מזה עם איזה תירוץ זול.

שודד בנקים בפוטנציה8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח לראות שסוף-סוף הרשויות עושות משהו טוב למען האזרח.

אני בטוח שאפשר לעשות איזה מכשיר חד פעמי שמגיב לאלכוהול ומשנה צבע בהתאם.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הינשוף הזה הוא תוצרת הארץ? כי עם כן אז אני לא מתפלא

made in germany

הכינוי ינשוף הודבק לו בארץ.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להמציא איזה ערכת בדיקת אחוז אלכוהול בדם כמו שיש לחולי סוכרת כדי לבדוק את רמת הסוכר שלהם בדם?

זה יהיה חד משמעי. נכון שלדקור כל אדם לביקורת באצבע דורש הרבה לוגיסטיקה מבחינת סטריליות ועלויות אבל וואלה זה באמת מה שיקבע. ללא שום אפשרות לצאת מזה עם איזה תירוץ זול.

לא תודה. אני לא סומך על אף שוטר שידקור אותי באצבע. בסוף זה יגמר בהדבקה במחלה כמו צהבת או איידס בגלל טעות וחוסר מקצועיות.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

ישנו מכשיר מסוג זה עם מחטים חד פעמיות שחולי סכרת בודקים בעצמם את רמת הסוכר.

לא חושבת שזה יצא לפועל, וגם אם כן, כמו שAssafO ציין ואמר, לא אתן לשום שוטר לדקור אותי ולהוציא דם כל עוד הוא אינו רופא, או אח בבית חולים.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר פשוט לקנות מכשיר-ינשוף- מקצועי ולא מה שמשטרת ישראל קנתה!

יותר פשוט לתפעל את הינשוף כמו שצריך ולא כמו שהמשטרה עושה.

חרדון מקבוצת החרדוניה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"ניסוי שיזם בית המשפט

אני קורא נכון?

ייתכן שבית המשפט סוף סוף החליט לא להיות גוף בור בכל מה שקשור לינשוף?

מעודד מאוד.

אגב תרשו לי טיפטיפה לסטות מהנושא:

מדובר במצב היפוטתי שלא היה לי ה"עונג" לחוות בשום הקשר, אני פשוט מסוקרן לגבי המצב.

נניח שנהג בישראל נוהג אחרי שהוא עישן חשיש. שוטר עוצר אותו אך הנהג מסרב לעבור בדיקת שתן או בדיקת דם, אבל לא מפעיל שום כח כנגד השוטרים או מתחצף, מנסה לברוח או משהו אחר ודומה..

ללא קשר לתוצאות ההרשעה כאשר יהיה לנהג משפט (לא איכפת לי כרגע אם הוא ייצא אשם או זכאי), יש לשוטר או לקצין משטרה היתר לקחת לנהג בדיקת דם כנגד רצונו? זאת אומרת, יש זכות לשוטר להכניס מחט לגוף הנהג מבלי שהוא יסכים לכך?

תודה לעונים ומצטער שאני "חוטף" את הנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון של הניסוי עלה לראשונה עוד לפני שנה במהלך המשפט העקרוני בירושלים לפני כב' השופט טננבוים. אז עליתי לדוכן העדים וטענתי כי אין התאמה מדויקת בין דם לנשיפה והניסוי המוצע לא יבהיר דבר. בסופו של יום יתקבל בניסוי פיזור תוצאות כזה או אחר, וכל אחד אפרש אותו לפי רצונו. עו"ד קולקר סירב לקחת חלק בניסוי וזה נעשה הקיץ במסגרת אחרת.

כאמור, התוצאות לא הפתיעו. אני עדיין סבור כי לניסוי זה אין הרבה ערך והוא איננו יכול להוכיח או להפריח את טענותיי. כי הרי אילו היו מביאים מכשיר מושלם ומכויל לפי כל התקנים – גם אז היה מתקבל פיזור תוצאות. בכל זאת ניתן ללמוד מהתוצאות דבר מה מבחינה מקצועית. אך אלה אינם הדברים אשר הופיעו בכתבה. עמדתי בנושא באופן כללי ולגבי הניסוי בפרט מופיעה כאן:

נ. ב. תשובה לשאלה מלמלה. סירוב להיבדק אלכוהול/סמים בנשיפה או בדם אוטומטית תוביל להרשעה. כולנו צריכים להפנים כי החוק דורש שנתיים מאסר בפועל על העבירה ושאיש מאיתנו לא יעיז להתקרב לרכב במצב בו לא ראוי להתקרב עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

KPH - בדיקת סמים בכל מקרה אין.

לגבי בדיקת אלכוהול, אי אפשר לחייב אותך לעבור בדיקת דם.

אבל בנוגע לבדיקת הנשיפה - במידה ואתה מסרב לעבור אותה, אתה נמצא בחזקת אשם - בין אם שתית או לא.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

KPH - בדיקת סמים בכל מקרה אין.

לגבי בדיקת אלכוהול, אי אפשר לחייב אותך לעבור בדיקת דם.

אבל בנוגע לבדיקת הנשיפה - במידה ואתה מסרב לעבור אותה, אתה נמצא בחזקת אשם - בין אם שתית או לא.

כן מן הסתם שאני ימצא אשם אם אני מסרב לעבור בדיקה..

רק רציתי לברר על החוקיות של להשתמש במחט בכח גם אם לא מסכימים לעבור בדיקת דם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה בכוח. הדרך היחידה לקבל "בכח" זה ע"י צו בית משפט.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה קטנה לגבי הסמים - במידה ושוטר חושב שאתה נוהג מסומם,או שנתפסו ברשותך סמים בזמן נהיגה(או סתם באוטו...:lol:) יש לשוטר אפשרות לשלוח אותך לבדיקות דם.אם תימצא אשם בשימוש בסמים,יש אפשרות לשלול לך את הרשיון.

קרה לחבר,מקרה מצער,הפסקתי לנהוג:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5622 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...